Datums | 20.12.2015. |
---|---|
Vieta | Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs |
Organizators | Spektrs |
Atbildīgais | Aigars Svars |
Galvenais tiesnesis | Aleksandrs Gulko |
Tiesneši |
(A)
Ilona Kalniņa
(B)
Viola Abramova
(C)
Jeļena Daņiļčenko
(D)
Vitālijs Sidaravičus
(E)
Oksana Šalajeva-Kraine
(F)
Ramona Kuriene
|
Informators | Gatis Lambergs
|
Mūzika | Ainars Karklins
|
Sekretāri | Andris Rudaks
|
Ies. 2009.dz.g. un jaun. - 1.- 2. līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
7 | 1 | Andrejs Zvonkovs Milana Ingačova |
Daugava
Latvija |
3 | 1 | Ņikita Žerenovskis Nikola Marta Dambīte |
Daugava
Latvija |
1 | 1 | Kirils Ameļčanka Marija Jefanova |
Daugava
Latvija |
6 | 1 | Kirils Dviņins Arta Šteina |
Saldus
Latvija |
13 | 2 | Maksims Petruņa Daria Šadurova |
Dancers
Latvija |
4 | 2 | Valdis Stavskis Veronika Kisļicina |
Daugava
Latvija |
2 | 2 | Arikāns Marts Mackeviča Marta Marija |
Vērdiņš
Latvija |
8 | 2 | Dāvis Valters Vanags Sofija Krivonose |
Daugava
Latvija |
5 | 3 | Arseni Korosteljov Rada Lavrik |
Kreedo Dance (Igaunija)
Igaunija |
9 | 3 | Kristers Ansulis Sintija Zepa |
Vērdiņš
Latvija |
12 | 3 | Matīss Lasdiņš Darina Muntjane |
Latvija |
10 | 3 | Kārlis Gustavs Osipovs Gabriela Gorda |
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W BCDEF |
Ch BCDEF |
Summa |
---|---|---|---|---|
7 | 1 | 66656 | 66656 | 58/36 |
3 | 1 | 66666 | 46656 | 57/35 |
1 | 1 | 56546 | 56656 | 54/33 |
6 | 1 | 56555 | 56656 | 54/32 |
13 | 2 | 55645 | 46555 | 50/30 |
4 | 2 | 35544 | 66655 | 49/30 |
2 | 2 | 45545 | 56555 | 49/29 |
8 | 2 | 55645 | 45645 | 49/29 |
5 | 3 | 45655 | 44645 | 48/28 |
9 | 3 | 45545 | 45645 | 47/28 |
12 | 3 | 46555 | 34544 | 45/27 |
10 | 3 | 35555 | 34434 | 41/26 |
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (E) Oksana Šalajeva-Kraine
- (F) Ramona Kuriene
Ies. 2008.dz.g. un jaun. - 1.- 2. līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
73 | 1 | Iļja Siņicins Kamila Kraine |
Rēzekne
Latvija |
68 | 1 | Žygimantas Skolskis Marija Pakalniškytė |
Klaipėdos Žingsnis (Lietuva)
Lietuva |
61 | 1 | Eleasar Müürisepp Liisa Katre Land |
Leevi (Igaunija)
Igaunija |
69 | 1 | Aurimas Pronskus Azzurra Cotticelli |
Klaipėdos Žingsnis (Lietuva)
Lietuva |
74 | 1 | Ņikita Žerenovskis Nikola Marta Dambīte |
Daugava
Latvija |
84 | 1 | Andrejs Zvonkovs Milana Ingačova |
Daugava
Latvija |
81 | 1 | Dmitrijs Kiseļovs Keita Karolīna DImante |
Mirada
Latvija |
86 | 1 | Šveikauskas Āžuolas Eva Remeikaite |
Lietuva |
88 | 1 | Maksims Bogdanovs Paula Kacēviča |
Estētika
Latvija |
85 | 2 | Raiens Dūša Polina Sretenska |
Dūšas Deju skola
Latvija |
76 | 2 | Ričards Andrejs Bolšteins Diāna Aizezera |
Lielupe
Latvija |
80 | 2 | Kirils Dviņins Arta Šteina |
Saldus
Latvija |
83 | 2 | Matīss Jurevics Madara Klišāne |
Lielupe
Latvija |
77 | 2 | Rico-Maarjus Leppik Jessica Johanson |
Leevi (Igaunija)
Igaunija |
64 | 2 | Kirils Ameļčanka Marija Jefanova |
Daugava
Latvija |
71 | 2 | Konstantīns Rate Aleksandra Spriņģe |
Olaine
Latvija |
90 | 2 | Maksims Petruņa Daria Šadurova |
Dancers
Latvija |
1 | 2 | Kristers Prižavoits Sendija Krastiņa |
Triumfs
Latvija |
70 | 2 | Melbārdis Kristians Katrīna Suhecka |
Estētika
Latvija |
72 | 2 | Kristiāns Sams Viktorija Šilkina |
Estētika
Latvija |
79 | 2 | Renārs Vaskis Paula Burve |
Škutāna DS
Latvija |
65 | 3 | Leo Serbžinskis Marija Kiriļuka |
Daugava
Latvija |
62 | 3 | Čerevičņiks Aleksandrs Temirgalieva Sofija |
Magic Dance Studio
Latvija |
67 | 3 | Aleksandrs Gorodiļins Ievgeniia Kinal |
Esperanza
Latvija |
78 | 3 | Bikovens Artūrs Auziņa Diana |
Rihtera deju skola
Latvija |
89 | 3 | Daniils Jurševičs Poļina Bagajeva |
Magic Dance Studio
Latvija |
87 | 3 | Kristers Ansulis Sintija Zepa |
Vērdiņš
Latvija |
66 | 3 | Arikāns Marts Mackeviča Marta Marija |
Vērdiņš
Latvija |
82 | 3 | Marcinkevičs Stefans Kareva Alisa |
Magic Dance Studio
Latvija |
75 | 3 | Sličaks Arsenijs Šilko Alisa |
Magic Dance Studio
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
Ch ABCDF |
J ABCDF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
73 | 1 | 66666 | 65666 | 66665 | 88/54 |
68 | 1 | 65666 | 65666 | 65666 | 87/54 |
61 | 1 | 66666 | 65666 | 65665 | 87/53 |
69 | 1 | 65666 | 65666 | 55666 | 86/53 |
74 | 1 | 65666 | 65666 | 65665 | 86/53 |
84 | 1 | 56666 | 65666 | 66556 | 86/53 |
81 | 1 | 66666 | 55666 | 54566 | 84/51 |
86 | 1 | 65665 | 65566 | 55665 | 83/50 |
88 | 1 | 54665 | 55566 | 64666 | 81/50 |
85 | 2 | 55666 | 65655 | 55656 | 82/49 |
76 | 2 | 55656 | 54666 | 44666 | 80/49 |
80 | 2 | 55565 | 54666 | 44666 | 79/48 |
83 | 2 | 55566 | 55666 | 45555 | 79/48 |
77 | 2 | 65655 | 55665 | 54556 | 79/47 |
64 | 2 | 55656 | 64555 | 55655 | 78/46 |
71 | 2 | 55566 | 55666 | 44456 | 78/46 |
90 | 2 | 44655 | 55555 | 65655 | 76/45 |
1 | 2 | 44555 | 44655 | 56665 | 75/45 |
70 | 2 | 45565 | 54555 | 54565 | 74/45 |
72 | 2 | 45655 | 54555 | 54565 | 74/45 |
79 | 2 | 43454 | 64665 | 54665 | 73/45 |
65 | 3 | 55655 | 44554 | 54655 | 73/43 |
62 | 3 | 43455 | 54565 | 54555 | 70/43 |
67 | 3 | 44555 | 53655 | 43555 | 69/43 |
78 | 3 | 44565 | 43554 | 43565 | 68/41 |
89 | 3 | 45555 | 43654 | 43554 | 67/41 |
87 | 3 | 44455 | 44455 | 53545 | 66/40 |
66 | 3 | 43454 | 44555 | 43555 | 65/40 |
82 | 3 | 43465 | 33454 | 44555 | 64/38 |
75 | 3 | 44655 | 33454 | 33444 | 61/36 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Ies. 2007.dz.g. un jaun. - 1.- 2. līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
60 | 1 | Kristens Simsons Alise Bērzupe |
Dancers
Latvija |
38 | 1 | Iļja Siņicins Kamila Kraine |
Rēzekne
Latvija |
45 | 1 | Kārlis Gustavs Kažoks Marta Kristolde |
Škutāna DS
Latvija |
52 | 1 | Gusts Ozols Sofija Morozova |
Vecrīga
Latvija |
33 | 1 | Dīns Riekstiņš Evelīna Pālena |
RV Studio
Latvija |
35 | 1 | Žygimantas Skolskis Marija Pakalniškytė |
Klaipėdos Žingsnis (Lietuva)
Lietuva |
37 | 1 | Raivo Zimelis Elza Freiberga |
Lielupe
Latvija |
57 | 1 | Daniels Semjonovs Anna Olsena |
Dūšas Deju skola
Latvija |
42 | 1 | Jegors Prokins Anastasija Bogačova |
Dance4U
Latvija |
54 | 1 | Markuss Daniels Polis Grēta Puzinkeviča |
Saltāre
Latvija |
56 | 2 | Edvards Kalmikovs Viktorija Grebņeva |
Daugava
Latvija |
59 | 2 | Jānis Leo Zommers Anastasija Jančuka |
Olaine
Latvija |
50 | 2 | Emīls Ciprus Lote Baimanova |
Lielupe
Latvija |
49 | 2 | Frančesko Pio Bevilakva Adriana Reitmane |
Olaine
Latvija |
48 | 2 | Roberts Celmiņš Siliņa Samanta |
Lielupe
Latvija |
46 | 2 | Svens Kalniņš Elza Liepiņa |
Estētika
Latvija |
41 | 2 | Ričards Andrejs Bolšteins Diāna Aizezera |
Lielupe
Latvija |
58 | 2 | Kārlis Blūzmanis Marta Filimonova |
Vērdiņš
Latvija |
51 | 2 | Emīls Roze Anna Rjabova |
Lielupe
Latvija |
61 | 3 | Karloss Filips Filipsons Emīlija Garanča |
Rihtera deju skola
Latvija |
34 | 3 | Haralts Baltalksnis Adriana Savčenko |
RV Studio
Latvija |
53 | 3 | Kirills Narinskis Anastasija Potašova |
Rihtera deju skola
Latvija |
36 | 3 | Kristians Būce Emma Lismane |
RV Studio
Latvija |
40 | 3 | Nikita Svitņovs Veronika Teplova |
Esperanza
Latvija |
55 | 3 | Gļebs Voicehovskis Jekaterina Mališeva |
Deju studija "7"
Latvija |
44 | 3 | Māris Spalis Nikole Polupoltinniha |
Esperanza
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
Ch ABCDF |
J ABCDF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
60 | 1 | 66666 | 66566 | 65656 | 87/53 |
38 | 1 | 65666 | 65665 | 65666 | 86/53 |
45 | 1 | 66666 | 65665 | 56665 | 86/52 |
52 | 1 | 55665 | 64666 | 63666 | 82/52 |
33 | 1 | 56665 | 56665 | 45666 | 83/51 |
35 | 1 | 55556 | 66666 | 65656 | 84/50 |
37 | 1 | 65656 | 55656 | 65656 | 83/50 |
57 | 1 | 55565 | 55666 | 65666 | 83/50 |
42 | 1 | 55666 | 65665 | 64556 | 82/50 |
54 | 1 | 55656 | 64656 | 64656 | 81/50 |
56 | 2 | 55565 | 54656 | 54666 | 79/48 |
59 | 2 | 45465 | 64666 | 55656 | 79/48 |
50 | 2 | 55655 | 55665 | 54665 | 79/47 |
49 | 2 | 64555 | 64545 | 65665 | 77/46 |
48 | 2 | 44556 | 54666 | 44665 | 76/46 |
46 | 2 | 55566 | 54555 | 54555 | 75/46 |
41 | 2 | 55656 | 55655 | 44556 | 77/45 |
58 | 2 | 54556 | 55656 | 43565 | 75/45 |
51 | 2 | 44555 | 44665 | 45665 | 74/45 |
61 | 3 | 54566 | 54555 | 44455 | 72/44 |
34 | 3 | 55465 | 55555 | 44465 | 73/43 |
53 | 3 | 45655 | 55656 | 44454 | 73/43 |
36 | 3 | 45555 | 45655 | 44465 | 72/43 |
40 | 3 | 54465 | 45555 | 44556 | 72/43 |
55 | 3 | 44555 | 43555 | 43555 | 67/42 |
44 | 3 | 33454 | 33454 | 33454 | 57/33 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Ies. 2007.dz.g. un jaun. - 2.- 3. līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
85 | 1 | Ralfs Lejiņš Kerija Skribāne |
Daces deju skola
Latvija |
62 | 1 | Grigorijs Brusovs Veronika Ņikiforova |
Mirada
Latvija |
93 | 1 | Daniēls Kirčenko Līna Kolka |
Škutāna DS
Latvija |
70 | 1 | Daniils Ševčenko Adriāna Zinere |
Viva
Latvija |
68 | 1 | Kirils Lubjanskis Jeļizaveta Daņilova |
Dance4U
Latvija |
84 | 1 | Kristens Simsons Alise Bērzupe |
Dancers
Latvija |
77 | 1 | Aleksandrs Samardžijevs Debora Čerepanova |
Deju studija "7"
Latvija |
76 | 1 | Māris Ozols Anna Krūmiņa |
Daces deju skola
Latvija |
89 | 1 | Arsenijs Žogins Marta Dance |
Škutāna DS
Latvija |
88 | 2 | Dīns Riekstiņš Evelīna Pālena |
RV Studio
Latvija |
64 | 2 | Dominiks Lazdāns Paula Fabiano |
Lesto
Latvija |
74 | 2 | Valters Upītis Patrīcija Gusta |
Deju studija
Latvija |
90 | 2 | Ivans Budjko Veronika Ļipatova |
Rīgas skolēnu pils
Latvija |
75 | 2 | Jegors Prokins Anastasija Bogačova |
Dance4U
Latvija |
65 | 2 | Kārlis Zonenbergs Enija Viņķe |
Tango
Latvija |
69 | 2 | Raivo Zimelis Elza Freiberga |
Lielupe
Latvija |
80 | 2 | Dmitrijs Kiseļovs Keita Dimante |
Mirada
Latvija |
73 | 2 | Haralds Sprūdžs Anabella Maļina |
Golda
Latvija |
66 | 2 | Gustavs Flugins Roberta Pusbarniece |
Tango
Latvija |
81 | 2 | Gabriels Jefimovs Eleonora Jevdokimenko |
Rīgas skolēnu pils
Latvija |
61 | 3 | Artjoms Filons Dana Ļebedeva |
Olaine
Latvija |
72 | 3 | Rainers Sebastians Bondars Laura Skudrīte |
Deju studija "7"
Latvija |
87 | 3 | Eleasar Müürisepp Liisa Katre Land |
Leevi (Igaunija)
Igaunija |
91 | 3 | Reinis Smilga Viviana Grigoroviča |
Dūšas Deju skola
Latvija |
82 | 3 | Kristiāns Pūce Emma Emīlija Lismane |
RV Studio
Latvija |
86 | 3 | Aleksandres Stavskis Estere Seikste |
Daugava
Latvija |
67 | 3 | Kārlis Blūzmanis Marta Filimonova |
Vērdiņš
Latvija |
83 | 3 | Jegors Krasuhins Darja Gubina |
Olaine
Latvija |
78 | 3 | Rolands Pocis Anastasija Kosiha |
Ziemeļblāzma
Latvija |
92 | 3 | Kristers Puškēvics Gabriela Gudele |
Tango
Latvija |
79 | 3 | Rico-Maarjus Leppik Jessica Johanson |
Leevi (Igaunija)
Igaunija |
63 | 3 | Svens Kalniņš Elza Liepiņa |
Estētika
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABDEF |
Q ABDEF |
Ch ABDEF |
J ABDEF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
85 | 1 | 64666 | 65566 | 64666 | 64666 | 112/71 |
62 | 1 | 66656 | 66666 | 66656 | 55655 | 114/69 |
93 | 1 | 65566 | 65566 | 66566 | 65665 | 113/69 |
70 | 1 | 65656 | 64655 | 65666 | 54555 | 107/66 |
68 | 1 | 55666 | 55565 | 55666 | 55665 | 109/65 |
84 | 1 | 56665 | 55665 | 56665 | 65555 | 109/65 |
77 | 1 | 65656 | 55655 | 54656 | 64656 | 107/65 |
76 | 1 | 65656 | 54556 | 65656 | 54556 | 106/64 |
89 | 1 | 44655 | 44655 | 65666 | 65666 | 106/64 |
88 | 2 | 56655 | 56555 | 56655 | 46655 | 106/63 |
64 | 2 | 45656 | 54656 | 45655 | 55656 | 104/63 |
74 | 2 | 55646 | 54546 | 64656 | 55656 | 104/63 |
90 | 2 | 54655 | 54656 | 64655 | 65655 | 104/63 |
75 | 2 | 55556 | 55556 | 65656 | 55655 | 106/62 |
65 | 2 | 55656 | 55656 | 54656 | 44655 | 104/62 |
69 | 2 | 55656 | 54555 | 54655 | 55656 | 103/62 |
80 | 2 | 65656 | 65555 | 54555 | 54555 | 102/62 |
73 | 2 | 55656 | 54655 | 55666 | 33565 | 102/61 |
66 | 2 | 53545 | 65656 | 65555 | 55555 | 101/61 |
81 | 2 | 54645 | 44555 | 55656 | 54656 | 100/60 |
61 | 3 | 44645 | 45655 | 55655 | 45656 | 100/59 |
72 | 3 | 44545 | 43655 | 54655 | 65656 | 98/59 |
87 | 3 | 56556 | 54545 | 64555 | 44545 | 97/58 |
91 | 3 | 64655 | 43654 | 54545 | 54556 | 96/58 |
82 | 3 | 45555 | 44645 | 45645 | 45555 | 95/57 |
86 | 3 | 54545 | 44555 | 55656 | 43644 | 94/56 |
67 | 3 | 44546 | 43646 | 43555 | 54555 | 92/56 |
83 | 3 | 44545 | 44555 | 53555 | 44655 | 92/56 |
78 | 3 | 63555 | 43444 | 54545 | 65445 | 90/55 |
92 | 3 | 44545 | 45655 | 43344 | 53455 | 87/53 |
79 | 3 | 44545 | 43445 | 43655 | 43645 | 87/52 |
63 | 3 | 44645 | 43545 | 43545 | 43644 | 86/51 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (E) Oksana Šalajeva-Kraine
- (F) Ramona Kuriene
Ies. 2006.dz.g. un jaun. - 2.- 3. līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
5 | 1 | Žanis Ivanovs Alisa Tarasova |
Rēzekne
Latvija |
3 | 1 | Toms Mulareks Melisa Bileskalne |
Daces deju skola
Latvija |
9 | 1 | Māris Ozols Anna Krūmiņa |
Daces deju skola
Latvija |
22 | 1 | Agris Juškevičs Marta Krūce |
Škutāna DS
Latvija |
20 | 1 | Arsenijs Žogins Marta Dance |
Škutāna DS
Latvija |
6 | 1 | Mantvilas Jakštas Adrija Beniušyte |
Lietuva |
17 | 1 | Aleksandrs Samardžijevs Debora Čerepanova |
Deju studija "7"
Latvija |
18 | 1 | Emīls Lasenbergs Emīlija Lasenberga |
Vērdiņš
Latvija |
15 | 2 | Dēvids Smirnovs Elīna Vāķe |
Lielupe
Latvija |
16 | 2 | Roberts Daņilovs Diana Kudina |
Škutāna DS
Latvija |
1 | 2 | Kārlis Zonenbergs Enija Viņķe |
Tango
Latvija |
10 | 2 | Roberts Lipskis Nikola Anna Buivida |
Dance Art
Latvija |
8 | 2 | Gustavs Flugins Roberta Pusbarniece |
Tango
Latvija |
2 | 2 | Kristiāns Sakne Laura Zvirbule |
Lielupe
Latvija |
14 | 2 | Armīns Garbars Ksenija Jekimenko |
Steps
Latvija |
4 | 3 | Artjoms Filons Dana Ļebedeva |
Olaine
Latvija |
23 | 3 | Rainers Sebastians Bondars Laura Skudrīte |
Deju studija "7"
Latvija |
11 | 3 | Roberts Jurāns Dārta Rūtena |
Duets
Latvija |
13 | 3 | Uldis Maračkovskis Margarita Parfena |
Ziemeļblāzma
Latvija |
7 | 3 | Mihaels Sebastians Danoss Samanta Dakule |
Deju studija "7"
Latvija |
12 | 3 | Jānis Lazdiņš Snežana Šiporova |
Magic Dance Studio
Latvija |
21 | 3 | Nikita Volkovs Sofija Jānīte |
Ziemeļblāzma
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ACDEF |
Q ACDEF |
Ch ACDEF |
J ACDEF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
5 | 1 | 56666 | 66666 | 56566 | 56665 | 115/70 |
3 | 1 | 66656 | 66666 | 46665 | 46665 | 113/70 |
9 | 1 | 55655 | 66655 | 65656 | 66665 | 111/67 |
22 | 1 | 56656 | 56655 | 56556 | 66656 | 111/67 |
20 | 1 | 46646 | 45546 | 66666 | 66666 | 110/66 |
6 | 1 | 65646 | 55656 | 56556 | 56646 | 108/66 |
17 | 1 | 56556 | 56555 | 56656 | 66556 | 109/65 |
18 | 1 | 55655 | 56555 | 66566 | 56656 | 109/65 |
15 | 2 | 56555 | 56556 | 65655 | 66655 | 108/64 |
16 | 2 | 45546 | 45556 | 66656 | 65656 | 106/64 |
1 | 2 | 65656 | 55656 | 45555 | 45655 | 104/63 |
10 | 2 | 55645 | 54545 | 66655 | 66655 | 104/63 |
8 | 2 | 55645 | 56556 | 56655 | 56545 | 104/62 |
2 | 2 | 46646 | 46655 | 45655 | 46555 | 102/62 |
14 | 2 | 64645 | 55645 | 56645 | 56645 | 102/62 |
4 | 3 | 45556 | 45655 | 46555 | 46556 | 101/61 |
23 | 3 | 45545 | 45555 | 46555 | 66556 | 100/61 |
11 | 3 | 66556 | 46555 | 45545 | 45545 | 99/60 |
13 | 3 | 45655 | 46555 | 45555 | 45555 | 98/60 |
7 | 3 | 56555 | 56555 | 45555 | 45545 | 99/59 |
12 | 3 | 45545 | 45545 | 55555 | 45545 | 94/57 |
21 | 3 | 45545 | 44544 | 66655 | 34545 | 93/56 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (E) Oksana Šalajeva-Kraine
- (F) Ramona Kuriene
Ies. 2005.dz.g. un jaun. - 2.- 3. līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
38 | 1 | Ričards Savins Paula Spalāne |
Škutāna DS
Latvija |
33 | 1 | Žanis Ivanovs Alisa Tarasova |
Rēzekne
Latvija |
31 | 2 | Deniss Daņilevičs Eva Kniploka |
Deju studija "7"
Latvija |
37 | 2 | Pēteris Buske Ieva Buske |
Lielupe
Latvija |
36 | 2 | Kārlis Ģirts Karnītis Elīza Cera |
Škutāna DS
Latvija |
34 | 3 | