Dīvas kauss 2018, 08.04.2018.

Datums 08.04.2018.
Vieta Valmiera, Valmieras kultūras centrā, Rīgas lielā 10
Organizators Dīva
Atbildīgais Jolanta Straume
Galvenais tiesnesis Vito Feldmanis
Tiesneši
(A) Valērijs Mironovs
(B) Silvija Abramova
(C) Marta Kalēja
(D) Iveta Zīle
(E) Gatis Sevels
(F) Viktors Haritonovs
(G) Gundars Briedis
(H) Ainars Kārkliņš
(I) Vilmārs Ivuškāns
(J) Rihards Bergs
Inforamtors
Ilmārs Ozols
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretārs
Andris Rudaks

Pirmskolas audzēkņi

Rezultāts

Nr Vārds, uzvārds Klubs
1 Raiens Vītols-Ošs
Ksenija Undra
Reveranss
Latvija
5 Kevins Koreņkovs
Amanda Brokere
Reveranss
Latvija
6 Kristers Leons
Loreta Šabāne
Reveranss
Latvija
9 Kristers Leons
Samanta Eglīte
Reveranss
Latvija
14 Kristofers Daniels Judenkovs
Karlīna Paula Ciemiņa
Kristāls
Latvija
18 Gustavs Bērziņš
Ketija Ševčenko
Reveranss
Latvija
21 Maksims Šķitovs
Sandija Līva Liepiņa
Rondo Madona
Latvija
28 Gustavs Kuļikovs
Karlīna Gladiševa
Reveranss
Latvija

Fināls

Nr W
ACDEGI
Ch
ACDEGI
Summa
1 133333 333233 2.75
5 323222 223323 2.42
6 323212 122212 1.92
9 122212 133212 1.83
14 123222 133222 2.08
18 323233 323333 2.75
21 122212 122211 1.58
28 333233 223332 2.67
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (E) Gatis Sevels
  • (G) Gundars Briedis
  • (I) Vilmārs Ivuškāns

1.-2. klašu audzēkņi

Rezultāts

Nr Vārds, uzvārds Klubs
2 Viktors Permaņickis
Patrīcija Brēde
Valmieras Pārgaujas sākumsskola
Latvija
4 Toms Tomass Zariņš
Enija Miķelsone
Valmieras Pārgaujas sākumsskola
Latvija
7 Austris Eglītis
Annija Akmentiņa
Valmieras Pārgaujas sākumsskola
Latvija
8 Ričards Daniels Aleksans
Beatrise Zatlere
Zīle
Latvija
10 Roberts Krešovs
Viktorija Vaišļa
Rondo Madona
Latvija
11 Markuss Zvejsalnieks
Evelīna Ināra Vociša
Rondo Madona
Latvija
12 Andžejs Ozols
Marta Liepa
Naukšēnu vidusskola
Latvija
16 Sandijs Mārtiņš Skujiņš
Marta Liepa
Naukšēnu vidusskola
Latvija
17 Kristers Kukuls
Sanija Maskina
Kristāls
Latvija
22 Kristaps Kalējs
Aurēlija Ivanova
Valmieras Pārgaujas sākumsskola
Latvija
23 Alberts Caps
Aurēlija Ivanova
Valmieras Pārgaujas sākumsskola
Latvija
25 Toms Miks Viļķins
Nikola Lauberte
Naukšēnu vidusskola
Latvija
26 Jēkabs Žēbins
Lauma Strazdiņa
Kristāls
Latvija
29 Martins Opmanis
Jekaterina Filipova
Zīle
Latvija
30 Artūrs Platačs
Agnete Sīrone
Rondo Madona
Latvija

Fināls

Nr W
BCDFHJ
Ch
BCDFHJ
J
BCDFHJ
Summa
2 232222 232222 333213 2.28
4 232123 232223 122113 2.06
7 333223 233113 222113 2.22
8 333233 333323 333323 2.83
10 333323 333333 332333 2.89
11 333323 333333 332323 2.83
12 333333 333323 132133 2.67
16 332213 233223 222223 2.33
17 232113 223112 222113 1.89
22 332323 332223 332233 2.61
23 232223 233123 222213 2.22
25 232113 232113 122113 1.89
26 232222 222112 122112 1.78
29 333333 333233 133213 2.67
30 233222 333333 333333 2.78
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (J) Rihards Bergs

3.- 4. klašu audzēkņi

Rezultāts

Nr Vārds, uzvārds Klubs
15 Pēteris Čavars
Tīna Karīna Judenkova
Kristāls
Latvija

Fināls

Nr W
ABEGHI
Q
ABEGHI
Ch
ABEGHI
J
ABEGHI
Summa
15 122212 111211 211212 221212 1.50
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (B) Silvija Abramova
  • (E) Gatis Sevels
  • (G) Gundars Briedis
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns

Meiteņu solo 2010.g.dz. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
35 1 Herta Mezale Viva
Latvija
36 1 Vanesa Neimane Rondo Madona
Latvija
48 1 Sofija Apine Rondo Madona
Latvija
39 2 Melānija Vēvere Rondo Madona
Latvija
32 2 Sabīne Skrastiņa Dīva
Latvija
53 2 Vendija Vītiņa Dīva
Latvija
31 2 Amanda Skrastiņa Dīva
Latvija
46 3 Laura Evelīna Rivseniece Rondo Madona
Latvija
40 3 Sibilla Jankauska Rondo Madona
Latvija
49 3 Milana Voronova Dīva
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDFHIJ
Ch
ABDFHIJ
Summa
35 1 6666666 5566666 82/59
36 1 4666566 5666666 80/59
48 1 5466666 5666666 80/59
39 2 4666566 4445565 72/52
32 2 3334464 5555554 61/43
53 2 3454443 5555355 60/44
31 2 4444454 4444343 55/39
46 3 4435333 3444444 52/37
40 3 3445544 3334333 51/36
49 3 3435443 4434334 51/36
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (B) Silvija Abramova
  • (D) Iveta Zīle
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns
  • (J) Rihards Bergs

Meiteņu solo 2009.g.dz. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
42 1 Keita Bizune Zīle
Latvija
47 2 Elīna Ieva Rivseniece Rondo Madona
Latvija
39 3 Melānija Vēvere Rondo Madona
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACDEGIJ
Ch
ACDEGIJ
J
ACDEGIJ
Summa
42 1 6666566 6666466 6566666 122/90
47 2 5555465 5655556 5555556 108/76
39 3 4544565 4545655 4434534 94/66
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (E) Gatis Sevels
  • (G) Gundars Briedis
  • (I) Vilmārs Ivuškāns
  • (J) Rihards Bergs

Meiteņu solo 2008.g.dz. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
43 1 Anastasija Gladkiha APK Dance
Latvija
52 1 Paula Amanda Buša Reveranss
Latvija
45 2 Justine Grunte Zīle
Latvija
44 2 Liva Markevica Zīle
Latvija
33 3 Katrīna Packeviča Dīva
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDFGHJ
Q
BCDFGHJ
Ch
BCDFGHJ
J
BCDFGHJ
Summa
43 1 5666666 5656566 6656666 6656666 162/118
52 1 6555666 6665566 6656666 6656656 160/116
45 2 5565455 4565445 5565556 5565545 140/99
44 2 4565544 4564554 4565555 4565545 135/95
33 3 3434343 3433333 4444444 3433333 96/67
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (J) Rihards Bergs

Meiteņu solo 2007.g.dz. un vec.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
11 1 Ance Šere Dzintars
Latvija
43 1 Anastasija Gladkiha APK Dance
Latvija
50 1 Agnese Volmane Reveranss
Latvija
38 2 Anastasija Kaļakina Rondo Madona
Latvija
51 2 Meldra Marija Mūrniece Dzintarjūra
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFGI
V
ABCEFGI
Q
ABCEFGI
Ch
ABCEFGI
R
ABCEFGI
J
ABCEFGI
Summa
11 1 6556656 5565655 6555646 6665656 6666666 5665666 235/169
43 1 6666666 6665656 5665545 5566556 6556656 5566656 234/168
50 1 5655565 5655665 5555646 6556656 5566656 5566656 228/163
38 2 4554545 4454545 4454444 4454545 4465545 4456546 190/134
51 2 3444433 3444333 3344434 4454445 4454545 3454443 162/115
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (E) Gatis Sevels
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (I) Vilmārs Ivuškāns

Iesācēji 2010.g.dz. un jaunāki - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
28 1 Stepans Ļebedevs
Darja Flegontova
Dance4U
Latvija
16 1 Tomass Šmits
Krista Zāte
Saltāre
Latvija
54 2 Matīss Ivo Treimanis
Amanda Rožņoja Sunāksle
Saltāre
Latvija
63 2 Edvards Timofējevs
Monta Leite
Saltāre
Latvija
18 2 Roberts Slokenbergs
Elīza Brīdaka
Saltāre
Latvija
17 2 Pēteris Rihards Ķuzulis
Sofia Jakobsone
Dīva
Latvija
57 3 Edvards Zeiza
Evelīna Lāce
Reveranss
Latvija
15 3 Edvards Leimanis
Tīna Agate Buša
Reveranss
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDEFHIJ
Ch
BDEFHIJ
Summa
28 1 5665665 4566555 75/54
16 1 5465556 6455556 72/52
54 2 4555445 5565456 68/49
63 2 5555546 5455446 68/48
18 2 4345356 5456556 66/47
17 2 4455454 5455555 65/47
57 3 5656645 ------- 37/27
15 3 5455465 ------- 34/24
  • (B) Silvija Abramova
  • (D) Iveta Zīle
  • (E) Gatis Sevels
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns
  • (J) Rihards Bergs

Iesācēji 2009.g.dz. un jaunāki - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
26 1 Maikls Mārcis Devenis
Lote Kristiāna Mališeva
Reveranss
Latvija
55 1 Reinis Roze-Dumbraitis
Aleksandra Ustinova
Zīle
Latvija
56 1 Ričards Brauns
Nora Dembovska
Saltāre
Latvija
22 1 Gustavs Freimanis
Loreta Stieģele
Saltāre
Latvija
6 1 Martins Vītols
Dārta Skuja
Saltāre
Latvija
69 2 Deniss Ļitvīnovs
Sofija Astahova
Dīva
Latvija
70 2 Artūrs Ēriks Meliņš
Elīza Balode
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
64 2 Edvards Rinmanis
Anna Estere Maļinka
Saltāre
Latvija
23 2 Roberts Šabāns
Keita Luīze Šeršņova
Reveranss
Latvija
10 2 Roberts Krešovs
Viktorija Vaišļa
Latvija
14 3 Patriks Gailītis
Emīlija Bogdanova
Dīva
Latvija
28 3 Stepans Ļebedevs
Darja Flegontova
Dance4U
Latvija
67 3 Jaroslavs Jakovļevs
Marija Fiļipčuka
Dīva
Latvija
5 3 Mikus Salenieks
Estere Lilienšteina
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
4 3 Markuss Zvejsalnieks
Evelīna Ināra Vociša
Latvija
30 3 Artūrs Platačs
Agnete Sīrone
Latvija
58 3 Lauris Varga
Alise Nikolājeva
Dīva
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFGI
Ch
ABCEFGI
J
ABCEFGI
Summa
26 1 6656655 6666656 6666656 121/88
55 1 6666646 6666656 4666656 120/89
56 1 6566666 5556666 5555666 118/85
22 1 6564566 6556566 4555464 110/79
6 1 6555555 6566656 5455544 108/77
69 2 4555444 4555556 5566565 104/74
70 2 4555456 4555556 4555546 103/73
64 2 6556566 5455565 4354363 102/72
23 2 4665556 4464544 4555545 101/72
10 2 4464545 5455545 5465546 100/71
14 3 4454544 4455546 4455645 96/67
28 3 4354465 4454565 4454564 96/67
67 3 5554455 4455545 4345544 94/68
5 3 5454555 5455545 3344544 93/67
4 3 4454445 4455544 4455544 92/65
30 3 4454545 4454544 4454545 92/65
58 3 3545444 3555546 3544444 90/65
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (E) Gatis Sevels
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (I) Vilmārs Ivuškāns

Iesācēji 2008.g.dz. un jaunāki - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
56 1 Ričards Brauns
Nora Dembovska
Saltāre
Latvija
2 1 Rihards Jermacāns
Anastasija Sokola
Balvu SS
Latvija
22 2 Gustavs Freimanis
Loreta Stieģele
Saltāre
Latvija
6 2 Martins Vītols
Dārta Skuja
Saltāre
Latvija
69 3 Deniss Ļitvīnovs
Sofija Astahova
Dīva
Latvija
7 3 Rainers Ezis
Katrīna Anna Junkule
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
25 3 Ralfs Bērziņš
Lote Kestere
Rīgas Skolēnu pils
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDFGHJ
Q
BCDFGHJ
Ch
BCDFGHJ
J
BCDFGHJ
Summa
56 1 6665666 6665666 5565656 5566656 159/115
2 1 6666466 6656566 6556466 6655466 156/115
22 2 5565666 5665656 5565646 5554656 151/109
6 2 5665556 5565456 4665566 5664546 148/107
69 3 4544455 4544444 4656545 4655455 129/91
7 3 5545554 4544444 4545454 4544444 122/86
25 3 4554444 4544444 4555444 4545444 120/84
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (J) Rihards Bergs

Iesācēji 2007.g.dz. un jaunāki - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
29 1 Normens Krilkovs
Eleonora Marta Rullere
Estētika
Latvija
I 2
26 1 Maikls Mārcis Devenis
Lote Kristiāna Mališeva
Reveranss
Latvija
I 2
1 1 Daniels Skulte
Sāra Patrīcija Alveša-Di Melu
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
I 2
2 1 Rihards Jermacāns
Anastasija Sokola
Balvu SS
Latvija
I 2
8 2 Ņikita Golovanovs
Jeļizaveta Šķeļonoka
Dīva
Latvija
I 1
59 2 Markuss Rieksts
Emilija Kišņakova
Andra DS
Latvija
I 1
9 2 Dāvis Cīrulis
Ance Marta Neivarte
Sara
Latvija
I 1
60 3 Nikolajs Dominiks Kļaviņš
Heidija Nikola Gūtmane
Mario
Latvija
I 0
21 3 Teodors Saltais
Beatrise Garā
Dīva
Latvija
I 0
66 3 Vesards Muižarājs
Estere Grudule
Mario
Latvija
I 0
23 3 Roberts Šabāns
Keita Luīze Šeršņova
Reveranss
Latvija
I 0
62 3 Reinis Rivsenieks
Undīne Jakoviča
Edelveiss
Latvija
I 0

Fināls

Nr Vieta W
ACEFGHI
Q
ACEFGHI
Ch
ACEFGHI
J
ACEFGHI
Summa
29 1 5546564 5646565 6666666 4666666 154/112
26 1 4645454 5556564 5666565 6666565 147/105
1 1 5645566 5645546 4556446 6566456 144/104
2 1 4646466 4545455 5566556 4565466 142/102
8 2 5655456 4545444 4546546 4555455 133/95
59 2 5556546 5555444 4555446 4545444 131/93
9 2 4555454 4544454 4555556 4555554 130/93
60 3 4644444 4644444 5644455 4665445 127/87
21 3 4655655 4544454 4444333 4555446 124/88
66 3 4644445 4544444 4644455 4655444 124/85
23 3 4544454 5544454 4544444 4555454 122/86
62 3 ------- 4544454 ------- ------- 30/21
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (C) Marta Kalēja
  • (E) Gatis Sevels
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns

Iesācēji 2006.g.dz. un vecāki - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
12 1 Reinis Cīrulis
Kristīne Zirjanova
Sara
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDFHJ
Q
ABCDFHJ
Ch
ABCDFHJ
J
ABCDFHJ
Summa
12 1 4665656 4665646 4665656 4665646 150/110
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (J) Rihards Bergs

Bērni - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
52 1 Ivo Buliņš
Marta Voitišķe
Alaudo
Latvija
E4 4
86 2 Edvards Nikolājevs
Anna Luīze Eglīte
Dīva
Latvija
E4 3
74 3 Radomirs Ponomarjovs
Paula Anna Lakstīgala
Reveranss
Latvija
E4 2
72 4 Nikolajs Bobkovs
Zanda Līva Locika
Olaine
Latvija
E4 2
90 5 Mark Morozkov
Rūta Stafecka
Reveranss
Latvija
E4 2
89 6 Ralfs Juliāns Sirmais
Alīna Žogota
Balvu SS
Latvija
E4 1
38 7 Marats Kočegarovs
Paula Tamane
Zīle
Latvija
E4 1
76 8 Hugo Zīlnieks
Eleonora Priedīte
Rihtera deju skola
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ACDEGIJ
Q
ACDEGIJ
Ch
ACDEGIJ
J
ACDEGIJ
52 1 1321111 1421112 1623222 5624223
86 2 2216365 2216266 2315374 1315334
74 3 7472634 6353635 3131653 2132752
72 4 5133277 5145344 5246145 4456147
90 5 4545753 4574753 6474711 3273611
89 6 3654422 3632421 4552437 6541465
38 7 6767546 7767577 7767566 7767576
Nr Vieta W Q Ch J Summa
52 1 1 1 1 4 7
86 2 2 2 3 3 10
74 3 5 5 2 1 13
72 4 3 4 5 5 17
90 5 6 6 4 2 18
89 6 4 3 6 6 19
38 7 7 7 7 7 28
W
Nr Vieta 1234567
74 5 - 124 - - -
86 2 134/8 - - - -
52 1 5 - - - - - -
72 3 124/9 - - - -
38 7 - - - 125 -
89 4 - 235 - - -
90 6 - - 136 - -
Q
Nr Vieta 1234567
52 1 4 - - - - - -
86 2 14 - - - - -
72 4 1125 - - -
38 7 - - - - 127
89 3 135 - - - -
74 5 - - 335/19 - -
90 6 - - 135/21 - -
Ch
Nr Vieta 1234567
89 6 - 124/13 - - -
74 2 225 - - - -
72 5 1224/11 - - -
86 3 124 - - - -
52 1 15 - - - - -
38 7 - - - - 14 -
90 4 2224/10 - - -
J
Nr Vieta 1234567
72 5 1114 - - -
86 3 225/11 - - - -
38 7 - - - - 137
52 4 - 34 - - - -
89 6 11135 - -
74 1 14 - - - - -
90 2 235/10 - - - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 1234567 Summa
52 1 1 1 1 4 - - - - - - - 7
86 2 2 2 3 3 - - - - - - - 10
74 3 5 5 2 1 - - - - - - - 13
72 4 3 4 5 5 - - - - - - - 17
90 5 6 6 4 2 - - - - - - - 18
89 6 4 3 6 6 - - - - - - - 19
38 7 7 7 7 7 - - - - - - - 28

1/2 fināls

Nr Vieta W
ACDEGIJ
Q
ACDEGIJ
Ch
ACDEGIJ
J
ACDEGIJ
Summa
86 1 XXXXX-X XXXXXXX XXXXXXX XXXXX-X 26
89 2 X--XXXX X-XXXXX XXXXXXX XXXXXXX 25
52 3 XXXXXX- XXXXXXX X--XXXX XX-XXXX 24
90 4 XXXX-XX XXXX-XX XX-X-XX XXXX-XX 23
74 5 -X-XXXX -X-XX-X -XXXX-X XXXXXXX 21
38 6-7 --X-XXX X-X-XXX -XX-XXX --X-X-X 17
72 6-7 XXX-X-- -XX-XX- XXX-XX- -XX-XX- 17
76 8 XXXX-XX XX-X--- X-XX--- X--X-X- 15
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (E) Gatis Sevels
  • (G) Gundars Briedis
  • (I) Vilmārs Ivuškāns
  • (J) Rihards Bergs

Juniori I - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
14 1 Roberts Rozenbahs
Enia Elizabete Ūdre
Anitas deju studija
Latvija
E4 4
73 2 Rinalds Tensbergs
Elza Niklase
Reveranss
Latvija
E4 3
11 3 Patriks Jermolajevs
Anna Luīza Blīgzna
Reveranss
Latvija
E4 2
40 4 Aleksejs Ērglis
Nikola Kovtuna
Dīva
Latvija
E4 2
10 5 Hugo Henrijs Kaminskis
Krista Lapiņa
Edelveiss
Latvija
E4 2
87 6 Edvards Pavlenko
Evelīna Pālena
Mario
Latvija
E4 1
79 7 Justs Alenčiks
Elīza Lasmane
Mario
Latvija
E4 1
63 8 Kārlis Golovanovs
Elizabete Gorodko
Dīva
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
BDEFGHJ
Q
BDEFGHJ
Ch
BDEFGHJ
J
BDEFGHJ
14 1 2111131 1111412 4311112 2111112
73 2 1222513 2423523 1454423 1463543
11 3 4655462 3645261 3536361 3532451
40 4 3543355 5234135 5263645 5345225
10 5 5334644 6556646 6125536 6224636
87 6 6466226 4362354 2642254 4656364
Nr Vieta W Q Ch J Summa
14 1 1 1 1 1 4
73 2 2 2 3 3 10
11 3 5 5 2 2 14
40 4 4 3 6 4 17
10 5 3 6 5 5 19
87 6 6 4 4 6 20
W
Nr Vieta 123456
87 6 - 22337
11 5 - 1135 -
40 4 - - 34 - -
10 3 - - 25 - -
14 1 5 - - - - -
73 2 25 - - - -
Q
Nr Vieta 123456
10 6 - - - 137
11 5 1234 - -
40 3 124 - - -
14 1 5 - - - - -
87 4 - 135 - -
73 2 - 35 - - -
Ch
Nr Vieta 123456
40 6 - 1235/19 -
73 3 1236 - -
11 2 114 - - -
10 5 12335/16 -
14 1 4 - - - - -
87 4 - 335 - -
J
Nr Vieta 123456
87 6 - - 134 -
11 2 124 - - -
73 3 1135 - -
10 5 - 234/114 -
14 1 5 - - - - -
40 4 - 234/117 -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
14 1 1 1 1 1 - - - - - - 4
73 2 2 2 3 3 - - - - - - 10
11 3 5 5 2 2 - - - - - - 14
40 4 4 3 6 4 - - - - - - 17
10 5 3 6 5 5 - - - - - - 19
87 6 6 4 4 6 - - - - - - 20

1/2 fināls

Nr Vieta W
BDEFGHJ
Q
BDEFGHJ
Ch
BDEFGHJ
J
BDEFGHJ
Summa
14 1-2 XXXXXXX XXXX-XX X-XXXXX -XXXXXX 25
40 1-2 XXXXXXX XX-XXXX XXX-X-X XXXXXXX 25
87 3 XXXXX-X XXX-XXX XXXXXXX XXXXX-- 24
10 4-5 -XXXXXX XXXXXXX -XXX-X- XXXX-XX 23
73 4-5 XXXX-XX X-XXXXX XX--XXX X-XXXXX 23
11 6 X-XXX-X X-XXX-X X-XXX-X X--XX-X 19
79 7 -----X- -XX---- XXXXXX- XXX-XXX 15
63 8 XX--XX- -X-XXX- -X-X-XX -X---X- 14
  • (B) Silvija Abramova
  • (D) Iveta Zīle
  • (E) Gatis Sevels
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (J) Rihards Bergs

Juniori I+II - D (LA)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
44 1 Rihards Pauls Avotiņš
Katrīna Ezera
Golda
Latvija
D 1
5 2 Renārs Laganovskis
Paula Ludborža
Aurum
Latvija
E6 2
32 3 Jegors Ļebedevs
Kristīne Ļipatova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
E6
E4
1
4
2 4 Sivert Raide
Klaudia Tammela
Tango
Igaunija
- -
6 5 Emīls Lielpinks
Keita Eze
Rihtera deju skola
Latvija
E6 1
71 6 Ričards Pētersons
Viviāna Vintra Veinberga
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta S
ACDEHIJ
Ch
ACDEHIJ
R
ACDEHIJ
J
ACDEHIJ
44 1 3131122 2121323 1142113 2142112
5 2 4422211 4412142 4321231 5221431
32 3 2243535 1233411 2433622 3414223
2 4 1355463 3554554 3254455 1333554
6 5 5514344 6345235 5515364 4555345
71 6 6666656 5666666 6666546 6666666
Nr Vieta S Ch R J Summa
44 1 1 1 1 1 4
5 2 2 3 2 2 9
32 3 3 2 3 3 11
2 4 5 5 4 4 18
6 5 4 4 5 5 18
71 6 6 6 6 6 24
S
Nr Vieta 123456
71 6 - - - - 17
5 2 25/8 - - - -
44 1 35/7 - - - -
2 5 1134 - -
6 4 1125 - -
32 3 - 24 - - -
Ch
Nr Vieta 123456
71 6 - - - - 17
6 4 - 134 - -
2 5 - - 137 -
5 3 24/6 - - - -
44 1 25 - - - -
32 2 34/5 - - - -
R
Nr Vieta 123456
71 6 - - - 127
6 5 11236 -
2 4 - 124 - -
5 2 24 - - - -
44 1 4 - - - - -
32 3 - 35 - - -
J
Nr Vieta 123456
71 6 - - - - - 7
5 2 24 - - - -
44 1 36 - - - -
2 4 114 - - -
32 3 135 - - -
6 5 - - 137 -
Kopā
Nr Vieta SChRJ 123456 Summa
44 1 1 1 1 1 - - - - - - 4
5 2 2 3 2 2 - - - - - - 9
32 3 3 2 3 3 - - - - - - 11
2 4 5 5 4 4 - - - 2/8 - - 18
6 5 4 4 5 5 - - - 2/8 - - 18
71 6 6 6 6 6 - - - - - - 24
Noteikumu #11, vieta:4
Nr Vieta 123456
6 5 - - - 15 - -
2 4 - - - 16 - -
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (E) Gatis Sevels
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns
  • (J) Rihards Bergs

Juniori II - C (LA) (LK)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
77 1 Maksims Serko
Anna Krista Kipļuka
Mirada
Latvija
C 5
49 2 Marks Kravcovs
Darina Jakovļeva
Elfs
Latvija
C 4
43 3 Artūrs Briežkalns
Kristīne Sīmane-Ambaine
Dance4U
Latvija
C 3
50 4 Kirils Carevs
Aleksandra Ručkovska
Aurum
Latvija
C 2
42 5 Paulis Ratnieks
Marija Beāte Nonberga
Lielupe
Latvija
C 2
53 6 Ernests Mekšs
Elizabete Plīruma
Alianse
Latvija
C 2
51 7 Daņila Malinovskis
Polina Bičihina
Škutāna DS
Latvija
C 1
80 8 Jānis Bārbals
Estere Ķuze
Alaudo
Latvija
C 1
28 9 Romans Gailišs
Alisa Motorina
Daces deju skola
Latvija
D 8
39 10-11 Edmunds Vasiļevskis
Agata Pavlova
Sikspārnis
Latvija
C 1
81 10-11 Deniss Mihailovs
Viktorija Radionova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
D 6
31 12 Rendijs Stikuts
Daniella Čiževska
Viva
Latvija
C 1
47 13 Markuss Būmanis
Zane Zaksa
Lielupe
Latvija
C 1
4 14 Markuss Geislers
Anita Elizabete Ķeire
Aura
Latvija
C 1
30 15 Ardis Pujats
Valērija Legajeva
Viva
Latvija
C 1

Fināls

Nr Vieta S
ABCDEFGHI
Ch
ABCDEFGHI
R
ABCDEFGHI
Pd
ABCDEFGHI
J
ABCDEFGHI
77 1 131212121 231112111 131112112 441212211 151112111
49 2 223731717 122751727 222731727 122741737 422741727
43 3 657156333 647243343 656264333 335133354 535233354
50 4 712325654 713625652 713327651 714324623 714324642
42 5 465477246 554476235 367476265 557465145 246456235
53 6 374544565 475337476 574555474 673556562 673565573
51 7 546663472 366564564 445643546 266677476 367677466
Nr Vieta S Ch R Pd J Summa
77 1 1 1 1 1 1 5
49 2 2 2 2 3 4 13
43 3 5 3 4 2 2 16
50 4 3 5 3 4 3 18
42 5 7 4 7 5 5 28
53 6 4 6 6 6 6 28
51 7 6 7 5 7 7 32
S
Nr Vieta 1234567
43 5 11446 - -
77 1 5 - - - - - -
51 6 - 1245/18 - -
50 3 1345 - - -
42 7 - 1145/19 - -
53 4 - - 147 - -
49 2 246 - - - -
Ch
Nr Vieta 1234567
49 2 25 - - - - -
50 5 13446 - -
77 1 6 - - - - - -
42 4 - 1247 - -
43 3 - 147 - - -
53 6 - - 245/19 - -
51 7 - - 135/21 - -
R
Nr Vieta 1234567
77 1 6 - - - - - -
49 2 15 - - - - -
50 3 235 - - - -
42 7 - 12347 -
43 4 - 145/15 - - -
53 6 - - - 37 - -
51 5 - - 15/19 - - -
Pd
Nr Vieta 1234567
49 3 245/9 - - - -
50 4 135/11 - - - -
77 1 47 - - - - -
51 7 - 11226 -
42 5 11137 - -
43 2 116 - - - -
53 6 - 1225 - -
J
Nr Vieta 1234567
77 1 7 - - - - - -
49 4 1446 - - -
51 7 - - 1226 -
53 6 - - 225 - -
50 3 1347 - - -
42 5 - 235 - - -
43 2 - 15 - - - -
Kopā
Nr Vieta SChRPdJ 1234567 Summa
77 1 1 1 1 1 1 - - - - - - - 5
49 2 2 2 2 3 4 - - - - - - - 13
43 3 5 3 4 2 2 - - - - - - - 16
50 4 3 5 3 4 3 - - - - - - - 18
42 5 7 4 7 5 5 - - - - 3 - - 28
53 6 4 6 6 6 6 - - - - 1 - - 28
51 7 6 7 5 7 7 - - - - - - - 32

1/2 fināls

Nr Vieta S
ABCDEFGHI
Ch
ABCDEFGHI
R
ABCDEFGHI
Pd
ABCDEFGHI
J
ABCDEFGHI
Summa
77 1 XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX 45
43 2 -X-XX-XX- XX-XX-XXX X--X-XXXX XX-XXXXXX XX-XX-XXX 33
50 3 -XXXX-XX- -XXXXX--X -XXXX--X- -XXXXX--X -XXXX--XX 29
42 4 XXXX-XX-X --XX-X-X- X--X-XX-X X-XX-XXXX X--X-XXX- 28
49 5 X-X-XXXX- XXX-XX-X- -XX-XX--- --X-XX-X- XXX-XX-X- 26
51 6-7 -XX--X--X XX-X-XX-X XXX--XX-- -X---XX-- XX---XX-X 23
53 6-7 X--XX---- X-X---X-- X-XXX-XXX X-XXX-XXX ---X-X--X 23
80 8 X-X--XX-- -X-XXXXXX -X---XX-X -XX------ ------X-- 18
28 9 -X-----XX --X---X-- -X-X---X- XX-X--X-- -XXXX-X-- 17
39 10-11 X-------X X------X- X---X---- X-------- X-X----X- 10
81 10-11 -----X-XX --------X --X-----X --------X --X--X--X 10
31 12 ---XX---- ----X---- ----X--X- ----X--X- ----X---- 8

1/4 fināls

Nr Vieta S
ABCDEFGHI
Ch
ABCDEFGHI
R
ABCDEFGHI
Pd
ABCDEFGHI
J
ABCDEFGHI
Summa
50 1-2 XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX 45
77 1-2 XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX 45
53 3 XXX-XXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXX-X 43
51 4 XXXXXXX-X XXXXXXXX- XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXX-X 42
43 5-6 -XXXXXX-X XX-XXXXXX -XXX-XXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX 40
80 5-6 XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXX--XXXX X-XX-X-XX 40
49 7 XXX-XXXXX XXX-XXXX- X-XXXXXXX XXXXXX-X- XXXXXXXXX 39
28 8-9 XXXX--XX- -XXXXXXX- -XXX-XXX- XXXXXXXXX XXXXXXXXX 37
42 8-9 X-XX-XXXX X-XXXXXXX XXXXXX-XX XXXXXXX-- XX-XXXXX- 37
81 10 XXXXXX-XX -XXXXXX-X XXXXXX--X -X-XXX-XX -XX-XXXXX 35
31 11 -X-XX-XXX XXXXX--XX XXXXX--XX XXXXX-XXX -XXXXX-X- 34
39 12 X-X-XX-XX X-X-X-X-X X-X-X-XXX X-XXXXXXX XXX-X-X-X 31
47 13 -X-X-X-XX XX-X-X-XX XX-X-XXXX -XX--X-XX XXXX-X-X- 29
4 14 XX-XXXXX- XXX--X-XX -X--X-X-- ----X-X-X ----X-XXX 23
30 15 X-XXX-X-- ---X--X-X X---XXX-- X--X--X-- X--X--XXX 20
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (E) Gatis Sevels
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns

Jaunieši+ Pieaugušie - C+B (ST)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
35 1 Marks Cimermanis
Evelīna Zelča
Zīle
Latvija
B 2
82 2 Mārtiņš Rovītis
Karīna Anete Jefimova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
B 1
33 3 Martin Filatenko
Liisi-Rebeka Luik
Respect
Igaunija
- -
48 4 Uldis Šimens
Una Klapkalne
Škutāna DS
Latvija
B 1
88 5 Harijs Lambergs
Žanete Kalvāne
Vecrīga
Latvija
B 1
1 6 Mart Kirotar
Birgit Alvre
Respect
Igaunija
- -
83 7 Igors Gusevs
Ksenija Šorņikova
Elfs
Latvija
C 1
46 8 Kārlis Kalniņš
Nika-Evija Belova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
C 1
45 9 Karl Arthur Kade
Dani-Nicole Kuusk
Tango
Igaunija
- -

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFGJ
T
ABCEFGJ
V
ABCEFGJ
F
ABCEFGJ
Q
ABCEFGJ
35 1 1111311 1211311 2111311 1111211 2111111
82 2 2253123 3123125 3522123 2342133 1242223
33 3 6632234 5342446 6453456 6253356 5333454
48 4 3424466 4534664 5244564 4524664 4424665
88 5 5365652 6666252 4365242 3465442 6565342
1 6 4546545 2455533 1636635 5636525 3656536
Nr Vieta W T V F Q Summa
35 1 1 1 1 1 1 5
82 2 2 2 2 2 2 10
33 3 3 3 5 5 3 19
48 4 4 5 4 4 4 21
88 5 6 6 3 3 5 23
1 6 5 4 6 6 6 27
W
Nr Vieta 123456
48 4 - 125 - -
35 1 6 - - - - -
88 6 - 1225 -
33 3 - 24 - - -
82 2 14 - - - -
1 5 - - - 36 -
T
Nr Vieta 123456
35 1 5 - - - - -
88 6 - 22237
82 2 24 - - - -
1 4 - 134/12 - -
48 5 - - 14/15 - -
33 3 - 125 - -
V
Nr Vieta 123456
48 4 - 114 - -
82 2 14 - - - -
1 6 11334 -
35 1 5 - - - - -
88 3 - 235 - -
33 5 - - 135 -
F
Nr Vieta 123456
82 2 136 - - -
33 5 - 1335/18 -
35 1 6 - - - - -
88 3 - 125 - -
1 6 - 1225/20 -
48 4 - 114 - -
Q
Nr Vieta 123456
35 1 6 - - - - -
88 5 - 1235 -
1 6 - - 224 -
48 4 - 114 - -
82 2 15 - - - -
33 3 - - 35 - -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 123456 Summa
35 1 1 1 1 1 1 - - - - - - 5
82 2 2 2 2 2 2 - - - - - - 10
33 3 3 3 5 5 3 - - - - - - 19
48 4 4 5 4 4 4 - - - - - - 21
88 5 6 6 3 3 5 - - - - - - 23
1 6 5 4 6 6 6 - - - - - - 27

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABCEFGJ
T
ABCEFGJ
V
ABCEFGJ
F
ABCEFGJ
Q
ABCEFGJ
Summa
35 1 -XXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 34
33 2 -XXX-XX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXX- 32
82 3 X-XXXX- X-XXXXX --XXXXX XXXXXXX XXXXXXX 30
1 4 XXXX-XX XXXX-X- XXX--XX X-XX-XX XXXX-XX 27
48 5 XXXXX-X -X-XXXX XXXXX-X XXXX--- XXXX--X 26
88 6 XX----X XX--X-X XX-X--X XX--XXX XX-XX-X 21
83 7 XX--XXX -XX-XX- XX--XX- -X-XX-X --X-X-- 19
46 8 X-X-X-- X-X---X ---XXX- --X-XX- ----XX- 14
45 9 ---XXX- ---X--- --X---- ------- -----XX 7
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (E) Gatis Sevels
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (J) Rihards Bergs

Seniori Open - (5 dejas) (ST)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
48 1 Uldis Šimens
Una Klapkalne
Škutāna
Latvija
B 3
84 2 Indulis Martinsons
Baiba Martinsone
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
A 1
85 3 Aleksandrs Ļebedevs
Nataļja Bačurina
Elfs
Latvija
C 2
36 4 Harijs Zablockis
Nalda Zablocka
Deju studija "7"
Latvija
C 1
78 5 Ivars Ošenieks
Inese Žubecka
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
C 1

Fināls

Nr Vieta W
BDFGHIJ
T
BDFGHIJ
V
BDFGHIJ
F
BDFGHIJ
Q
BDFGHIJ
48 1 1111111 1211111 1111111 1111111 2212111
84 2 2232222 2122222 2232222 2232222 1121222
85 3 4423543 3434353 4525433 3423443 3533453
36 4 5545355 5545534 3344354 4344334 5344345
78 5 3354434 4353445 5453545 5555555 4455534
Nr Vieta W T V F Q Summa
48 1 1 1 1 1 1 5
84 2 2 2 2 2 2 10
85 3 3 3 4 3 3 16
36 4 5 5 3 4 4 21
78 5 4 4 5 5 5 23
W
Nr Vieta 12345
48 1 7 - - - -
84 2 - 6 - - -
36 5 - - 127
85 3 - 136/20 -
78 4 - - 36/21 -
T
Nr Vieta 12345
48 1 6 - - - -
84 2 17 - - -
36 5 - - 137
85 3 - - 4 - -
78 4 - - 25 -
V
Nr Vieta 12345
48 1 7 - - - -
84 2 - 6 - - -
78 5 - - 137
85 4 - 135 -
36 3 - - 36 -
F
Nr Vieta 12345
84 2 - 6 - - -
48 1 7 - - - -
85 3 - 14 - -
36 4 - - 37 -
78 5 - - - - 7
Q
Nr Vieta 12345
48 1 4 - - - -
84 2 37 - - -
85 3 - - 4 - -
36 4 - - 25 -
78 5 - - 14 -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 12345 Summa
48 1 1 1 1 1 1 - - - - - 5
84 2 2 2 2 2 2 - - - - - 10
85 3 3 3 4 3 3 - - - - - 16
36 4 5 5 3 4 4 - - - - - 21
78 5 4 4 5 5 5 - - - - - 23
  • (B) Silvija Abramova
  • (D) Iveta Zīle
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns
  • (J) Rihards Bergs

Bērni - E6 (LK)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
62 1 Otto Viļums
Sofja Ivanova
Deju studija "7"
Latvija
E6 7
21 2 Ričards Andrejs Bolšteins
Madara Klišāne
Lielupe
Latvija
E6 6
25 3 Aleksandrs Samardžijevs
Anastasija Bogačova
Deju studija "7"
Latvija
E6 5
56 4 Damirs Dimpers
Darja Rubinova
Klasika
Latvija
E6 4
66 5 Ričards Rogoļevs
Estere Rūja
Daces deju skola
Latvija
E6
E4
3
20
30 6 Maksims Bogdanovs
Patrīcija Paula Vindele
Estētika
Latvija
E6 2
12 7 Grigorijs Brusovs
Veronika Ņikiforova
Mirada
Latvija
E6 2
47 8 Didzis Drīksne
Marta Krūce
D & D
Latvija
E6 2
54 9 Edvards Kalmikovs
Kate Krilova
Daces deju skola
Latvija
E6 1
60 10 Dīns Riekstiņš
Arina Kitajeva
Dance4U
Latvija
E6 1
8 11-12 Kārlis Gustavs Kažoks
Poļina Beļavska
D & D
Latvija
E6 1
15 11-12 Rūdolfs Dreiblathens
Estere Ķīnasta
Lesto
Latvija
E4 13
4 13 Kristians Melbārdis
Katrīna Suhecka
Estētika
Latvija
E6 1
58 14 Aleksejs Lukins
Taisija Bičihina
Dzintars
Latvija
E6 1
46 15-16 Kirills Narinskis
Anna Kapče
Rihtera deju skola
Latvija
E6
E4
1
7
86 15-16 Edvards Nikolājevs
Anna Luīze Eglīte
Dīva
Latvija
E4 8
7 17-18 Ivans Budjko
Veronika Ļipatova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
E6 1
26 17-18 Aleksejs Kozirevs
Paula Pintele
Balvu SS
Latvija
E6 1
29 19 Rolands Pocis
Dārta Ķemlere
Ziemeļblāzma
Latvija
E6 1
51 20 Emīls Tīmaks
Valērija Bažina
Rihtera deju skola
Latvija
E6 1
72 21 Nikolajs Bobkovs
Zanda Līva Locika
Olaine
Latvija
E4 2
63 22 Kristers Puškēvics
Enija Viņķe
Tango
Latvija
E6 1
89 23 Ralfs Juliāns Sirmais
Alīna Žogota
Balvu SS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEFGHI
V
ABCDEFGHI
Q
ABCDEFGHI
Ch
ABCDEFGHI
R
ABCDEFGHI
J
ABCDEFGHI
62 1 221421544 331621422 131421522 111411123 111411222 111611212
21 2 334143321 123242211 324144413 345323511 654324613 336123423
25 3 113355152 215153134 215353134 236144435 246243431 224242631
56 4 665666665 444465545 566666646 422252242 322152344 642354344
66 5 552234433 552334353 443235361 554535664 465635566 555435555
30 6 446512216 666516666 652512255 663666356 533566155 463566166
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
62 1 1 2 1 1 1 1 7
21 2 2 1 3 3 4 3 16
25 3 3 3 2 4 3 2 17
56 4 6 5 6 2 2 4 25
66 5 4 4 4 5 6 5 28
30 6 5 6 5 6 5 6 33
W
Nr Vieta 123456
56 6 - - - - 29
30 5 2446 - -
62 1 25 - - - -
66 4 - 25 - - -
21 2 237 - - -
25 3 346 - - -
V
Nr Vieta 123456
25 3 346 - - -
56 5 - - - 5 - -
30 6 111129
62 2 25 - - - -
21 1 37 - - - -
66 4 - 15 - - -
Q
Nr Vieta 123456
30 5 14448 -
25 2 236 - - -
62 1 36 - - - -
21 3 235/10 - - -
66 4 125/12 - - -
56 6 - - - 129
Ch
Nr Vieta 123456
30 6 - - 2239
62 1 6 - - - - -
56 2 - 6 - - - -
25 4 1247 - -
66 5 - - 137 -
21 3 236 - - -
R
Nr Vieta 123456
62 1 5 - - - - -
21 4 1246 - -
56 2 146 - - -
30 5 11337 -
25 3 135 - - -
66 6 - - 125 -
J
Nr Vieta 123456
56 4 - 137 - -
30 6 112349
21 3 137 - - -
62 1 6 - - - - -
66 5 - - 129 -
25 2 15 - - - -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123456 Summa
62 1 1 2 1 1 1 1 - - - - - - 7
21 2 2 1 3 3 4 3 - - - - - - 16
25 3 3 3 2 4 3 2 - - - - - - 17
56 4 6 5 6 2 2 4 - - - - - - 25
66 5 4 4 4 5 6 5 - - - - - - 28
30 6 5 6 5 6 5 6 - - - - - - 33

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABCDEFGHI
V
ABCDEFGHI
Q
ABCDEFGHI
Ch
ABCDEFGHI
R
ABCDEFGHI
J
ABCDEFGHI
Summa
25 1-2 XX-XXX-XX XXXXXXX-X XXXXXXXXX XXXXXX-X- X--XXX-X- XXX-XX-XX 43
62 1-2 XXX-XX-X- XXXXXX-XX XXX-XX-XX XXX-XXXXX XXX-XXXX- XXX-XX-XX 43
21 3 X-XXXXXXX X-XXXXXXX X--X-XX-X X-X-XXXXX X---XXX-X XXX-XXXXX 41
66 4 -XXXXXXXX XXXXXX--X -XXXXX--X -XXXXX--X -X-XX---X ---X-X-XX 35
30 5 --XX-X-X- X---X-XXX XXX-XXXXX X-X------ X-XXXXX-X X-XXXXX-- 32
56 6 X-X------ --XX----X -X-X---X- X-XXXXX-X -XXX-XXXX -XXX-XX-X 28
12 7 --------- -XXXXXXX- X-XXX-X-- -X-X--XXX X-X---XX- --------X 22
47 8 XXXX-XXXX -X---X-X- -X-X-XXX- ------X-- -------XX ---X--X-- 21
54 9 XX--X-X-X -X----X-- --------- -X--X--X- -XXXXX-XX -X------- 18
60 10 -X--X-X-- ------X-- ----X-XX- ------X-- -XX---X-- XXXXX-X-- 17
8 11-12 ---X--X-X --------- X-------- X--X-X--X ---X----- X--X---X- 12
15 11-12 --------- X------X- --X-----X -X-X---X- XX------- ----X-XX- 12

1/4 fināls

Nr Vieta W
ABCDEFGHI
V
ABCDEFGHI
Q
ABCDEFGHI
Ch
ABCDEFGHI
R
ABCDEFGHI
J
ABCDEFGHI
Summa
62 1 XXXXX-XXX XXXXXXXXX XXXXXX-XX XXX-XXXXX XXXXXXXXX XXX-XXXXX 50
25 2 XXXXXXXXX XX-XXXXXX X-XXXXXXX XXXXXX-XX X-XXXX--X XX-X-XXXX 46
47 3 XX--XXXXX XX-XXXXXX XXX-XXXXX XXXX-XX-- XXXXXXXXX X-XXXXX-X 45
56 4 -XXXXX-XX -XXXXX-XX -XX--X-XX XXXXXXXXX XXXXXXXXX -XXXXXX-X 44
21 5 X-XXXXXXX X-XX-X-X- X-XXXXXX- --XX-XXXX X-X-XXXXX XXXXXX-XX 41
12 6 XX--X--X- XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXX-XX XXX-XX-X- -X--XX--X 40
30 7-8 ----XXXXX X-X-XXXXX XXX-XXXXX X-X-XXXX- X-XXXXXXX X-X--XXX- 39
60 7-8 XXXXXXXXX XXXXXXX-X XX--XXXX- XXXX--X-X -X-X--X-- XX-XXXXX- 39
66 9 -XXX-XX-- XXXXXX-XX --XXXXXXX --XXX---X X-XXXX-XX --XXXX-XX 37
54 10 X-XX-X-X- ----X-X-- X-X-XXXX- X---XX--X --X-XXX-X -XXXXXXXX 30
8 11-12 X-X-XXXX- --------- -X-XXXX-X X--XXXXX- X--X--XXX XX--XXXX- 29
15 11-12 XX-X-X--X XXX-XXXX- XXXXX---X ----X-XXX X--X--XX- ------XXX 29
4 13 -X--X---X -XXXXX-XX --XXX---X --XXX--XX -XX-X--X- --X-X---- 25
58 14 --XX--XX- --------- -X----X-- XX---XX-- -XXXXXX-- XXXXX-X-- 22
46 15-16 -XX-X---X -XX--X--X -X------X XX-X-X--X -X---X-X- XX------X 21
86 15-16 X-XX--X-- ---X--X-- --XX--X-- -XXXXXXX- ---X--X-- --XX--X-- 21
7 17-18 X-------X X-X---XXX XX-----XX X-X----XX XX------X --------X 19
26 17-18 -----X--X -X------- --------- ------XX- ---XXX-XX XXXXXXXXX 19
29 19 X-X--X--- X-X-X-X-- XX-X-XX-- -X------- XXX---X-- -X------- 18
51 20 -X-XX--X- X-------- X--X---X- -X--X-X-- -X------- X--X---X- 15
72 21 ---X--X-- -X-X--X-- ---X----- ---X----- -X------- --XX----- 10
63 22 -X----X-- ---X---XX --------- -X------- --------X --------- 7
89 23 --------- --------- --------- --------- --------- X------X- 2
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (E) Gatis Sevels
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (G) Gundars Briedis
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns

Juniori - E4+E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
23 1 Aleksandrs Aleksis Tuņķelis
Stella Herbsta
Saltāre
Latvija
E6 3
67 2 Adrians Derda
Amanda Meinarte
Dzintars
Latvija
E6 2
17 3 Edvards Markovs
Tifānija Priede
Zīle
Latvija
E6 2
31 4 Armīns Garbars
Ksenija Jekimenko
Steps
Latvija
E6 1
57 5 Krišjānis Zelčs
Patrīcija Ļeonova
Zīle
Latvija
E6 1
6 6 Emīls Lielpinks
Keita Eze
Rihtera deju skola
Latvija
E6 1
18 7 Mikuss Grīnbergs
Līna Kuģe
Dīva
Latvija
E4 4
14 8 Roberts Rozenbahs
Enia Elizabete Ūdre
Anitas deju studija
Latvija
E4 3
64 9 Ernests Ruseckis
Elīza Cera
Golda
Latvija
E4 2
16 10 Marks Joans Mahovs
Astrīda Smane
D & D
Latvija
E6 1
10 11 Hugo Henrijs Kaminskis
Krista Lapiņa
Edelveiss
Latvija
E4 1
40 12 Aleksejs Ērglis
Nikola Kovtuna
Dīva
Latvija
E4 1
9 13 Maksimilians Aļeksējevs
Elīza Krista Kiršblūma
Dīva
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
BDEFHIJ
V
BDEFHIJ
Q
BDEFHIJ
Ch
BDEFHIJ
R
BDEFHIJ
J
BDEFHIJ
23 1 2223411 1223631 1323541 3123611 1224411 3322511
67 2 5514132 5416322 5514123 1411132 2411142 1111152
17 3 1156523 3135413 2146612 6356223 5346323 5666323
31 4 3441354 4542264 4232334 5642465 6652264 2443465
57 5 6335245 6364546 6455466 4234556 4133556 6234244
6 6 4662666 2651155 3661255 2565344 3565635 4555636
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
23 1 1 1 2 2 1.5 2 9.5
67 2 2 3 4 1 1.5 1 12.5
17 3 3 2 1 3 3 6 18
31 4 4 4 3 6 6 4 27
57 5 5 6 6 4.5 4 3 28.5
6 6 6 5 5 4.5 5 5 30.5
W
Nr Vieta 123456
31 4 1136 - -
67 2 234/75 - -
17 3 234/74 - -
23 1 25 - - - -
6 6 - 11227
57 5 - 134 - -
V
Nr Vieta 123456
57 6 - - 134 -
67 3 134 - - -
23 1 24 - - - -
6 5 23336 -
31 4 - 225 - -
17 2 225 - - -
Q
Nr Vieta 123456
17 1 24 - - - -
67 4 234 - - -
31 3 - 25/13 - - -
23 2 235/10 - - -
57 6 - - - 24 -
6 5 12335 -
Ch
Nr Vieta 123456
67 1 4 - - - - -
23 2 34 - - - -
57 4.5 - 124/136/237/29
31 6 - 1135 -
17 3 - 24 - - -
6 4.5 - 124/136/237/29
R
Nr Vieta 123456
67 1.5 35/75/77/157/157/15
57 4 1134 - -
23 1.5 35/75/77/157/157/15
6 5 - - 225 -
31 6 - 2234 -
17 3 - 14 - - -
J
Nr Vieta 123456
67 1 5 - - - - -
6 5 - - 125 -
31 4 - 125 - -
23 2 24 - - - -
57 3 - 236 - -
17 6 - 1334 -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123456 Summa
23 1 1 1 2 2 1.5 2 - - - - - - 9.5
67 2 2 3 4 1 1.5 1 - - - - - - 12.5
17 3 3 2 1 3 3 6 - - - - - - 18
31 4 4 4 3 6 6 4 - - - - - - 27
57 5 5 6 6 4.5 4 3 - - - - - - 28.5
6 6 6 5 5 4.5 5 5 - - - - - - 30.5

1/2 fināls

Nr Vieta W
BDEFHIJ
V
BDEFHIJ
Q
BDEFHIJ
Ch
BDEFHIJ
R
BDEFHIJ
J
BDEFHIJ
Summa
23 1-2 XXXXXXX XXXX-XX XXXXXXX XX--XXX XXX-XXX XXX--XX 36
67 1-2 XXXXXXX X-XXXXX X-XXX-- XXXXXXX X-XX-XX XXXXXXX 36
31 3 -XXXXXX X-XXXXX XXXXXXX --XXX-- X-XXXX- --XX--- 29
17 4 XXXX-XX XX-XXXX XX-X-XX -X---XX -X----X XX--XXX 27
6 5 X--X--X XX-XXXX X--XX-- XX--XXX XXXXX-X X--X--- 25
57 6 -X-X--- -X----- XXX-XX- -XXXXX- XX-XXX- -XXXXXX 24
18 7 XXX-X-- -XX-X-- -XX--XX --XXX-X -XX-X-- XXX-XX- 23
14 8 ----X-X ---XX-- ----X-X X-XX-XX XXXX--X X-XXX-X 21
64 9 X-X-XX- -XX---X -XXX-XX ------- -----X- -----XX 15
16 10 -----X- X-X---- ------- X-X---- ---XXXX ------- 9
10 11 ------- ------- ------- X------ ------- -X-XX-- 4
40 12 ------- ------- ------- -X-X--- ------- ------- 2
9 13 ------- -----X- ------- ------- ------- ------- 1
  • (B) Silvija Abramova
  • (D) Iveta Zīle
  • (E) Gatis Sevels
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns
  • (J) Rihards Bergs

Juniori I+II - D+C (ST)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
44 1 Rihards Pauls Avotiņš
Katrīna Ezera
Golda
Latvija
D 7
81 2 Deniss Mihailovs
Viktorija Radionova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
D 6
22 3 Ardis Pujats
Valērija Legajeva
Viva
Latvija
C 2
49 4 Marks Kravcovs
Darina Jakovļeva
Elfs
Latvija
C 1
39 5 Edmunds Vasiļevskis
Agata Pavlova
Sikspārnis
Latvija
C 1
69 6 Alens Murnieks
Katrīna Kuļešova
Mirada
Latvija
C 1
28 7 Romans Gailišs
Alisa Motorina
Daces deju skola
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta W
ACEGHIJ
T
ACEGHIJ
V
ACEGHIJ
F
ACEGHIJ
Q
ACEGHIJ
44 1 7624121 7322252 5323331 5413212 5513222
81 2 6713412 6713511 6712422 6622321 7722311
22 3 2331663 1541345 2431767 1331744 1331736
49 4 1156336 3156464 1147246 2146456 3156447
39 5 3262544 2234777 4274513 3264635 2244574
69 6 4475257 4465123 3555155 4555163 4465153
28 7 5547775 5677636 7666674 7777577 6677665
Nr Vieta W T V F Q Summa
44 1 1 1 2 1 2 7
81 2 3 2 1 2 1 9
22 3 2 3 5 3 3 16
49 4 4 6 3 4 6 23
39 5 5 5 4 5 4 23
69 6 6 4 6 6 5 27
28 7 7 7 7 7 7 35
W
Nr Vieta 1234567
44 1 24 - - - - -
81 3 234/7 - - - -
69 6 - 1135 - -
49 4 224/8 - - - -
22 2 125 - - - -
28 7 - - - 14 - -
39 5 - 235 - - -
T
Nr Vieta 1234567
22 3 2235/13 - - -
81 2 334 - - - -
39 5 - 234/11 - - -
28 7 - - 1125 -
49 6 1124/12 - - -
44 1 - 4 - - - - -
69 4 1235/14 - - -
V
Nr Vieta 1234567
81 1 14 - - - - -
44 2 126 - - - -
22 5 1234 - - -
28 7 - - - 115 -
49 3 2335/12 - - -
69 6 11227 - -
39 4 1235/14 - - -
F
Nr Vieta 1234567
22 3 224 - - - -
28 7 - - - - 117
44 1 24/6 - - - - -
81 2 14/7 - - - - -
49 4 1224/11 - - -
39 5 - 134/12 - - -
69 6 11236 - -
Q
Nr Vieta 1234567
44 2 14/7 - - - - -
81 1 24/6 - - - - -
69 5 1124/126 - -
22 3 225 - - - -
28 7 - - - - 15 -
39 4 - 225 - - -
49 6 1124/125 - -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 1234567 Summa
44 1 1 1 2 1 2 - - - - - - - 7
81 2 3 2 1 2 1 - - - - - - - 9
22 3 2 3 5 3 3 - - - - - - - 16
49 4 4 6 3 4 6 - - - 3 - - - 23
39 5 5 5 4 5 4 - - - 2 - - - 23
69 6 6 4 6 6 5 - - - - - - - 27
28 7 7 7 7 7 7 - - - - - - - 35
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (C) Marta Kalēja
  • (E) Gatis Sevels
  • (G) Gundars Briedis
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (I) Vilmārs Ivuškāns
  • (J) Rihards Bergs

Jaunieši+ Pieaugušie - C+B (LA)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
45 1 Karl Arthur Kade
Dani-Nicole Kuusk
Tango
Igaunija
- -
83 2 Igors Gusevs
Ksenija Šorņikova
Elfs
Latvija
C 1
1 3 Mart Kirotar
Birgit Alvre
Respect
Igaunija
- -

Fināls

Nr Vieta S
ABCDFHJ
Ch
ABCDFHJ
R
ABCDFHJ
Pd
ABCDFHJ
J
ABCDFHJ
45 1 3111221 1111121 1212233 1212233 2111133
83 2 2233333 3232332 3131121 2131111 3232221
1 3 1322112 2323213 2323312 3323322 1323312
Nr Vieta S Ch R Pd J Summa
45 1 1 1 2 2 1 7
83 2 3 3 1 1 2 10
1 3 2 2 3 3 3 13
S
Nr Vieta 123
45 1 4 - -
1 2 36 -
83 3 - 27
Ch
Nr Vieta 123
1 2 14 -
45 1 6 - -
83 3 - 37
R
Nr Vieta 123
83 1 4 - -
45 2 25 -
1 3 14 -
Pd
Nr Vieta 123
45 2 25 -
83 1 5 - -
1 3 - 37
J
Nr Vieta 123
1 3 24 -
45 1 4 - -
83 2 15 -
Kopā
Nr Vieta SChRPdJ 123 Summa
45 1 1 1 2 2 1 - - - 7
83 2 3 3 1 1 2 - - - 10
1 3 2 2 3 3 3 - - - 13
  • (A) Valērijs Mironovs
  • (B) Silvija Abramova
  • (C) Marta Kalēja
  • (D) Iveta Zīle
  • (F) Viktors Haritonovs
  • (H) Ainars Kārkliņš
  • (J) Rihards Bergs

Seniori Open - (5 dejas) (LA)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
55 1 Sergejs Latņikovs
Kristīne Latņikova
Deju studija "7"
Latvija
B 1
59 2 Andrejs Varčenko
Jeļena Doņina
Rihtera deju skola
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta S
ACDEGIJ
Ch
ACDEGIJ
R
ACDEGIJ
Pd
ACDEGIJ
J
ACDEGIJ
55 1 1111111 1111111 1211111 1111111 1111111
59 2 2222222 2222222 2122222 2222222 2222222
Nr Vieta S Ch R Pd J Summa
55 1 1 1 1 1 1 5
59 2 2 2 2 2 2 10