Skanstes balva, 17.02.2019.

Datums 17.02.2019.
Vieta Hanzas v-skola
Organizators Mario
Atbildīgais Mario Končevskis
Galvenais tiesnesis
Aleksandrs Guļko
Tiesneši
(A) Vitālijs Sidaravičus
(B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
(C) Silvija Abramova
(D) Aleksandrs Boginičs
(E) Jānis Vanags
(F) Aleksandrs Ļatijevs
(G) Oksana Šalajeva-Kraine
(H) Ina Kočetova
(I) Ņina Salgale
Informators
Viola Abramova-Mailīte
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretārs
Andris Rudaks

Meiteņu Solo Bērnudārzs

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
16 1 Sofija Mihicopulu Polārzvaigzne
Latvija
6 2 Marija Dvinska Polārzvaigzne
Latvija
25 3 Anastasija Aristova Boginiča DS
Latvija
21 4 Leila Uresina Mario
Latvija
24 5 Sofija Pivovarova Mario
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDE
Ch
ABCDE
16 1 31111 11111
6 2 12223 22222
25 3 43534 33433
21 4 24352 45555
24 5 55445 54344
Nr Vieta W Ch Summa
16 1 1 1 2
6 2 2 2 4
25 3 4 3 7
21 4 3 5 8
24 5 5 4 9
W
Nr Vieta 12345
6 2 14 - - -
16 1 4 - - - -
21 3 - 23 - -
24 5 - - - 25
25 4 - - 24 -
Ch
Nr Vieta 12345
16 1 5 - - - -
21 5 - - - 15
6 2 - 5 - - -
24 4 - - 14 -
25 3 - - 4 - -
Kopā
Nr Vieta WCh 12345 Summa
16 1 1 1 - - - - - 2
6 2 2 2 - - - - - 4
25 3 4 3 - - - - - 7
21 4 3 5 - - - - - 8
24 5 5 4 - - - - - 9
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (C) Silvija Abramova
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (E) Jānis Vanags

Meiteņu Solo 1.klašu grupa

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
15 1 Vanesa Hagure RV Studio
Latvija
5 2 Marta Komarova Polārzvaigzne
Latvija
22 3 Alise Langenfelde Polārzvaigzne
Latvija
29 4 Poļina Lūcija Kukjane Polārzvaigzne
Latvija
28 5 Angeļina Urtāne Triumfs
Latvija
26 6 Nikola Lorenca Ādažu vidusskola
Latvija
30 7 Lība Laima Erdmane O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Latvija
10 8 Luīze Novičenoka Polārzvaigzne
Latvija
23 9-11 Elizabete Zaharāne O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Latvija
32 9-11 Dārta Ķergalve Ādažu vidusskola
Latvija
34 9-11 Elza Apīne O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
EFGHI
Ch
EFGHI
15 1 14131 14211
5 2 22542 22443
22 3 31213 63552
29 4 43465 31325
28 5 55324 46134
26 6 66656 55666
Nr Vieta W Ch Summa
15 1 1 1 2
5 2 3 3 6
22 3 2 5 7
29 4 5 2 7
28 5 4 4 8
26 6 6 6 12
W
Nr Vieta 123456
15 1 3 - - - - -
26 6 - - - - 15
29 5 - - 13/11 - -
5 3 - 3/6 - - - -
28 4 - 123/9 - -
22 2 23/4 - - - -
Ch
Nr Vieta 123456
22 5 - 1224 -
29 2 124 - - -
15 1 3 - - - - -
26 6 - - - - 25
5 3 - 23 - - -
28 4 1124 - -
Kopā
Nr Vieta WCh 123456 Summa
15 1 1 1 - - - - - - 2
5 2 3 3 - - - - - - 6
22 3 2 5 - - 1/2 - - - 7
29 4 5 2 - - 1/2 - - - 7
28 5 4 4 - - - - - - 8
26 6 6 6 - - - - - - 12
Noteikumu #11, vieta:3
Nr Vieta 123456
22 3 - - 7 - - -
29 4 - - 57 - -

1/2 fināls

Nr Vieta W
EFGHI
Ch
EFGHI
Summa
5 1-4 XXXXX XXXXX 10
15 1-4 XXXXX XXXXX 10
22 1-4 XXXXX XXXXX 10
29 1-4 XXXXX XXXXX 10
28 5 X-XXX X-X-X 7
26 6 XX--X -X-XX 6
30 7 --XX- X-XX- 5
10 8 -X--- -X--- 2
23 9-11 ----- ----- 0
32 9-11 ----- ----- 0
34 9-11 ----- ----- 0
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (H) Ina Kočetova
  • (I) Ņina Salgale

Meiteņu Solo 2.klašu grupa

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
17 1 Paula Rēzija Striķe RV Studio
Latvija
4 2 Anastasija Dvinska Polārzvaigzne
Latvija
2 3 Daniela Kočjuga Polārzvaigzne
Latvija
13 4 Laura Bondare Ādažu vidusskola
Latvija
12 5 Aleksandra Ruisa-Vindele O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Latvija
20 6 Elizabete Dimante Mario
Latvija
14 7-8 Darja Žerdecka Ādažu vidusskola
Latvija
24 7-8 Sofija Pivovarova Mario
Latvija
8 9 Sabīne Mihailova Ādažu vidusskola
Latvija
11 10 Amanda Ābelīte O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Latvija
19 11 Jūlija Uljihina Ādažu vidusskola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDHG
Ch
ABDHG
J
ABDHG
17 1 14132 11121 11111
4 2 42421 33432 34334
2 3 53513 44213 43422
13 4 25265 22644 25243
12 5 31654 55556 52555
20 6 66346 66365 66666
Nr Vieta W Ch J Summa
17 1 1 1 1 3
4 2 2 2 4 8
2 3 3 3 2 8
13 4 5 4 3 12
12 5 4 5 5 14
20 6 6 6 6 18
W
Nr Vieta 123456
17 1 23/4 - - - -
2 3 113 - - -
13 5 - 2224 -
4 2 13/5 - - - -
12 4 1123 - -
20 6 - - 1225
Ch
Nr Vieta 123456
17 1 4 - - - - -
2 3 123 - - -
12 5 - - - - 4 -
20 6 - - 1125
13 4 - 224 - -
4 2 - 14 - - -
J
Nr Vieta 123456
17 1 5 - - - - -
2 2 - 23/75 - -
4 4 - - 3/9 - - -
20 6 - - - - - 5
13 3 - 23/74 - -
12 5 - 1115 -
Kopā
Nr Vieta WChJ 123456 Summa
17 1 1 1 1 - - - - - - 3
4 2 2 2 4 - 2 - - - - 8
2 3 3 3 2 - 1 - - - - 8
13 4 5 4 3 - - - - - - 12
12 5 4 5 5 - - - - - - 14
20 6 6 6 6 - - - - - - 18

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABDHG
Ch
ABDHG
J
ABDHG
Summa
2 1-3 XXXXX XXXXX XXXXX 15
4 1-3 XXXXX XXXXX XXXXX 15
17 1-3 XXXXX XXXXX XXXXX 15
13 4 XXXXX XXXXX -XX-X 13
20 5 XXX-- -XX-X X-X-- 8
12 6 XXXXX X---- -X--- 7
14 7-8 ----- -X-X- -XXXX 6
24 7-8 ---X- X--XX X--X- 6
8 9 ----X --X-- ---XX 4
11 10 ----- ----- X---- 1
19 11 ----- ----- ----- 0
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (H) Ina Kočetova
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine

Meiteņu Solo 3.klašu grupa

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
9 1 Arina Voroņko Polārzvaigzne
Latvija
27 2 Grieta Vilšķērste O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Latvija
31 3 Darja Gorlača Ādažu vidusskola
Latvija
7 4 Paula Kamarūte O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
CFGID
Q
CFGID
Ch
CFGID
J
CFGID
9 1 11111 11111 11111 11111
27 2 32322 44444 22222 22222
31 3 43434 22222 43444 34334
7 4 24243 44444 34333 43443
Nr Vieta W Q Ch J Summa
9 1 1 1 1 1 4
27 2 2 3.5 2 2 9.5
31 3 4 2 4 3 13
7 4 3 3.5 3 4 13.5
W
Nr Vieta 1234
9 1 5 - - -
7 3 - 23 -
27 2 - 3 - -
31 4 - - 25
Q
Nr Vieta 1234
9 1 5 - - -
31 2 - 5 - -
7 3.5 - - - 5/20
27 3.5 - - - 5/20
Ch
Nr Vieta 1234
9 1 5 - - -
7 3 - - 4 -
31 4 - - 15
27 2 - 5 - -
J
Nr Vieta 1234
9 1 5 - - -
27 2 - 5 - -
31 3 - - 3 -
7 4 - - 25
Kopā
Nr Vieta WQChJ 1234 Summa
9 1 1 1 1 1 - - - - 4
27 2 2 3.5 2 2 - - - - 9.5
31 3 4 2 4 3 - - - - 13
7 4 3 3.5 3 4 - - - - 13.5
  • (C) Silvija Abramova
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (I) Ņina Salgale
  • (D) Aleksandrs Boginičs

Meiteņu Solo 4.klašu grupa

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
3 1 Laura Komarova Polārzvaigzne
Latvija
33 2 Milana Bališa Ādažu vidusskola
Latvija
1 3 Kamila Fatkuļina Ādažu vidusskola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
AEFHB
Q
AEFHB
Ch
AEFHB
J
AEFHB
3 1 11111 11111 11111 11111
33 2 32332 33333 22322 23222
1 3 23223 33333 33233 32333
Nr Vieta W Q Ch J Summa
3 1 1 1 1 1 4
33 2 3 2.5 2 2 9.5
1 3 2 2.5 3 3 10.5
W
Nr Vieta 123
3 1 5 - -
33 3 - 25
1 2 - 3 -
Q
Nr Vieta 123
3 1 5 - -
1 2.5 - - 5/15
33 2.5 - - 5/15
Ch
Nr Vieta 123
3 1 5 - -
1 3 - 15
33 2 - 4 -
J
Nr Vieta 123
3 1 5 - -
1 3 - 15
33 2 - 4 -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123 Summa
3 1 1 1 1 1 - - - 4
33 2 3 2.5 2 2 - - - 9.5
1 3 2 2.5 3 3 - - - 10.5
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (H) Ina Kočetova
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs

Deju Skate Bērnudārzs

Rezultāts

Nr Vārds, uzvārds Klubs
36 Arsenijs Grigors
Emili Mirzoyan
Olaine
Latvija
37 Andris Solovejs
Ksenija Zolotarjova
Olaine
Latvija
38 Andris Solovejs
Esenija Soloveja
Olaine
Latvija
40 Ernests Bočkarjovs
Elizabete Fromholde
Dzintars
Latvija
41 Ernests Bočkarjovs
Sofja Antokola
Dzintars
Latvija
42 Mārtiņš Dreibe
Ieva Rozentāle
Dzintars
Latvija

Fināls

Nr W
BCDEGI
Ch
BCDEGI
Summa
36 232323 232133 2.42
37 333332 333232 2.75
38 332333 333333 2.92
40 222122 231221 1.83
41 231222 222223 2.08
42 231221 221321 1.83
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (C) Silvija Abramova
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (E) Jānis Vanags
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (I) Ņina Salgale

Deju Skate 3.-4.klase

Rezultāts

Nr Vārds, uzvārds Klubs
10 Alens Skulme
Sanija Lūkina
Ādažu vidusskola
Latvija
11 Adrians Andersons
Daniela Sidorenko
Elfs
Latvija
13 Marks Celmiņš-Ardavs
Nikola Lorenca
Ādažu vidusskola
Latvija
32 Ļevs Tulaidans
Ustīnija Mežgale
Ādažu vidusskola
Latvija
35 Frederiks Djačenko
Ance Gauja
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Latvija
39 Rihards Ruciņš
Anna Mišela Severina
Ādažu vidusskola
Latvija

Fināls

Nr W
DEFGAH
Ch
DEFGAH
J
DEFGAH
Summa
10 333232 233332 232332 2.61
11 223221 212221 212221 1.78
13 111121 312221 223221 1.67
32 233222 233322 222322 2.33
35 333333 333323 333323 2.89
39 333322 333332 332232 2.67
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (H) Ina Kočetova

Iesācēji 2011.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
34 1 Rodrigo Verbickis
Aļona Oboļeviča
Boginiča DS
Latvija
5 2 Roberts Verbickis
Valerija Tukāne
Boginiča DS
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDHI
Ch
ABDHI
Summa
34 1 65565 55554 51/31
5 2 54443 53333 37/21
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (H) Ina Kočetova
  • (I) Ņina Salgale

Iesācēji 2010.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
16 1 Jegors Aleksejonoks
Ksenija Masaļska
Dzintars
Latvija
14 2 Rauls Liepiņš
Elizabete Dimante
Mario
Latvija
18 2 Džonatans Hagurs
Paula Rēzija Striķe
RV Studio
Latvija
12 2 Aleksis Latifis
Alesija Terlanova
Zīle
Latvija
1 3 Frederiks Rudusāns
Amēlija Krūmiņa
Lielupe
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
CEFGA
Ch
CEFGA
J
CEFGA
Summa
16 1 54456 44555 55555 72/43
14 2 45555 44445 44555 68/41
18 2 44435 66645 63354 68/41
12 2 44445 45555 45454 67/40
1 3 33344 45555 43334 58/35
  • (C) Silvija Abramova
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (A) Vitālijs Sidaravičus

