Ludzas Kauss 2024, 28.04.2024.

Datums 28.04.2024.
Vieta Ludzas Kultūras Nams, Stacijas 41, Ludza
Organizators Steps
Atbildīgais Svetlana Seņkova-Anciferova
Galvenais tiesnesis
Aleksandrs Guļko
Tiesneši
(A) Valērijs Nazadze (Latvija)
(B) Dace Debovska (Latvija)
(C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
(D) Dace Skrastiņa (Latvija)
(E) Ilona Kalniņa (Latvija)
(F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
(G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
(H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
(I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
(J) Marina Meduņecka (Latvija)
(K) Olga Mihailova (Latvija)
Informātors
Viola Abramova-Mailīte
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretariāts
Sergejs Ļitvinovskis

Solo 2017.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
175 1 Krista Pētersone Boginiča DS
Latvija
24 1 Karolīna Kokina Boginiča DS
Latvija
94 1 Alise Guļbinska Rēzekne
Latvija
133 1 Milana Duļkeviča Boginiča DS
Latvija
159 1 Alise Petrova Zaharņova deju skola
Latvija
171 1 Vanessa Tukiša D & D
Latvija
64 1 Karolina Petrova Boginiča DS
Latvija
122 1 Viktorija Brovkina Zaharņova deju skola
Latvija
130 1 Laura Gribonika Zaharņova deju skola
Latvija
166 1 Enija Silkāne Zaharņova deju skola
Latvija
36 1 Kamilla Dubkeviča Rēzekne
Latvija
86 1 Sofija Butrima Rēzekne
Latvija
126 1 Viktorija Liepiņa Boginiča DS
Latvija
80 2 Amālija Barkāne Rēzekne
Latvija
118 2 Elīna Gasparoviča Zaharņova deju skola
Latvija
144 2 Annija Voičika Frīda
Latvija
125 2 Eva Karele Rēzekne
Latvija
147 2 Madara Tereško Steps
Latvija
135 2 Julianna Ornicāne Frīda
Latvija
155 2 Estere Lepere Zaharņova deju skola
Latvija
176 2 Samanta Pētersone Boginiča DS
Latvija
116 2 Luīze Proboka Steps
Latvija
163 2 Ksenija Raketja Steps
Latvija
168 2 Elizabete Bule Steps
Latvija
23 2 Alise Žuka Steps
Latvija
102 2 Marija Vasiļjeva Steps
Latvija
121 2 Leila Afanasjeva Steps
Latvija
143 2 Anete Skutele Zaharņova deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABHDE
Ch
ABHDE
Summa
175 1 66666 66666 60/36
24 1 65666 66666 59/36
94 1 56656 66666 58/35
133 1 65656 66656 57/35
159 1 66666 55665 57/34
171 1 54666 65666 56/35
64 1 65665 65656 56/34
122 1 55656 66565 55/33
130 1 66656 55655 55/33
166 1 66656 55645 54/33
36 1 45566 55665 53/32
86 1 65565 55565 53/31
126 1 65555 55565 52/30
80 2 55565 54555 50/30
118 2 64556 54456 50/30
144 2 45554 55566 50/30
125 2 54554 45565 48/29
147 2 54554 55654 48/29
135 2 56444 45565 48/28
155 2 55545 54644 47/28
176 2 54544 54555 46/28
116 2 44554 54554 45/27
163 2 54544 44555 45/27
168 2 54544 54554 45/27
23 2 54444 54654 45/26
102 2 44544 54544 43/25
121 2 44544 54544 43/25
143 2 54545 43444 42/26
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)

Solo 2015.dz.g. un jaun. - 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
181 1 Loreta Puriņa Duets
Latvija
61 1 Denija Seņkova Steps
Latvija
146 1 Estere Luisa Gļauda Rēzekne
Latvija
27 1 Patrīcija Upeniece Zaharņova deju skola
Latvija
77 1 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
169 1 Diāna Urbanoviča Zaharņova deju skola
Latvija
92 1 Ramona Opolā Viva
Latvija
10 1 Evelīna Mūrniece Steps
Latvija
104 1 Jeļizaveta Markeviča Zaharņova deju skola
Latvija
88 1 Vladislavs Bazilevs Viva
Latvija
101 1 Viktorija Kravale Steps
Latvija
172 1 Patrīcija Urbanoviča Zaharņova deju skola
Latvija
160 1 Laura Ļeonoviča Zaharņova deju skola
Latvija
155 2 Estere Lepere Zaharņova deju skola
Latvija
100 2 Jekaterina Meirāne Rēzekne
Latvija
129 2 Dārta Saukāne Viva
Latvija
38 2 Sofija Bistrova Zaharņova deju skola
Latvija
50 2 Gerda Erela Rēzekne
Latvija
143 2 Anete Skutele Zaharņova deju skola
Latvija
153 2 Amanda Ziemele Zaharņova deju skola
Latvija
71 2 Bogdana Lukjanska D & D
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
FGHIJ
Ch
FGHIJ
Summa
181 1 66656 66656 58/36
61 1 65666 65656 57/35
146 1 66656 66556 57/35
27 1 65566 55666 56/34
77 1 55666 56656 56/34
169 1 55666 55666 56/34
92 1 55656 55656 54/32
10 1 55556 55656 53/31
104 1 54466 54666 52/32
88 1 55656 54646 52/31
101 1 55546 55656 52/31
172 1 55556 54656 52/31
160 1 55566 43566 51/31
155 2 44556 53556 48/29
100 2 54546 54546 48/28
129 2 54546 54546 48/28
38 2 53556 43456 46/28
50 2 53536 54545 45/27
143 2 54556 43445 45/27
153 2 53456 43456 45/27
71 2 45456 43436 44/25
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)

Solo 2016.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
56 1 Stefanija Stankeviča D & D
Latvija
171 1 Vanessa Tukiša D & D
Latvija
181 1 Loreta Puriņa Duets
Latvija
77 1 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
92 1 Ramona Opolā Viva
Latvija
24 1 Karolīna Kokina Boginiča DS
Latvija
165 1 Adria Andža Viva
Latvija
94 1 Alise Guļbinska Rēzekne
Latvija
10 1 Evelīna Mūrniece Steps
Latvija
129 1 Dārta Saukāne Viva
Latvija
62 1 Margarita Rudoviča Steps
Latvija
130 1 Laura Gribonika Zaharņova deju skola
Latvija
148 1 Jana Logina Balvu SS
Latvija
146 1 Estere Luisa Gļauda Rēzekne
Latvija
64 2 Karolina Petrova Boginiča DS
Latvija
159 2 Alise Petrova Zaharņova deju skola
Latvija
101 2 Viktorija Kravale Steps
Latvija
175 2 Krista Pētersone Boginiča DS
Latvija
166 2 Enija Silkāne Zaharņova deju skola
Latvija
88 2 Vladislavs Bazilevs Viva
Latvija
126 2 Viktorija Liepiņa Boginiča DS
Latvija
133 2 Milana Duļkeviča Boginiča DS
Latvija
122 2 Viktorija Brovkina Zaharņova deju skola
Latvija
86 2 Sofija Butrima Rēzekne
Latvija
80 2 Amālija Barkāne Rēzekne
Latvija
160 2 Laura Ļeonoviča Zaharņova deju skola
Latvija
118 2 Elīna Gasparoviča Zaharņova deju skola
Latvija
163 2 Ksenija Raketja Steps
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEJK
Ch
ACEJK
J
ACEJK
Summa
56 1 66666 66666 66666 90/54
171 1 66566 66665 66665 87/54
181 1 66665 66565 66665 86/53
77 1 56566 66666 66565 86/52
92 1 56665 66665 56665 85/52
24 1 65565 65665 66666 85/51
165 1 55665 56665 66666 85/51
94 1 56665 66665 46665 84/52
10 1 55565 56666 56666 84/51
129 1 55665 56665 66665 84/51
62 1 56565 66465 66665 83/51
130 1 66665 56465 66565 83/51
148 1 66565 46566 56566 83/51
146 1 65465 66465 56666 82/51
64 2 56665 56565 65464 80/48
159 2 66565 56565 46465 80/48
101 2 56465 65465 65466 79/49
175 2 56465 55565 56565 79/47
166 2 56565 55565 55565 79/46
88 2 56565 45665 45565 78/47
126 2 55465 55465 55565 76/45
133 2 55665 55565 45464 76/44
122 2 66465 65464 46355 75/46
86 2 55465 55465 55564 75/45
80 2 56565 45465 55464 75/44
160 2 55565 55565 45464 75/43
118 2 65465 55465 45454 73/44
163 2 45364 45464 45554 68/40
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 2014.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
61 1 Denija Seņkova Steps
Latvija
98 1 Ance Andersone Viva
Latvija
124 1 Emili Bogdanova Steps
Latvija
138 2 Rebeka Voičika Frīda
Latvija
134 2 Kamilla Krocāne Frīda
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
FGHIK
Ch
FGHIK
J
FGHIK
Summa
61 1 66666 65666 65666 88/54
98 1 65656 65655 65645 81/49
124 1 55645 55665 55555 77/46
138 2 54555 54555 54545 71/44
134 2 44555 54555 43435 66/40
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 2015.dz.g. un jaun. - 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
56 1 Stefanija Stankeviča D & D
Latvija
26 1 Katrīna Staseviča Boginiča DS
Latvija
181 1 Loreta Puriņa Duets
Latvija
77 1 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
41 1 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
59 1 Roberts Čiževskis Steps
Latvija
79 2 Madara Liepiņa D & D
Latvija
61 2 Denija Seņkova Steps
Latvija
98 2 Ance Andersone Viva
Latvija
180 2 Greta Kaviere Duets
Latvija
62 2 Margarita Rudoviča Steps
Latvija
27 2 Patrīcija Upeniece Zaharņova deju skola
Latvija
169 2 Diāna Urbanoviča Zaharņova deju skola
Latvija
124 2 Emili Bogdanova Steps
Latvija
10 2 Evelīna Mūrniece Steps
Latvija
137 3 Karolina Lebedze D & D
Latvija
101 3 Viktorija Kravale Steps
Latvija
46 3 Jurgita Gaidamaviča Zemgalīte
Latvija
95 3 Adelina Daņilova Saulcerīte
Latvija
172 3 Patrīcija Urbanoviča Zaharņova deju skola
Latvija
153 3 Amanda Ziemele Zaharņova deju skola
Latvija
38 3 Sofija Bistrova Zaharņova deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDEJ
Q
ABDEJ
Ch
ABDEJ
J
ABDEJ
Summa
56 1 66656 66666 66666 66666 119/72
26 1 66666 66666 66666 65646 117/71
181 1 66666 66656 55656 65656 114/69
77 1 66666 65546 66656 65646 112/69
41 1 66666 65656 55656 55656 112/67
59 1 56556 56556 56666 55666 111/67
79 2 55556 65466 65566 64556 107/65
61 2 55466 65456 55456 56566 105/64
98 2 55466 55466 54566 55466 104/64
180 2 55656 55646 54646 54646 103/62
62 2 55546 55546 66456 56446 102/62
27 2 55556 55456 66456 55446 102/61
169 2 56456 54546 65556 45456 101/60
124 2 54556 54456 55556 55556 101/59
10 2 55546 54446 55556 55556 100/58
137 3 55456 54556 54546 54546 98/58
101 3 54546 44446 55456 55546 96/56
46 3 54456 44346 54446 54446 91/52
95 3 54456 45345 54536 43345 87/52
172 3 55456 44346 44345 43446 87/51
153 3 43546 43546 43335 44536 84/49
38 3 43446 43446 53336 44436 83/47
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un jaun. - 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
182 1 Valērija Bobrova Boginiča DS
Latvija
170 1 Angelina Tukiša D & D
Latvija
82 1 Valērija Zaiceva Rēzekne
Latvija
138 2 Rebeka Voičika Frīda
Latvija
39 2 Karolina Laminska Zemgalīte
Latvija
7 2 Anastasija Goreļika Saulcerīte
Latvija
43 2 Arina Novicka Zemgalīte
Latvija
134 2 Kamilla Krocāne Frīda
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCHIK
Q
BCHIK
Ch
BCHIK
J
BCHIK
Summa
182 1 66666 66666 56666 66666 119/72
170 1 46655 56655 56655 56666 109/66
82 1 56656 56655 56545 66655 108/65
138 2 56555 55545 56555 45545 99/59
39 2 55545 45544 55645 45435 92/56
7 2 45545 45545 45545 45435 90/55
43 2 45545 45534 45545 46535 90/55
134 2 55545 35434 45545 35545 88/54
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un vec. LA - 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
85 1 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
183 2 Valērija Boļšakova Steps
Latvija
149 3 Dajana Čubarova Steps
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
DFGHJ
J
DFGHJ
Summa
85 1 66566 56566 57/35
183 2 55456 45456 49/29
149 3 35346 55556 47/27
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un vec. LA - 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
173 1 Amēlija Krivošejeva Balvu SS
Latvija
65 1 Jeļizaveta Šimane Zaharņova deju skola
Latvija
113 1 Vanessa Vasiļevska Steps
Latvija
157 1 Jeļizaveta Lopatjuka Steps
Latvija
85 2 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
16 2 Daryna Iosifova Boginiča DS
Latvija
142 2 Sofija Šeškena Boginiča DS
Latvija
22 2 Darja Zeiļa Saulcerīte
Latvija
57 2 Anželika Meļuha Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
CDEIK
R
CDEIK
J
CDEIK
Summa
173 1 66666 66665 66666 89/54
65 1 65665 65666 66566 86/53
113 1 66556 65556 65456 81/49
157 1 66555 65555 66545 79/47
85 2 56555 55455 65555 76/45
16 2 55466 54445 65455 73/44
142 2 54455 43334 54355 62/38
22 2 54444 43335 54334 58/33
57 2 53334 43335 54334 55/31
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 6 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
151 1 Arina Zhurbenko Viva
Latvija
109 1 Karina Giloveiņa Boginiča DS
Latvija
96 1 Juliana Kononova Saulcerīte
Latvija
41 2 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
113 2 Vanessa Vasiļevska Steps
Latvija
85 2 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
74 3 Katrīna Prostakova
Latvija
67 3 Viktorija Vaišļa
Latvija
66 3 Sibilla Jankovska
Latvija
22 3 Darja Zeiļa Saulcerīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABFJK
V
ABFJK
Q
ABFJK
Ch
ABFJK
R
ABFJK
J
ABFJK
Summa
151 1 66666 66665 56666 56666 66666 66666 177/108
109 1 56565 56565 66566 66666 66666 56666 172/104
96 1 56566 65566 55566 55566 55566 65566 165/99
41 2 66665 55665 46664 55665 45665 55665 162/98
113 2 56565 65565 65565 55565 55566 55565 160/94
85 2 55665 56564 45565 55665 45665 45665 157/95
74 3 64465 65564 64464 65565 54565 64565 153/92
67 3 55565 55565 54565 55565 54565 54565 153/90
66 3 55565 55565 55565 54565 54565 44565 152/89
22 3 44465 34464 44465 43454 44465 43455 131/76
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo Ch Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
151 1 Arina Zhurbenko Viva
Latvija
103 2 Aļona Oboļeviča Boginiča DS
Latvija
109 3 Karina Giloveiņa Boginiča DS
Latvija
114 4 Sofija Timofejeva Boginiča DS
Latvija
149 5 Dajana Čubarova Steps
Latvija
85 6 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
157 7 Jeļizaveta Lopatjuka Steps
Latvija
74 8 Katrīna Prostakova
Latvija
77 9-10 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
113 9-10 Vanessa Vasiļevska Steps
Latvija
61 11-13 Denija Seņkova Steps
Latvija
62 11-13 Margarita Rudoviča Steps
Latvija
79 11-13 Madara Liepiņa D & D
Latvija
39 14-17 Karolina Laminska Zemgalīte
Latvija
46 14-17 Jurgita Gaidamaviča Zemgalīte
Latvija
56 14-17 Stefanija Stankeviča D & D
Latvija
67 14-17 Viktorija Vaišļa
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
DEGJK
151 1 11351
103 2 22113
109 3 34222
114 4 73444
149 5 58835
85 6 66667
157 7 47578
74 8 85786
Nr Vieta Ch Summa
151 1 1 1
103 2 2 2
109 3 3 3
114 4 4 4
149 5 5 5
85 6 6 6
157 7 7 7
74 8 8 8
Ch
Nr Vieta 12345678
85 6 - - - - - 4 - -
151 1 3 - - - - - - -
149 5 - - 113 - - -
109 3 - 3 - - - - - -
103 2 24 - - - - - -
114 4 - - 14 - - - -
157 7 - - - 1224 -
74 8 - - - - 123 -
Kopā
Nr Vieta Ch 12345678 Summa
151 1 1 - - - - - - - - 1
103 2 2 - - - - - - - - 2
109 3 3 - - - - - - - - 3
114 4 4 - - - - - - - - 4
149 5 5 - - - - - - - - 5
85 6 6 - - - - - - - - 6
157 7 7 - - - - - - - - 7
74 8 8 - - - - - - - - 8

1/2 fināls

Nr Vieta Ch
DEGJK
Summa
103 1-2 XXXXX 5
109 1-2 XXXXX 5
114 3-5 -XXXX 4
149 3-5 XX-XX 4
151 3-5 -XXXX 4
74 6-8 -XX-- 2
85 6-8 X--X- 2
157 6-8 X-X-- 2
77 9-10 X---- 1
113 9-10 ----X 1
61 11-13 ----- 0
62 11-13 ----- 0
79 11-13 ----- 0

1/4 fināls

Nr Vieta Ch
DEGJK
Summa
77 1-8 XXXXX 5
85 1-8 XXXXX 5
103 1-8 XXXXX 5
109 1-8 XXXXX 5
113 1-8 XXXXX 5
114 1-8 XXXXX 5
149 1-8 XXXXX 5
151 1-8 XXXXX 5
74 9-11 XXX-X 4
79 9-11 -XXXX 4
157 9-11 XXX-X 4
61 12-13 X-X-- 2
62 12-13 X--X- 2
39 14-17 ---X- 1
46 14-17 ---X- 1
56 14-17 -X--- 1
67 14-17 ----X 1
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un jaun. - 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
77 1 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
184 1 Amēlija Keiša Viva
Latvija
62 2 Margarita Rudoviča Steps
Latvija
134 2 Kamilla Krocāne Frīda
Latvija
46 2 Jurgita Gaidamaviča Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
AEFIK
Ch
AEFIK
Summa
77 1 65666 66666 59/36
184 1 66665 66655 57/35
62 2 55656 55555 52/31
134 2 54555 54545 47/29
46 2 54544 44545 44/26
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 2014.dz.g. un vec. - 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
183 1 Valērija Boļšakova Steps
Latvija
63 2 Darja Malahova Steps
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDHJ
Ch
BCDHJ
Summa
183 1 66566 66566 58/36
63 2 56456 56456 52/32
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)

Solo 2015.dz.g. un vec.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
149 1 Dajana Čubarova Steps
Latvija
124 2 Emili Bogdanova Steps
Latvija
61 2 Denija Seņkova Steps
Latvija
7 2 Anastasija Goreļika Saulcerīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACFJK
Ch
ACFJK
J
ACFJK
Summa
149 1 66666 66666 65566 88/53
124 2 55565 66565 55665 81/48
61 2 55665 55665 55565 80/47
7 2 45565 45565 55565 76/45
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un vec. - 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
149 1 Dajana Čubarova Steps
Latvija
184 2 Amēlija Keiša Viva
Latvija
157 3 Jeļizaveta Lopatjuka Steps
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DGHIK
Ch
DGHIK
J
DGHIK
Summa
149 1 66566 66566 33435 76/46
184 2 55565 54555 55555 75/45
157 3 55555 55555 44545 72/43
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 2014.dz.g. un vec. - 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
182 1 Valērija Bobrova Boginiča DS
Latvija
149 1 Dajana Čubarova Steps
Latvija
16 1 Daryna Iosifova Boginiča DS
Latvija
157 2 Jeļizaveta Lopatjuka Steps
Latvija
97 2 Gabriela Tihanova Saulcerīte
Latvija
57 2 Anželika Meļuha Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BEGHJ
Q
BEGHJ
Ch
BEGHJ
J
BEGHJ
Summa
182 1 65666 65566 55566 56566 112/68
149 1 56556 66566 66566 64366 110/68
16 1 55666 55666 54566 54556 107/65
157 2 54456 54456 55456 54556 98/58
97 2 44456 44456 54456 53446 92/53
57 2 44446 33346 44446 43346 83/45
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)

Solo 2012.dz.g. un vec.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
173 1 Amēlija Krivošejeva Balvu SS
Latvija
149 1 Dajana Čubarova Steps
Latvija
113 2 Vanessa Vasiļevska Steps
Latvija
157 2 Jeļizaveta Lopatjuka Steps
Latvija
76 2 Dana Krasavceva Viva
Latvija
85 2 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
142 2 Sofija Šeškena Boginiča DS
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCJK
Q
ABCJK
Ch
ABCJK
J
ABCJK
Summa
173 1 66666 66666 66666 66666 120/72
149 1 66666 66666 66666 66664 118/72
113 2 65666 65665 55665 55665 111/67
157 2 54566 55565 55665 65665 107/64
76 2 55665 55665 55565 55565 106/62
85 2 56565 54665 55565 55565 105/62
142 2 55565 55565 55565 54565 103/60
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un jaun. LA - 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
62 1 Margarita Rudoviča Steps
Latvija
77 1 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
43 2 Arina Novicka Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
DEFGK
J
DEFGK
Summa
62 1 65556 55645 52/31
77 1 66666 44545 52/31
43 2 54545 44534 43/26
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un jaun. LA - 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
26 1 Katrīna Staseviča Boginiča DS
Latvija
82 1 Valērija Zaiceva Rēzekne
Latvija
41 1 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
39 2 Karolina Laminska Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
EFHIJ
R
EFHIJ
J
EFHIJ
Summa
26 1 66666 45656 45466 81/49
82 1 56546 56546 56656 80/49
41 1 56556 46546 56566 80/48
39 2 35446 34436 34436 62/35
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)

Solo LA 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
109 1 Karina Giloveiņa Boginiča DS
Latvija
151 1 Arina Zhurbenko Viva
Latvija
103 1 Aļona Oboļeviča Boginiča DS
Latvija
114 2 Sofija Timofejeva Boginiča DS
Latvija
96 2 Juliana Kononova Saulcerīte
Latvija
85 2 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
41 3 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
82 3 Valērija Zaiceva Rēzekne
Latvija

Fināls

Nr Vieta S
ACDIK
Ch
ACDIK
R
ACDIK
J
ACDIK
Summa
109 1 56666 66666 66666 56666 118/72
151 1 55666 56666 66666 66666 117/71
103 1 66665 56665 66566 66666 116/71
114 2 56456 66565 56565 56565 108/65
96 2 65466 66466 55456 65556 107/66
85 2 45545 45555 46655 56655 100/61
41 3 46454 46554 45545 55554 94/56
82 3 45454 45454 45445 55444 88/52
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Solo J Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
151 1 Arina Zhurbenko Viva
Latvija
149 2 Dajana Čubarova Steps
Latvija
85 3 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
113 4 Vanessa Vasiļevska Steps
Latvija
97 5 Gabriela Tihanova Saulcerīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta J
BEGHJ
151 1 11111
149 2 23242
85 3 34323
113 4 42434
97 5 55555
Nr Vieta J Summa
151 1 1 1
149 2 2 2
85 3 3 3
113 4 4 4
97 5 5 5
J
Nr Vieta 12345
85 3 - 14 - -
151 1 5 - - - -
149 2 - 3 - - -
113 4 - 125 -
97 5 - - - - 5
Kopā
Nr Vieta J 12345 Summa
151 1 1 - - - - - 1
149 2 2 - - - - - 2
85 3 3 - - - - - 3
113 4 4 - - - - - 4
97 5 5 - - - - - 5
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)

Iesācēji 2017.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
153 1 Kirils Aleksandrovs
Kate Vucāne
D & D
Latvija
187 1 Mihails Plociņš
Karolīna Kokina
Boginiča DS
Latvija
163 1 Emīls Orbidāns
Violeta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija
206 1 Ralfs Bukovskis
Klinta Kokoreviča
Balvu SS
Latvija
215 1 Gustavs Sarkans
Elza Zeltiņa
Viva
Latvija
86 1 Mark Krykun
Sofija Butrima
Rēzekne
Latvija
195 1 Emīls Jukšs
Marta Reuka
D & D
Latvija
189 1 Daniels Grabļevskis
Kamila Dubkebiča
Rēzekne
Latvija
211 1 Aleksis Buļs
Evelīna Zinere
Viva
Latvija
209 1 Bogdans Mordatenko
Amanda Hmeļnicka
D & D
Latvija
214 1 Nauris Babris
Enija Uzuļeva
Viva
Latvija
171 1 Kristiāns Šostaks
Veronika Dika
Boginiča DS
Latvija
205 1 Fēlikss Zujevs
Estere Bukša
Balvu SS
Latvija
208 1 Daniils Bondars
Stefānija Sidaša
Rēzekne
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
CDEFK
Ch
CDEFK
Summa
153 1 66666 66666 60/36
187 1 64665 66666 57/35
163 1 65565 65665 55/33
206 1 66555 66456 54/33
215 1 65665 65564 54/33
86 1 56565 55565 53/31
195 1 55455 66556 52/32
189 1 55465 65465 51/31
211 1 54655 55655 51/30
209 1 55655 55455 50/30
214 1 54555 55555 49/30
171 1 64565 64454 49/29
205 1 54445 54545 45/27
208 1 55454 54454 45/27
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
196 1 Adrians Baranovskis
Adriāna Vaišle
D & D
Latvija
192 1 Raimonds Barševskis
Maija Ovčiņņikova
Zaharņova deju skola
Latvija
202 2 Vitālijs Mitrāns
Darina Bondare
Rēzekne
Latvija
199 2 Vitālijs Mitrāns
Alisa Guļbinska
Rēzekne
Latvija
88 2 Vladislavs Bazilevs
Ramona Opolā
Viva
Latvija
170 2 Raivo Keišs
Adria Andža
Viva
Latvija
186 2 Jaroslavs Mihailovs
Anastasija Grigorjeva
Saulcerīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BGHIJ
Ch
BGHIJ
Summa
196 1 55546 66566 54/33
192 1 45666 54566 53/33
202 2 55556 54556 51/30
199 2 55556 54546 50/29
88 2 55646 45436 48/29
170 2 54446 54546 47/27
186 2 54446 44556 47/27
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
203 1 Roberts Čiževskis
Denija Seņkova
Steps
Latvija
191 1 Alberts Zīmels
Alise Garkalne
Zaharņova deju skola
Latvija
188 1 Adrians Madelāns
Evelīna Geduševa
Zaharņova deju skola
Latvija
64 2 Intars Magidas
Elizabete Hmeļnicka
D & D
Latvija
212 2 Toms Nikolajevs
Anete Logina
Balvu SS
Latvija
213 2 Toms Nikolajevs
Katrīna Logina
Balvu SS
Latvija
163 2 Emīls Orbidāns
Violeta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCJK
Ch
ABCJK
Summa
203 1 65666 66666 59/36
191 1 65666 55666 57/35
188 1 65665 65665 56/34
64 2 55665 55665 54/32
212 2 54565 55665 52/31
213 2 54565 64565 51/31
163 2 54565 54565 50/30
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
64 1 Intars Magidas
Elizabete Hmeļnicka
D & D
Latvija
175 1 Artjoms Salogubs
Polina Smilgiņa
Boginiča DS
Latvija
194 1 Kirils Kuročkins
Amina Bazuļeva
D & D
Latvija
196 2 Adrians Baranovskis
Adriāna Vaišle
D & D
Latvija
200 2 Dominiks Zaikovskis
Gabriela Korsaka
Boginiča DS
Latvija
185 2 Edijs Gavars
Luīze Mālniece
Zaharņova deju skola
Latvija
121 2 Renārs Kuļšs
Dace Nikolajeva
Balvu SS
Latvija
187 2 Mihails Plociņš
Karolīna Kokina
Boginiča DS
Latvija
210 2 Dominiks Kozlovskis
Evija Kondratjuka
Balvu SS
Latvija
207 3 Kirils Markovičs
Odrija Logina
Balvu SS
Latvija
56 3 Deivids Kondratjuks
Viktorija Melāne
Balvu SS
Latvija
171 3 Kristiāns Šostaks
Veronika Dika
Boginiča DS
Latvija
186 3 Jaroslavs Mihailovs
Anastasija Grigorjeva
Saulcerīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BGHIJ
Ch
BGHIJ
J
BGHIJ
Summa
64 1 65656 66656 65656 85/52
175 1 56656 56656 66656 85/52
194 1 65656 66656 65646 84/52
196 2 65656 65556 63556 80/49
200 2 55556 55556 56546 78/46
185 2 55666 54566 34466 77/47
121 2 54556 54656 54546 75/45
187 2 55446 45546 56556 75/44
210 2 54556 54646 43446 71/42
207 3 44536 54646 43446 68/40
56 3 43456 44546 43446 66/38
171 3 45546 45436 34436 66/38
186 3 33436 44446 33436 60/32
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
188 1 Adrians Madelāns
Evelīna Geduševa
Zaharņova deju skola
Latvija
125 1 Rodrigo Picka
Loreta Puriņa
Duets
Latvija
191 1 Alberts Zīmels
Alise Garkalne
Zaharņova deju skola
Latvija
203 2 Roberts Čiževskis
Denija Seņkova
Steps
Latvija
201 2 Martins Voronovs
Amina Viktorija Nalivaiko
Boginiča DS
Latvija
204 2 Arturs Kokorevičs
Līga Logina
Balvu SS
Latvija
198 2 Vladislavs Kazačonoks
Elizabete Kazačonokaa
Saulcerīte
Latvija
22 2 Jegors Romanovskis
Elīna Pinta
Boginiča DS
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACDFK
Ch
ACDFK
J
ACDFK
Summa
188 1 65665 66555 56655 82/49
125 1 56655 56655 56655 81/48
191 1 66565 66665 45545 80/49
203 2 56456 55566 55455 77/47
201 2 55555 56565 55555 77/46
204 2 56455 55455 45445 71/43
198 2 45445 45445 65456 70/42
22 2 46444 45565 46454 70/40
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Iesācēji Ch Kauss - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
203 1 Roberts Čiževskis
Denija Seņkova
Steps
Latvija
194 2 Kirils Kuročkins
Amina Bazuļeva
D & D
Latvija
200 3 Dominiks Zaikovskis
Gabriela Korsaka
Boginiča DS
Latvija
187 4 Mihails Plociņš
Karolīna Kokina
Boginiča DS
Latvija
171 5 Kristiāns Šostaks
Veronika Dika
Boginiča DS
Latvija
88 6 Vladislavs Bazilevs
Ramona Opolā
Viva
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
FHIJK
203 1 12112
194 2 21221
200 3 33333
187 4 45464
171 5 56555
88 6 64646
Nr Vieta Ch Summa
203 1 1 1
194 2 2 2
200 3 3 3
187 4 4 4
171 5 5 5
88 6 6 6
Ch
Nr Vieta 123456
194 2 25 - - - -
88 6 - - - 225
203 1 3 - - - - -
171 5 - - - - 4 -
187 4 - - - 3 - -
200 3 - - 5 - - -
Kopā
Nr Vieta Ch 123456 Summa
203 1 1 - - - - - - 1
194 2 2 - - - - - - 2
200 3 3 - - - - - - 3
187 4 4 - - - - - - 4
171 5 5 - - - - - - 5
88 6 6 - - - - - - 6
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (J) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (K) Olga Mihailova (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
219 1 Darens Iliško
Viera Januškeviča
D & D
Latvija
194 1 Kirils Kuročkins
Amina Bazuļeva
D & D
Latvija
241 1 Kaspars Ragaušs
Ance Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
153 2 Kirils Aleksandrovs
Kate Vucāne
D & D
Latvija
200 2 Dominiks Zaikovskis
Gabriela Korsaka
Boginiča DS
Latvija
192 2 Raimonds Barševskis
Maija Ovčiņņikova
Zaharņova deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABGHI
Q
ABGHI
Ch
ABGHI
J
ABGHI
Summa
219 1 66665 66665 66665 66465 114/71
194 1 56565 55465 66565 55665 107/64
241 1 66466 56466 55456 55456 105/65
153 2 65554 55554 55565 55564 100/60
200 2 54554 44554 55665 56655 99/59
192 2 54455 43445 44455 43444 84/51
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
146 1 Roberts Čiževskis
Margarita Rudoviča
Steps
Latvija
220 1 Maksims Prokofjevs
Mia Krivošejeva
Zaharņova deju skola
Latvija
217 2 Māris Barševskis
Karolīna Deņisova
Zaharņova deju skola
Latvija
222 2 Daniils Aksjonovs
Agneta Korņejeva
Balvu SS
Latvija
125 2 Rodrigo Picka
Loreta Puriņa
Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCFGI
Q
BCFGI
Ch
BCFGI
J
BCFGI
Summa
146 1 56565 55555 56655 56655 106/63
220 1 55546 55556 55556 55546 102/60
217 2 45556 45546 45555 45546 97/58
222 2 55545 45553 55554 55555 95/59
125 2 56554 45544 46554 56544 95/56
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
227 1 Romans Bobrovs
Poļina Stepanova
Boginiča DS
Latvija
I3 2
224 1 Marks Zaicevs
Agata Gaide
Viva
Latvija
I2 2
233 1 Daniels Lopsa
Agnese Kravale
Viva
Latvija
I2 2
225 2 Roberts Saksons
Daniela Geduša
Viva
Latvija
I2 1
219 2 Darens Iliško
Viera Januškeviča
D & D
Latvija
I 1
235 2 Adrians Buļs
Kristiāna Smokra
Viva
Latvija
I2 1
218 2 Damīrs Mirencovs
Nikoleta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija
I3 1
241 2 Kaspars Ragaušs
Ance Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
I 1
234 3 Evans Vjaters
Elizabete Laizāne
Viva
Latvija
I2 0
175 3 Artjoms Salogubs
Polina Smilgiņa
Boginiča DS
Latvija
I
I3
0
220 3 Maksims Prokofjevs
Mia Krivošejeva
Zaharņova deju skola
Latvija
I 0
201 3 Martins Voronovs
Amina Viktorija Nalivaiko
Boginiča DS
Latvija
I 0
22 3 Jegors Romanovskis
Elīna Pinta
Boginiča DS
Latvija
I 0

Fināls

Nr Vieta W
ACFGH
Q
ACFGH
Ch
ACFGH
J
ACFGH
Summa
227 1 56565 66566 66666 56666 115/70
224 1 66656 66655 66655 66656 114/70
233 1 66656 66656 56666 56556 114/70
225 2 66556 66556 66556 66556 112/68
219 2 65656 66656 66656 56545 111/68
235 2 56646 55656 65656 66545 108/66
218 2 56565 55565 55665 55655 106/62
241 2 56656 56646 46545 46545 103/62
234 3 55545 55445 45556 45555 96/59
175 3 45555 45555 55555 45444 94/57
220 3 55545 45445 55545 45544 92/56
201 3 45545 45444 55545 55544 91/55
22 3 35545 45445 56545 45444 90/54
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)

Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
224 1 Marks Zaicevs
Agata Gaide
Viva
Latvija
I2 2
229 1 Martins Laurens
Efia Baranauska
Balvu SS
Latvija
I 2
227 1 Romans Bobrovs
Poļina Stepanova
Boginiča DS
Latvija
I3 2
238 1 Ernests Meldrājs
Estere Meldrāja
Liberta
Latvija
I 2
225 2 Roberts Saksons
Daniela Geduša
Viva
Latvija
I2 1
233 2 Daniels Lopsa
Agnese Kravale
Viva
Latvija
I2 1
216 2 Edgars Špunders
Kitija Grohoļska
Steps
Latvija
I 1
218 2 Damīrs Mirencovs
Nikoleta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija
I3 1
226 2 Gaidis Božens
Keita Gailuma
Viva
Latvija
I2 1
234 3 Evans Vjaters
Elizabete Laizāne
Viva
Latvija
I2 0
217 3 Māris Barševskis
Karolīna Deņisova
Zaharņova deju skola
Latvija
I 0
175 3 Artjoms Salogubs
Polina Smilgiņa
Boginiča DS
Latvija
I
I3
0
22 3 Jegors Romanovskis
Elīna Pinta
Boginiča DS
Latvija
I 0
201 3 Martins Voronovs
Amina Viktorija Nalivaiko
Boginiča DS
Latvija
I 0

Fināls

Nr Vieta W
BCDHI
Q
BCDHI
Ch
BCDHI
J
BCDHI
Summa
224 1 66666 66666 66665 66665 118/72
229 1 66666 56666 55665 56655 113/68
227 1 56655 46665 56666 55666 111/68
238 1 55665 55665 55665 66665 110/66
225 2 66566 65465 56565 56555 108/65
233 2 66666 56565 55565 55455 107/64
216 2 55555 55455 56566 55556 103/62
218 2 45455 45554 45555 56566 98/60
226 2 55465 55555 55564 55454 98/59
234 3 55456 55453 45554 45454 92/56
217 3 45455 45455 45455 44456 92/55
175 3 55454 55455 55455 45443 91/56
22 3 45453 35444 45464 34443 82/49
201 3 35343 45444 55454 35543 82/48
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un vec. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
238 1 Ernests Meldrājs
Estere Meldrāja
Liberta
Latvija
228 1 Deniss Jurjāns
Viktorija Fjodorova
Balvu SS
Latvija
242 2 Jānis Zariņš
Jelizaveta Ogorodņikova
Rēzekne
Latvija
240 2 Oskars Mālnieks
Evelīna Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
229 2 Martins Laurens
Efia Baranauska
Balvu SS
Latvija
226 2 Gaidis Božens
Keita Gailuma
Viva
Latvija
216 3 Edgars Špunders
Kitija Grohoļska
Steps
Latvija
222 3 Daniils Aksjonovs
Agneta Korņejeva
Balvu SS
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DEFGH
Q
DEFGH
Ch
DEFGH
J
DEFGH
Summa
238 1 65666 55666 66666 66656 116/71
228 1 56566 65566 64555 65556 108/65
242 2 55656 55656 54655 44635 101/60
240 2 54565 54656 64556 54545 100/61
229 2 54556 54555 55555 55555 99/60
226 2 46555 55645 45655 46545 99/59
216 3 44555 44555 55645 54655 96/58
222 3 44555 44555 55545 45555 94/58
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)

Iesācēji J Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
233 1 Daniels Lopsa
Agnese Kravale
Viva
Latvija
225 2 Roberts Saksons
Daniela Geduša
Viva
Latvija
216 3-4 Edgars Špunders
Kitija Grohoļska
Steps
Latvija
224 3-4 Marks Zaicevs
Agata Gaide
Viva
Latvija
240 5 Oskars Mālnieks
Evelīna Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
226 6 Gaidis Božens
Keita Gailuma
Viva
Latvija
146 7 Roberts Čiževskis
Margarita Rudoviča
Steps
Latvija
235 8-9 Adrians Buļs
Kristiāna Smokra
Viva
Latvija
242 8-9 Jānis Zariņš
Jelizaveta Ogorodņikova
Rēzekne
Latvija
234 10 Evans Vjaters
Elizabete Laizāne
Viva
Latvija

Fināls

Nr Vieta J
ACDEG
233 1 14311
225 2 51142
216 3-4 26254
224 3-4 42526
240 5 73473
226 6 65637
146 7 37765
Nr Vieta J Summa
233 1 1 1
225 2 2 2
216 3 3.5 3.5
224 3 3.5 3.5
240 5 5 5
226 6 6 6
146 7 7 7
J
Nr Vieta 1234567
233 1 3 - - - - - -
216 3.5 - 223/84/135/195/19
240 5 - - 23/10 - - -
224 3.5 - 223/84/135/195/19
225 2 23 - - - - -
226 6 - - 1124 -
146 7 - - 1123 -
Kopā
Nr Vieta J 1234567 Summa
233 1 1 - - - - - - - 1
225 2 2 - - - - - - - 2
216 3 3.5 - - - - - - - 3.5
224 3 3.5 - - - - - - - 3.5
240 5 5 - - - - - - - 5
226 6 6 - - - - - - - 6
146 7 7 - - - - - - - 7
Noteikumu #11, vieta:3
Nr Vieta 1234567
216 3.5 - - 23/84/135/195/19
224 3.5 - - 23/84/135/195/19

1/2 fināls

Nr Vieta J
ACDEG
Summa
233 1 XXXXX 5
146 2-4 X-XXX 4
224 2-4 XXXX- 4
225 2-4 -XXXX 4
216 5-7 --XXX 3
226 5-7 XX--X 3
240 5-7 XX--X 3
235 8-9 X--X- 2
242 8-9 -XX-- 2
234 10 ----- 0
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)

Bērni I - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
21 1 Everts Opolais
Adelīna Ivanova
Viva
Latvija
E4 3
3 2 Matvejs Martinovs
Eva Kotova
Viva
Latvija
E4 2
9 3 Matvejs Kauliņš
Alisa Saldugeja
D & D
Latvija
I3 2
227 4 Romans Bobrovs
Poļina Stepanova
Boginiča DS
Latvija
I3 1
218 5 Damīrs Mirencovs
Nikoleta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFGI
Q
ABCEFGI
Ch
ABCEFGI
J
ABCEFGI
21 1 1111111 1111111 2111111 2111111
3 2 3232222 2222222 1242322 3242322
9 3 2323343 3333333 3323243 1323253
227 4 4444534 4444544 4434434 5435445
218 5 5555455 5555455 5555555 4554534
Nr Vieta W Q Ch J Summa
21 1 1 1 1 1 4
3 2 2 2 2 2 8
9 3 3 3 3 3 12
227 4 4 4 4 4.5 16.5
218 5 5 5 5 4.5 19.5
W
Nr Vieta 12345
9 3 - 26 - -
3 2 - 5 - - -
21 1 7 - - - -
218 5 - - - 17
227 4 - - 16 -
Q
Nr Vieta 12345
9 3 - - 7 - -
3 2 - 7 - - -
21 1 7 - - - -
218 5 - - - 17
227 4 - - - 6 -
Ch
Nr Vieta 12345
9 3 - 26 - -
3 2 15 - - -
21 1 6 - - - -
218 5 - - - - 7
227 4 - - 27 -
J
Nr Vieta 12345
9 3 136 - -
3 2 - 4 - - -
21 1 6 - - - -
218 4.5 - - 14/157/30
227 4.5 - - 14/157/30
Kopā
Nr Vieta WQChJ 12345 Summa
21 1 1 1 1 1 - - - - - 4
3 2 2 2 2 2 - - - - - 8
9 3 3 3 3 3 - - - - - 12
227 4 4 4 4 4.5 - - - - - 16.5
218 5 5 5 5 4.5 - - - - - 19.5
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Bērni II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
19 1 Aivis Babris
Kintija Ledvika
Viva
Latvija
E4 2
18 2 Damirs Haimins
Viktorija Mitrāne
Rēzekne
Latvija
E4 1
5 3 Francis Romanovskis
Samanta Kalniņa
Excellence
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCFGHI
Q
ABCFGHI
Ch
ABCFGHI
J
ABCFGHI
19 1 1122113 2222213 1112113 1212211
18 2 2211221 1111121 2221221 2121123
5 3 3333332 3333332 3333332 3333332
Nr Vieta W Q Ch J Summa
19 1 1 2 1 1 5
18 2 2 1 2 2 7
5 3 3 3 3 3 12
W
Nr Vieta 123
18 2 37 -
19 1 4 - -
5 3 - 17
Q
Nr Vieta 123
18 1 6 - -
19 2 16 -
5 3 - 17
Ch
Nr Vieta 123
18 2 27 -
19 1 5 - -
5 3 - 17
J
Nr Vieta 123
18 2 36 -
19 1 4 - -
5 3 - 17
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123 Summa
19 1 1 2 1 1 - - - 5
18 2 2 1 2 2 - - - 7
5 3 3 3 3 3 - - - 12
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Juniori I + II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
230 1 Mairis Ančs
Valērija Aleksejeva
Balvu SS
Latvija
E4 3
6 2 Reinis Logins
Amēlija Krivošejeva
Balvu SS
Latvija
E4 2
231 3 Henrijs Berjozovs
Beāte Dortāne
Balvu SS
Latvija
E4 2
16 4 Markuss Bukšs
Elīna Locāne
Balvu SS
Latvija
E4 1
242 5 Jānis Zariņš
Jelizaveta Ogorodņikova
Rēzekne
Latvija
I3 1
2 6 Jānis Kārkliņš
Sintija Kalniņa
Balvu SS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFHI
Q
ABCEFHI
Ch
ABCEFHI
J
ABCEFHI
230 1 1121121 1121111 3221114 1221111
6 2 4212512 4212222 1112222 3112252
231 3 2434333 3454543 2333333 2333424
16 4 3343244 2333334 4444541 4444533
242 5 6555455 6545455 6555455 6655366
2 6 5666666 5666666 5666666 5566645
Nr Vieta W Q Ch J Summa
230 1 1 1 2 1 5
6 2 2 2 1 2 7
231 3 3 4 3 3 13
16 4 4 3 4 4 15
242 5 5 5 5 6 21
2 6 6 6 6 5 23
W
Nr Vieta 123456
242 5 - - - 16 -
2 6 - - - - 17
230 1 5 - - - - -
16 4 - 14 - - -
6 2 25 - - - -
231 3 - 15 - - -
Q
Nr Vieta 123456
242 5 - - - 26 -
2 6 - - - - 17
230 1 6 - - - - -
16 3 - 16 - - -
6 2 16 - - - -
231 4 - - 25 - -
Ch
Nr Vieta 123456
242 5 - - - 16 -
2 6 - - - - 17
230 2 35 - - - -
16 4 1116 - -
6 1 37 - - - -
231 3 - 17 - - -
J
Nr Vieta 123456
242 6 - - 1137
2 5 - - - 14 -
230 1 5 - - - - -
16 4 - - 26 - -
6 2 25 - - - -
231 3 - 25 - - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
230 1 1 1 2 1 - - - - - - 5
6 2 2 2 1 2 - - - - - - 7
231 3 3 4 3 3 - - - - - - 13
16 4 4 3 4 4 - - - - - - 15
242 5 5 5 5 6 - - - - - - 21
2 6 6 6 6 5 - - - - - - 23
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
1 1 Olivers Kozlovskis
Sanija Molodcova
Balvu SS
Latvija
E4 2
10 2 Maksims Simonovs
Jeļizaveta Šimane
Zaharņova deju skola
Latvija
E4 1
4 3 Arvis Boriss
Madara Borisa
Balvu SS
Latvija
E4 1
14 4 Bohdan Korniienko
Emilija Mitrofanova
Boginiča DS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
BDEFGHI
Q
BDEFGHI
Ch
BDEFGHI
J
BDEFGHI
1 1 1111112 1111112 1111112 1111112
10 2 3223321 2223221 2232331 3222321
4 3 2332433 3332433 3323423 2333443
14 4 4444244 4444344 4444244 4444234
Nr Vieta W Q Ch J Summa
1 1 1 1 1 1 4
10 2 2 2 2 2 8
4 3 3 3 3 3 12
14 4 4 4 4 4 16
W
Nr Vieta 1234
14 4 - 117
4 3 - 26 -
1 1 6 - - -
10 2 14 - -
Q
Nr Vieta 1234
14 4 - - 17
4 3 - 16 -
1 1 6 - - -
10 2 16 - -
Ch
Nr Vieta 1234
14 4 - 117
4 3 - 26 -
1 1 6 - - -
10 2 14 - -
J
Nr Vieta 1234
14 4 - 127
4 3 - 15 -
1 1 6 - - -
10 2 15 - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 1234 Summa
1 1 1 1 1 1 - - - - 4
10 2 2 2 2 2 - - - - 8
4 3 3 3 3 3 - - - - 12
14 4 4 4 4 4 - - - - 16
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (F) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (H) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

E4 kl. Ch Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
21 1 Everts Opolais
Adelīna Ivanova
Viva
Latvija
E4 3
19 2 Aivis Babris
Kintija Ledvika
Viva
Latvija
E4 2
18 3 Damirs Haimins
Viktorija Mitrāne
Rēzekne
Latvija
E4 2
3 4 Matvejs Martinovs
Eva Kotova
Viva
Latvija
E4 1
242 5 Jānis Zariņš
Jelizaveta Ogorodņikova
Rēzekne
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta Ch
ABCDEGI
21 1 1112231
19 2 2231114
18 3 3343422
3 4 4424343
242 5 5555555
Nr Vieta Ch Summa
21 1 1 1
19 2 2 2
18 3 3 3
3 4 4 4
242 5 5 5
Ch
Nr Vieta 12345
18 3 - 25 - -
19 2 35 - - -
242 5 - - - - 7
3 4 - 137 -
21 1 4 - - - -
Kopā
Nr Vieta Ch 12345 Summa
21 1 1 - - - - - 1
19 2 2 - - - - - 2
18 3 3 - - - - - 3
3 4 4 - - - - - 4
242 5 5 - - - - - 5
  • (A) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (B) Dace Debovska (Latvija)
  • (C) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
  • (E) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (G) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (I) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Juniori I + II - E6/D 8 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
13 1 Alekss Čivčišs
Adriāna Orlovska
Rēzekne
Latvija
E6 1
20 2 Aleksandrs Roberts Upītis
Anastasija Mazurova
Viva
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta W
ACDFGHI
T
ACDFGHI
V
ACDFGHI
Q
ACDFGHI
S
ACDFGHI
Ch
ACDFGHI
R
ACDFGHI
J
ACDFGHI
13 1 2111121 1211121 2121122 1121121 2221221 2121121 1221121 1121112
20 2 1222212 2122212 1212211 2212212 1112112 1212212 2112212