Iesācēji 2009.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
29 1 Alekss Ābelītis
Patricija Vienberga
D & D
Latvija
7 1 Alekss Ābelītis
Laura Krišjāne
D & D
Latvija
28 1 Ēriks Anoško
Ance Krilova
D & D
Latvija
17 1 Edvards Užulis
Luize Aleksandra Studente
Anitas deju studija
Latvija
19 1 Gusts Redjko
Marta Židele
Mario
Latvija
6 2 Nils Šmits
Elizabete Zvirgzde
Mario
Latvija
27 2 Sebastians Rudusāns
Viktorija Vendija Kovaļova
Lielupe
Latvija
2 3 Ričards Kalniņš
Patrīcija Mače
Mario
Latvija
11 3 Alens Skulme
Sanija Lūkina
Ādažu vidusskola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDHE
Q
ABDHE
Ch
ABDHE
J
ABDHE
Summa
29 1 66666 66666 66666 66666 120/72
7 1 66666 66656 66656 66666 118/72
28 1 66665 66555 65666 55666 113/69
17 1 65545 65565 66566 66656 110/67
19 1 56555 55465 65566 66646 107/65
6 2 55554 54454 56455 55555 96/58
27 2 55544 55544 55545 55445 93/57
2 3 54454 54434 54454 54454 86/51
11 3 54444 54344 54444 64464 86/50
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (H) Ina Kočetova
  • (E) Jānis Vanags

Iesācēji 2006.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
15 1 Adrians Sarma
Luīze Elizabete Ābiķe
Deju studija "7"
Latvija
I 2
25 1 Raivo Upeniks
Linda Jansone
Deju studija "7"
Latvija
I 2
35 1 Ilia Shvets
Keita Lurdesa Jēkabsone
Mario
Latvija
I 2
9 1 Artjoms Petrusēvičs
Arina Voroņko
Polārzvaigzne
Latvija
I 2
8 2 Jānis Lankrets
Kristiāna Mailīte
Mario
Latvija
I 1
22 2 Sebastians Diruds
Samanta Kurtiša
Stars
Latvija
I 1
33 2 Roberts Samušs
Evelīna Brahmane
Mītava
Latvija
I 1
3 2 Edvards Raiens Liepiņš
Beatrise Irbe
Mario
Latvija
I 1
27 2 Sebastians Rudusāns
Viktorija Vendija Kovaļova
Lielupe
Latvija
I 1
31 2 Artūrs Stutko
Jūlija Stoļarova
Ziemeļblāzma
Latvija
I 1
4 3 Dāvids Dubkevičs
Emīlija Dubkeviča
Mario
Latvija
I 0
24 3 Vestards Muižarājs
Estere Grudule
Mario
Latvija
I 0
39 3 Rihards Ruciņš
Anna Mišela Severina
Mario
Latvija
I 0
20 3 Ēriks Vansovičs
Anna Sergejeva
Esperanza
Latvija
I 0

Fināls

Nr Vieta W
CEFGI
Q
CEFGI
Ch
CEFGI
J
CEFGI
Summa
15 1 66665 56665 66565 56665 113/69
25 1 55665 55665 65565 65455 106/63
35 1 55544 55654 55654 56654 99/60
9 1 55655 44654 45655 54655 99/58
8 2 44545 44545 46654 46554 93/55
22 2 55444 55454 44554 45655 92/55
33 2 45455 55555 44455 44455 92/55
3 2 55454 55555 44454 44454 90/53
27 2 44455 44454 55555 43545 89/53
31 2 44554 44354 55454 55454 88/53
4 3 54544 44454 44344 44444 82/49
24 3 44354 33344 44445 45344 78/46
39 3 45444 44333 44454 43343 76/44
20 3 44443 43333 34344 34344 71/43
  • (C) Silvija Abramova
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (I) Ņina Salgale

Bērni I - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
66 1 Kristiāns Albiņš
Paula Linde
Daces deju skola
Latvija
E4 2
67 2 Aleksejs Haritonovs
Alika Urušadze
Elfs
Latvija
E4 1
44 3 Sandis Sosnars
Milana Leontjeva
Boginiča DS
Latvija
E4 1
30 4 Ivo Čeiss Rutkovskis
Elizabete Podojņika
Daces deju skola
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
BDEFGHI
Q
BDEFGHI
Ch
BDEFGHI
J
BDEFGHI
66 1 1111111 1112111 1112112 1113323
67 2 2232222 2231222 2221221 3321111
44 3 4344444 4343444 3333343 2242242
30 4 3423333 3424333 4444434 4434434
Nr Vieta W Q Ch J Summa
66 1 1 1 1 3 6
67 2 2 2 2 1 7
44 3 4 4 3 2 13
30 4 3 3 4 4 14
W
Nr Vieta 1234
44 4 - - 17
66 1 7 - - -
30 3 - 16 -
67 2 - 6 - -
Q
Nr Vieta 1234
66 1 6 - - -
67 2 16 - -
44 4 - - 27
30 3 - 15 -
Ch
Nr Vieta 1234
66 1 5 - - -
67 2 27 - -
30 4 - - 17
44 3 - - 6 -
J
Nr Vieta 1234
66 3 34 - -
67 1 4 - - -
44 2 - 5 - -
30 4 - - 27
Kopā
Nr Vieta WQChJ 1234 Summa
66 1 1 1 1 3 - - - - 6
67 2 2 2 2 1 - - - - 7
44 3 4 4 3 2 - - - - 13
30 4 3 3 4 4 - - - - 14
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (H) Ina Kočetova
  • (I) Ņina Salgale

Juniori I + II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
56 1 Artūrs Janeks
Bārbala Andersone
Lesto
Latvija
E4 5
41 2 Daniels Siteņkijs
Adriana Reitmane
Olaine
Latvija
E4 4
78 3 Justs Alenčiks
Elīza Lasmane
Mario
Latvija
E4 3
72 4 Edvards Pavļenko
Evelīna Pālena
Mario
Latvija
E4 2
74 5 Grigorijs Gaiduks
Katrīne Bediķe
Aurum
Latvija
E4 2
50 6 Edgars Lapa
Enija Jonase
Lesto
Latvija
E4 2
10 7 Aleksandrs Bļinovs
Amēlija Vorslava
Boginiča DS
Latvija
E4 1
23 8 Alekss Fjodorovs
Jurgita Rima
Boginiča DS
Latvija
E4 1
79 9 Rihards Barkovs
Maria Čaunāne
Škutāna DS
Latvija
E4 1
46 10 Renārs Liepiņš
Sanija Krasta
Mario
Latvija
E4 1
69 11 Aleksejs Bessoļcevs
Snežana Šiporova
Golda
Latvija
E4 1
37 12 Dmitrijs Adamovičs
Nikola Stepaņenko
Boginiča DS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
BCEGHIA
Q
BCEGHIA
Ch
BCEGHIA
J
BCEGHIA
56 1 1122132 1132132 1224333 1514543
41 2 4435424 3415214 4613511 3232311
78 3 7274246 7364456 3131122 4121222
72 4 6343317 5243525 6342647 5373135
74 5 2711751 4621741 2755254 6646654
50 6 3666563 2576363 5577465 2455467
10 7 5557675 6757677 7466776 7767776
Nr Vieta W Q Ch J Summa
56 1 1 1 2 4 8
41 2 4 2 3 2 11
78 3 5 6 1 1 13
72 4 3 4 4 3 14
74 5 2 3 5 6 16
50 6 7 5 6 5 23
10 7 6 7 7 7 27
W
Nr Vieta 1234567
72 3 114 - - - -
78 5 - 224 - - -
10 6 - - - - 4 - -
74 2 34 - - - - -
56 1 36 - - - - -
41 4 - 126 - - -
50 7 - - 2237 -
Q
Nr Vieta 1234567
41 2 234 - - - -
72 4 - 234 - - -
56 1 35 - - - - -
10 7 - - - - 137
74 3 2335 - - -
50 5 - 1334/13 - -
78 6 - - 134/16 - -
Ch
Nr Vieta 1234567
41 3 334 - - - -
78 1 35 - - - - -
10 7 - - - 114 -
56 2 136 - - - -
74 5 - 2236 - -
50 6 - - - 14 - -
72 4 - 124 - - -
J
Nr Vieta 1234567
41 2 24 - - - - -
78 1 26 - - - - -
10 7 - - - - - 27
56 4 2235 - - -
50 5 - 1135 - -
74 6 - - - 237 -
72 3 114 - - - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 1234567 Summa
56 1 1 1 2 4 - - - - - - - 8
41 2 4 2 3 2 - - - - - - - 11
78 3 5 6 1 1 - - - - - - - 13
72 4 3 4 4 3 - - - - - - - 14
74 5 2 3 5 6 - - - - - - - 16
50 6 7 5 6 5 - - - - - - - 23
10 7 6 7 7 7 - - - - - - - 27

1/2 fināls

Nr Vieta W
BCEGHIA
Q
BCEGHIA
Ch
BCEGHIA
J
BCEGHIA
Summa
56 1 XXXXX-X XXXXXX- X-XXXX- XXXXXXX 24
78 2 -XXXX-X -X-XX-X XX-XXXX XXXXXXX 22
41 3-4 -XX-XX- XXX-XX- X-X-XXX X-XXXXX 20
72 3-4 XX-X-XX XXXXXXX -X-X-X- XX--XXX 20
74 5 XXXX-XX --XX--X XX-X-X- -XXX-X- 17
10 6-7 X-XX-XX -X---X- XXX-X-X --X---X 14
50 6-7 ----X-- X-XXX-X --X-X-- XXXXXX- 14
23 8 ----XXX X-X--XX -XX---X ------X 11
79 9 X------ X-----X X--XX-X XX--X-- 10
46 10 -X---X- -X-X-X- -X---XX ------- 8
69 11 X-XXX-- ----X-- --X---- ---X--- 7
37 12 ------- ------- ---X--- ------- 1
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (C) Silvija Abramova
  • (E) Jānis Vanags
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (H) Ina Kočetova
  • (I) Ņina Salgale
  • (A) Vitālijs Sidaravičus

Juniori I - D 8.dejas (LK)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
45 1 Toms Mulareks
Melisa Bileskalne
Daces deju skola
Latvija
D 6
73 2 Emīls Tīmaks
Patrīcija Mariņaka
Rihtera deju skola
Latvija
D 5
43 3 Andrejs Ivanovs
Alīna Aņiščenko
Elfs
Latvija
D 4
70 4 Haralds Baltalksnis
Kiāra Klinta Felsberga
RV Studio
Latvija
D 3
53 5 Kristiāns Protasovs
Roberta Pusbarniece
Tango
Latvija
D 3
47 6 Kristaps Pavārnieks
Valērija Guļbinska
Viva
Latvija
D 2
54 7 Kirils Agafonovs
Valērija Bažina
Estētika
Latvija
D
E6
2
13
77 8 Rūdolfs Dreiblathens
Paula Fabiano
Lesto
Latvija
E6 13
64 9 Konstantins Pikins
Jekaterīna Koreškova
D & D
Latvija
D 2
71 10 Ričards Savins
Annija Rudmieze
D & D
Latvija
D 1
36 11 Jegors Jefimovs
Alisa Tarasova
Rēzekne
Latvija
D 1
13 12 Edvards Kalmikovs
Debora Čerepanova
Daces deju skola
Latvija
E6 8
32 13 Gabriels Jefimovs
Beatrise Nosko
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
E6 7
63 14 Aleksis Buliņš
Vera Šavlovska
Vecrīga
Latvija
D 1
51 15 Artūrs Sevastjans Mahovs
Dana Augustāne
D & D
Latvija
D
E6
1
4
68 16 Ivans Budjko
Veronika Ļipatova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
E6 4
59 17-18 Toms Ozoliņš
Dārta Garā
Balvu SS
Latvija
D 1
81 17-18 Rolands Pocis
Dārta Ķemlere
Ziemeļblāzma
Latvija
E6 2
57 19 Armīns Garbars
Ksenija Jekimenko
Steps
Latvija
D 1
65 20 Edvards Markovs
Tifānija Priede
Zīle
Latvija
E6 1
80 21 Kristiāns Pūce
Elizabete Dziedātāja
RV Studio
Latvija
E6 1
76 22 Dīns Riekstiņš
Arina Kitajeva
Deju studija "7"
Latvija
E6 1
62 23 Martins Makovičs
Diana Karpova
D & D
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEFG
T
ABCDEFG
V
ABCDEFG
Q
ABCDEFG
S
ABCDEFG
Ch
ABCDEFG
R
ABCDEFG
J
ABCDEFG
45 1 2161331 1264211 3125111 3245112 5254121 5354323 5163221 4362433
73 2 1225242 2126162 1363362 1113261 1566442 1546412 4456413 3226322
43 3 3532464 3331654 2541634 2532634 2131664 2232544 2322544 2131541
70 4 4414615 4513425 4414525 5424425 3315315 4111135 3214135 5415115
53 5 6656553 6655533 6656453 6666553 4622233 3425251 1535352 1544254
47 6 5343126 5442346 5232246 4351346 6443556 6663666 6641666 6653666
Nr Vieta W T V Q S Ch R J Summa
45 1 2 1 1 2 1 4 1 3 15
73 2 1 2 2 1 5 5 5 2 23
43 3 5 3 4 3 4 3 3 1 26
70 4 4 4 5 5 2 1 2 5 28
53 5 6 6 6 6 3 2 4 4 37
47 6 3 5 3 4 6 6 6 6 39
W
Nr Vieta 123456
53 6 - - 114 -
47 3 124 - - -
43 5 - 135/16 - -
73 1 15 - - - -
45 2 34 - - - -
70 4 2225/14 - -
T
Nr Vieta 123456
45 1 35/7 - - - -
73 2 25/8 - - - -
43 3 114 - - -
47 5 - 125/17 - -
53 6 - - 225 -
70 4 1235/14 - -
V
Nr Vieta 123456
73 2 125 - - -
47 3 - 34 - - -
53 6 - - 124 -
70 5 1225/15 - -
43 4 1235/14 - -
45 1 4 - - - - -
Q
Nr Vieta 123456
73 1 4 - - - - -
47 4 1135/15 - -
53 6 - - 1137
70 5 - 225/16 - -
45 2 24 - - - -
43 3 - 24 - - -
S
Nr Vieta 123456
47 6 - - 135 -
53 3 - 35/12 - - -
70 2 225/11 - - -
43 4 234 - - -
45 1 24 - - - -
73 5 1224 - -
Ch
Nr Vieta 123456
47 6 - - 1117
70 1 4 - - - - -
53 2 134/8 - - -
43 3 - 34/9 - - -
73 5 2335 - -
45 4 - 14/11 - - -
R
Nr Vieta 123456
47 6 111227
70 2 235 - - -
45 1 24 - - - -
73 5 1125 - -
43 3 - 34/96 - -
53 4 124/94 - -
J
Nr Vieta 123456
70 5 3334 - -
47 6 - - 1127
53 4 1225 - -
45 3 - 14 - - -
43 1 34/5 - - - -
73 2 - 4/8 - - - -
Kopā
Nr Vieta WTVQSChRJ 123456 Summa
45 1 2 1 1 2 1 4 1 3 - - - - - - 15
73 2 1 2 2 1 5 5 5 2 - - - - - - 23
43 3 5 3 4 3 4 3 3 1 - - - - - - 26
70 4 4 4 5 5 2 1 2 5 - - - - - - 28
53 5 6 6 6 6 3 2 4 4 - - - - - - 37
47 6 3 5 3 4 6 6 6 6 - - - - - - 39

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABCDEFG
T
ABCDEFG
V
ABCDEFG
Q
ABCDEFG
S
ABCDEFG
Ch
ABCDEFG
R
ABCDEFG
J
ABCDEFG
Summa
45 1-2 XX-XX-X XX--X-X XXXXXXX XX--XXX XXXXX-X XX-XX-X XX-XX-X XX-XXXX 43
73 1-2 XXXXXXX XXXXX-X XX--X-X XXXX-XX X-X--XX XXX-XXX XX--XXX XXX-X-X 43
43 3 X-XX--- X-XX-XX X--X--X X-XX--X XX-XX-X XXXX--X XXXX--X XXXX-XX 36
70 4 XXX--X- XXXX--- XXX--X- --XX-X- XXX--X- XXX-XXX -XX-XX- --X--X- 31
47 5 -X-XXX- ---XX-- -XXXXX- XXXXX-- ---XXX- ---X-X- X-XX-X- X--XX-- 28
53 6 --X---X ------X --XX--- ------- X-X-X-X X-XXXXX XXX-XXX X-XXXXX 27
54 7 --X-XX- --X--X- --X--X- ---XXX- --XXXX- --X-XX- --XXXX- --XXXXX 26
77 8 X-X-XX- -XXXXX- X---X-- -XX-X-- -X--XX- -X--X-- XX--XX- XX----- 25
64 9 -X----X -----XX -X-X-XX XXX--XX -XX---X --X---- --X---X -X----- 20
71 10 -X--X-X -X--XX- -XX-XXX -X--X-X ---X--- -X----- ---X--- -XX---- 19
36 11 ---X--X ------X ---X--X ---X--X ---X--X ---X--X ---X--X ---XXXX 17
13 12 X--X--- XX-XXX- X---X-- X---XX- -X----- ---X--- ------- ------- 14
32 13 -----X- X-X---- ------- ------- X----X- X----X- ------- ------- 7

1/4 fināls

Nr Vieta W
ABCDEFG
T
ABCDEFG
V
ABCDEFG
Q
ABCDEFG
S
ABCDEFG
Ch
ABCDEFG
R
ABCDEFG
J
ABCDEFG
Summa
73 1 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXX-XX XX-XXXX XXXXXXX XXXXXXX 54
43 2-4 XXXX--X XXXXX-X XX-XX-X XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 51
45 2-4 XXXXX-X XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXX-XXX XX--X-X XXXXXXX 51
54 2-4 XXXXXXX X-XXXX- XXXXXXX XXXXXXX X--XXXX XXXXXXX XXXXXXX XX-XXXX 51
70 5 X-X-XX- XXXXXXX XXX-XX- XXX-XX- XXXXXX- XXXXXX- XXXXXXX XXXXXXX 47
77 6 XXXXXXX -XX-XXX XXX-XXX XX--XXX -X--XXX XXX-XXX XXX-XXX XX--XXX 44
53 7 --XXXXX X-XXX-X X---X-X ---X--X X-XXX-X XXXXXXX X-XXX-X XXXXX-X 38
64 8-9 XX---XX XXXX-XX XXX---X XX--XXX XX--XXX ---XXXX -XXX-XX -X-X-XX 37
71 8-9 -X-XXXX XX--X-X -X-XXXX XXX-XXX X---X-X XX--X-X XXXXX-X -X-XX-X 37
13 10 XX--XXX XX-XXXX XX---X- X--XXX- X----X- XXXXXXX X---XX- X---XX- 33
32 11-13 XX-X-X- -----X- -XXX-X- XXXX-X- -X-X-XX XX---XX X----X- X-X--XX 28
36 11-13 ---X--X ---X--X ---X--X ---X--X XX-X-XX ---XX-X XXXXX-X XXXX-XX 28
47 11-13 ---X--- XXXXX-- -X-XX-- XX-XX-- X-XXX-- X-XX--- X--XXX- X-XX-X- 28
63 14 ----X-X -----XX --XXXXX --XXX-X --XXX-X ---XX-X ---XX-X ---XX-X 26
51 15 -XX-X-- XX--XX- -X-XX-X ----XXX -XX---- -XX---- -XX--X- -XX-X-- 24
68 16 -XX--XX XXX-X-- X-X-XXX -X----X -X--XX- ---X--- -X----X -X--X-- 23
59 17-18 X--X-X- ---X-X- X--X-X- --XX-X- ---X--- --X--X- ------- -----X- 15
81 17-18 XX--X-- -----X- X-X---- X------ XXX-XXX ------- -X---X- ------- 15
57 19 X--X-X- ---X--- ---X-X- ---X--- -X-X--- ---X-X- ---X--- ---X--- 13
65 20 --X---- -XX---X --X---- -XX---- --X---- ------- --XX--- X-X---- 12
80 21 --X---- --X---- --X---- --X---- --X---- X-X---- --X---- --X---- 9
76 22 --X-X-- ------- ------- --X---- --X---- -XX---- -----X- --X---- 8
62 23 ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- ------- 0
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (C) Silvija Abramova
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine

Junior II - E6+D ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
60 1 Sandis Krivišs
Denija Sirmā
Balvu SS
Latvija
D 1
49 2 Kaspars Jansons
Samanta Dakule
Deju studija "7"
Latvija
E6 3
61 3 Ļevs Ribakovs
Viktorija Skudrova
Stars
Latvija
E6 2
38 4 Marks Joans Mahovs
Astrīda Smane
D & D
Latvija
E6 2
42 5 Ričards Maksimovs
Gunta Bērziņa
Vecrīga
Latvija
E6
E4
1
3
55 6 Nils Kristiāns Jansons
Akvelīna Gertnere
Lesto
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta W
DEFGHIC
T
DEFGHIC
V
DEFGHIC
Q
DEFGHIC
60 1 1232324 2211221 1212211 1211112
49 2 6411111 5433133 2321133 2632331
61 3 2523232 1524316 5434426 4423226
38 4 3344546 4352444 6643545 6356444
42 5 4166665 3166655 3166354 3165655
55 6 5655453 6645562 4555662 5544563
Nr Vieta W T V Q Summa
60 1 2 1 1 1 5
49 2 1 2 2 2 7
61 3 3 3 3 3 12
38 4 4 4 5.5 4 17.5
42 5 6 5 4 6 21
55 6 5 6 5.5 5 21.5
W
Nr Vieta 123456
49 1 5 - - - - -
42 6 111237
60 2 14/7 - - - -
55 5 - - 126 -
38 4 - - 25 - -
61 3 - 4/8 - - - -
T
Nr Vieta 123456
55 6 - 1124/16 -
42 5 11224/14 -
60 1 37 - - - -
49 2 115 - - -
61 3 234 - - -
38 4 - 126 - -
V
Nr Vieta 123456
55 5.5 - 1125/217/33
49 2 24 - - - -
42 4 1134 - -
60 1 4 - - - - -
61 3 - 125 - -
38 5.5 - - 135/217/33
Q
Nr Vieta 123456
60 1 5 - - - - -
61 3 - 34 - - -
55 5 - - 136 -
42 6 11225 -
49 2 136 - - -
38 4 - - 14 - -
Kopā
Nr Vieta WTVQ 123456 Summa
60 1 2 1 1 1 - - - - - - 5
49 2 1 2 2 2 - - - - - - 7
61 3 3 3 3 3 - - - - - - 12
38 4 4 4 5.5 4 - - - - - - 17.5
42 5 6 5 4 6 - - - - - - 21
55 6 5 6 5.5 5 - - - - - - 21.5
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (H) Ina Kočetova
  • (I) Ņina Salgale
  • (C) Silvija Abramova

SAMBAS Kauss - 2005.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
78 1 Justs Alenčiks
Elīza Lasmane
Mario
Latvija
60 2 Sandis Krivišs
Denija Sirmā
Balvu SS
Latvija
19 3 Gusts Redjko
Marta Židele
Mario
Latvija
72 4 Edvards Pavļenko
Evelīna Pālena
Mario
Latvija
8 5 Jānis Lankrets
Kristiāna Mailīte
Mario
Latvija
11 6 Alens Skulme
Sanija Lūkina
Mario
Latvija

Fināls

Nr Vieta S
ACFGHID
78 1 4221312
60 2 2313231
19 3 5142124
72 4 1434553
8 5 3565445
11 6 6656666
Nr Vieta S Summa
78 1 1 1
60 2 2 2
19 3 3 3
72 4 4 4
8 5 5 5
11 6 6 6
S
Nr Vieta 123456
19 3 24/64 - - -
11 6 - - - - 17
60 2 24/67 - - -
8 5 - - 136 -
78 1 25 - - - -
72 4 1135 - -
Kopā
Nr Vieta S 123456 Summa
78 1 1 - - - - - - 1
60 2 2 - - - - - - 2
19 3 3 - - - - - - 3
72 4 4 - - - - - - 4
8 5 5 - - - - - - 5
11 6 6 - - - - - - 6
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (C) Silvija Abramova
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (H) Ina Kočetova
  • (I) Ņina Salgale
  • (D) Aleksandrs Boginičs

Bērni I + II - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
69 1 Dmitrijs Kiseļovs
Ņika Djakona
Mirada
Latvija
E6 2
21 2 Ralfs Petrovičs
Laura Vataša
Estētika
Latvija
E6 1
51 3 Romans Bogdanovs
Marija Karolina Kiriļuka
Daugava
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEIH
V
ABCDEIH
Q
ABCDEIH
Ch
ABCDEIH
R
ABCDEIH
J
ABCDEIH
69 1 1111133 1111133 1111131 1121233 1111233 1111233
21 2 2222211 2222212 2222223 2213122 2232122 2223112
51 3 3333322 3333321 3333312 3332311 3323311 3332321
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
69 1 1 1 1 2 1 1 7
21 2 2 2 2 1 2 2 11
51 3 3 3 3 3 3 3 18
W
Nr Vieta 123
51 3 - 27
69 1 5 - -
21 2 27 -
V
Nr Vieta 123
21 2 17 -
51 3 127
69 1 5 - -
Q
Nr Vieta 123
69 1 6 - -
21 2 - 6 -
51 3 127
Ch
Nr Vieta 123
51 3 237
69 2 35 -
21 1 26 -
R
Nr Vieta 123
51 3 237
69 1 4 - -
21 2 16 -
J
Nr Vieta 123
51 3 137
21 2 26 -
69 1 4 - -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123 Summa
69 1 1 1 1 2 1 1 - - - 7
21 2 2 2 2 1 2 2 - - - 11
51 3 3 3 3 3 3 3 - - - 18
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (C) Silvija Abramova
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (E) Jānis Vanags
  • (I) Ņina Salgale
  • (H) Ina Kočetova

Juniori I - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
65 1 Rolands Pocis
Dārta Ķemlere
Ziemeļblāzma
Latvija
E6 4
63 2 Mihails Petrovs
Alisa Volkova
Daugava
Latvija
E6 3
62 3 Kārlis Gustavs Kažoks
Enija Viņķe
Tango
Latvija
E6 2
57 4 Dīns Riekstiņš
Arina Kitajeva
Deju studija "7"
Latvija
E6 2
23 5 Grigorijs Brusovs
Sofja Temirgalijeva
Mirada
Latvija
E6 2
81 6 Artjoms Ļedeņovs
Karalina Valdmane
Lesto
Latvija
E6 1
80 7 Kristiāns Pūce
Elizabete Dziedātāja
RV Studio
Latvija
E6 1
77 8 Kristians Bērziņš
Nikola Garjāne
Duets
Latvija
E6 1
54 9 Nikita Volkovs
Sofija Jānīte
Ziemeļblāzma
Latvija
E6 1
76 10 Kristers Puškēvics
Daniēla Naumova
Tango
Latvija
E6
E4
1
1
72 11 Edvards Pavļenko
Evelīna Pālena
Mario
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDFGH
V
ABCDFGH
Q
ABCDFGH
Ch
ABCDFGH
R
ABCDFGH
J
ABCDFGH
65 1 2213121 2345223 4315123 4444156 6251134 6121133
63 2 5121212 4221311 5221211 3532312 4542312 3452321
62 3 1632463 1532562 2553462 1166534 1126541 1345652
57 4 4466635 5666636 1666644 2213621 2415623 2214414
23 5 6344556 6113155 6132356 5355463 3334465 4666566
81 6 3555344 3454444 3444535 6621245 5663256 5533245
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
65 1 1 2 2 3 2 1 11
63 2 2 1 1 2 3 3 12
62 3 3 4 5 4.5 1 4 21.5
57 4 6 6 6 1 4 2 25
23 5 5 3 3 6 5 6 28
81 6 4 5 4 4.5 6 5 28.5
W
Nr Vieta 123456
65 1 36/97 - - -
57 6 - - 134 -
63 2 36/96 - - -
62 3 124 - - -
23 5 - - 135 -
81 4 - - 24 - -
V
Nr Vieta 123456
57 6 - - 1127
63 1 35 - - - -
62 4 134/8 - - -
65 2 - 35 - - -
81 5 - - 16 - -
23 3 334/6 - - -
Q
Nr Vieta 123456
57 6 111337
62 5 - 234 - -
63 1 36 - - - -
23 3 124 - - -
81 4 - - 25 - -
65 2 235 - - -
Ch
Nr Vieta 123456
63 2 136 - - -
57 1 25 - - - -
65 3 1115 - -
62 4.5 2234/95/147/26
23 6 - - 236 -
81 4.5 1334/95/147/26
R
Nr Vieta 123456
57 4 134/85 - -
63 3 134/86 - -
62 1 34 - - - -
23 5 - - 35 - -
65 2 234/7 - - -
81 6 - 1224 -
J
Nr Vieta 123456
57 2 24/6 - - - -
62 4 1234/10 - -
65 1 34/5 - - - -
81 5 - 134/12 - -
23 6 - - - 127
63 3 135 - - -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123456 Summa
65 1 1 2 2 3 2 1 - - - - - - 11
63 2 2 1 1 2 3 3 - - - - - - 12
62 3 3 4 5 4.5 1 4 - - - - - - 21.5
57 4 6 6 6 1 4 2 - - - - - - 25
23 5 5 3 3 6 5 6 - - - - - - 28
81 6 4 5 4 4.5 6 5 - - - - - - 28.5

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABCDFGH
V
ABCDFGH
Q
ABCDFGH
Ch
ABCDFGH
R
ABCDFGH
J
ABCDFGH
Summa
65 1 XXXXXXX XX-XXXX XXX-XXX XXX-XXX XXXXXXX -XXXXXX 38
62 2 X-XXXXX X-XXXXX X-XXXXX X-XXX-X XXXXXXX XXXXXXX 37
63 3 -X-XXXX XXXXXXX -XXXXXX XXXXXXX XXXXXXX ---XXXX 36
57 4 -X-XXXX ---X-X- X--X-XX -XXXXXX -XXXXXX XXXXXX- 29
81 5 X-X-XXX -XXXX-- XXX-X-- -X-XXX- XX-XX-X -XX-XXX 27
23 6 -X----- -XX--XX -X-XXX- XX-X-XX -X-X-XX XX-X--X 22
80 7 XXXX--- XXX-X-- XXX-X-X --XX--- --X---- X-X---- 18
77 8 X--XXX- X--XX-- X--X--- X---XX- X---X-- X---XX- 17
54 9 XX----- XX---XX -X---XX -X----X ------- XX-X--- 14
76 10 --X---X ------X ---X--- X------ X----X- ------X 8
72 11 --X---- --X---- --X---- --X---- --X---- --X---- 6
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (C) Silvija Abramova
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (H) Ina Kočetova

Juniori I - ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
13 1 Aleksandrs Jurženkovs
Loreta Reinika
Estētika
Latvija
D 4
59 2 Klāvs Riemers-Silarājs
Oļesja Pustoselova
RV Studio
Latvija
C
D
1
2
32 3 Valters Upītis
Anna Černišova
Deju studija "7"
Latvija
C 1
70 4 Haralds Baltalksnis
Kiāra Klinta Felsberga
RV Studio
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCFHID
T
ABCFHID
V
ABCFHID
F
ABCFHID
Q
ABCFHID
13 1 1124111 1223111 1113111 1112111 1112111
59 2 3212222 2111222 2221223 2321222 2221222
32 3 4431343 4332333 3342332 3233333 3343334
70 4 2343434 3444444 4434444 4444444 4434443
Nr Vieta W T V F Q Summa
13 1 1 1 1 1 1 5
59 2 2 2 2 2 2 10
32 3 3 3 3 3 3 15
70 4 4 4 4 4 4 20
W
Nr Vieta 1234
13 1 5 - - -
70 4 - 14/11 -
32 3 114/10 -
59 2 16 - -
T
Nr Vieta 1234
13 1 4 - - -
70 4 - - 17
59 2 37 - -
32 3 - 16 -
V
Nr Vieta 1234
70 4 - - 17
13 1 6 - - -
59 2 16 - -
32 3 - 26 -
F
Nr Vieta 1234
13 1 6 - - -
70 4 - - - 7
32 3 - 17 -
59 2 16 - -
Q
Nr Vieta 1234
13 1 6 - - -
70 4 - - 27
59 2 17 - -
32 3 - - 5 -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 1234 Summa
13 1 1 1 1 1 1 - - - - 5
59 2 2 2 2 2 2 - - - - 10
32 3 3 3 3 3 3 - - - - 15
70 4 4 4 4 4 4 - - - - 20
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (C) Silvija Abramova
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (H) Ina Kočetova
  • (I) Ņina Salgale
  • (D) Aleksandrs Boginičs

Junior II - E6+D LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
49 1 Kaspars Jansons
Samanta Dakule
Deju studija "7"
Latvija
E6 2
55 2 Nils Kristiāns Jansons
Akvelīna Gertnere
Lesto
Latvija
E6 1
38 3 Marks Joans Mahovs
Astrīda Smane
D & D
Latvija
E6 1
61 4 Ļevs Ribakovs
Viktorija Skudrova
Stars
Latvija
E6 1
42 5 Ričards Maksimovs
Gunta Bērziņa
Vecrīga
Latvija
E4 1
56 6 Artūrs Janeks
Bārbala Andersone
Lesto
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta S
CDEFGHI
Ch
CDEFGHI
R
CDEFGHI
J
CDEFGHI
49 1 1111112 1111131 1211231 1131221
55 2 3342466 2332446 2322446 2212466
38 3 2633321 3645312 4445322 3546313
61 4 4264534 4254524 3154514 4453645
42 5 5526245 6526255 6536165 6324134
56 6 6455653 5463663 5663653 5665552
Nr Vieta S Ch R J Summa
49 1 1 1 1 1 4
55 2 3 3 2 2 10
38 3 2 2 3 4 11
61 4 4 4 4 5 17
42 5 5 5 5 3 18
56 6 6 6 6 6 24
S
Nr Vieta 123456
42 5 - 2236 -
49 1 6 - - - - -
56 6 - - 125 -
38 2 136 - - -
55 3 - 135/16 - -
61 4 - 125/17 - -
Ch
Nr Vieta 123456
49 1 6 - - - - -
56 6 - - 234 -
55 3 - 24/10 - - -
42 5 - 2225 -
38 2 124/9 - - -
61 4 - 225 - -
R
Nr Vieta 123456
49 1 4 - - - - -
42 5 11224/14 -
56 6 - - 224/16 -
61 4 2235 - -
55 2 - 34 - - -
38 3 - 236 - -
J
Nr Vieta 123456
55 2 14 - - - -
38 4 114/10 - - -
49 1 4 - - - - -
61 5 - - 14 - -
56 6 - 1115 -
42 3 124/9 - - -
Kopā
Nr Vieta SChRJ 123456 Summa
49 1 1 1 1 1 - - - - - - 4
55 2 3 3 2 2 - - - - - - 10
38 3 2 2 3 4 - - - - - - 11
61 4 4 4 4 5 - - - - - - 17
42 5 5 5 5 3 - - - - - - 18
56 6 6 6 6 6 - - - - - - 24
  • (C) Silvija Abramova
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (H) Ina Kočetova
  • (I) Ņina Salgale

Seniori - ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
79 1 Jānis Lazdāns
Sarma Novicāne-Lazdāne
Mario
Latvija
C 3
46 2 Dzintars Burkovskis
Elīna Baltgalve
Alaudo
Latvija
D 5
37 3 Aleksandrs Ļebedevs
Nataļja Bačurina
Elfs
Latvija
B 1
68 4 Viktors Dvoiņikovs
Edīte Veiskate
Amber Jūrmala
Latvija
C 1

Fināls

Nr Vieta W
ABEFGHI
T
ABEFGHI
V
ABEFGHI
F
ABEFGHI
Q
ABEFGHI
79 1 1112111 1111111 2112112 1132112 1121112
46 2 3331332 3222332 3233221 3223321 3233221
37 3 2223223 2333223 1321333 2311233 2312333
68 4 4444444 4444444 4444444 4444444 4444444
Nr Vieta W T V F Q Summa
79 1 1 1 1 1 1 5
46 2 3 2 2 3 2 12
37 3 2 3 3 2 3 13
68 4 4 4 4 4 4 20
W
Nr Vieta 1234
68 4 - - - 7
46 3 127 -
79 1 6 - - -
37 2 - 5 - -
T
Nr Vieta 1234
68 4 - - - 7
79 1 7 - - -
46 2 - 4 - -
37 3 - 37 -
V
Nr Vieta 1234
79 1 4 - - -
37 3 237 -
68 4 - - - 7
46 2 14 - -
F
Nr Vieta 1234
79 1 4 - - -
37 2 24/6 - -
68 4 - - - 7
46 3 14/7 - -
Q
Nr Vieta 1234
79 1 5 - - -
68 4 - - - 7
37 3 137 -
46 2 14 - -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 1234 Summa
79 1 1 1 1 1 1 - - - - 5
46 2 3 2 2 3 2 - - - - 12
37 3 2 3 3 2 3 - - - - 13
68 4 4 4 4 4 4 - - - - 20
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (B) Kirils Oševerovs-Alenovičs
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (G) Oksana Šalajeva-Kraine
  • (H) Ina Kočetova
  • (I) Ņina Salgale

Juniori I - LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
77 1 Vladislavs Strumps
Nikolija Ņikitina
Dzintars
Latvija
C 2
59 2 Klāvs Riemers-Silarājs
Oļesja Pustoselova
RV Studio
Latvija
C
D
1
3
70 3 Haralds Baltalksnis
Kiāra Klinta Felsberga
RV Studio
Latvija
D 3
32 4 Valters Upītis
Anna Černišova
Deju studija "7"
Latvija
C 1

Fināls

Nr Vieta S
ACDEFIH
Ch
ACDEFIH
R
ACDEFIH
Pd
ACDEFIH
J
ACDEFIH
77 1 1312111 1322111 1332111 3431111 1412111
59 2 2121222 2111222 2111222 2112232 3121333
70 3 4244333 4233334 4224334 4223424 4243424
32 4 3433444 3444443 3443443 1344343 2334242
Nr Vieta S Ch R Pd J Summa
77 1 1 1 1 1 1 5
59 2 2 2 2 2 2 10
70 3 3 3 3 3 4 16
32 4 4 4 4 4 3 19
S
Nr Vieta 1234
77 1 5 - - -
32 4 - - 37
59 2 27 - -
70 3 - 14 -
Ch
Nr Vieta 1234
32 4 - - 27
59 2 37 - -
77 1 4 - - -
70 3 - 15 -
R
Nr Vieta 1234
77 1 4 - - -
59 2 37 - -
32 4 - - 37
70 3 - 24 -
Pd
Nr Vieta 1234
70 3 - 34/9 -
77 1 4 - - -
32 4 114/10 -
59 2 26 - -
J
Nr Vieta 1234
77 1 5 - - -
70 4 - 237
32 3 - 35 -
59 2 237 -
Kopā
Nr Vieta SChRPdJ 1234 Summa
77 1 1 1 1 1 1 - - - - 5
59 2 2 2 2 2 2 - - - - 10
70 3 3 3 3 3 4 - - - - 16
32 4 4 4 4 4 3 - - - - 19
  • (A) Vitālijs Sidaravičus
  • (C) Silvija Abramova
  • (D) Aleksandrs Boginičs
  • (E) Jānis Vanags
  • (F) Aleksandrs Ļatijevs
  • (I) Ņina Salgale
  • (H) Ina Kočetova

Junior II - LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
80 1 Marks Kravcovs
Darina Jakovļeva
Elfs
Latvija
B 1

Fināls

Nr Vieta S
BCEFHAI
Ch
BCEFHAI
R
BCEFHAI
Pd
BCEFHAI
J
BCEFHAI
80 1 1111111 1111111 1111111 1111111 1111111
Nr Vieta S Ch R Pd J Summa
80 1 1 1 1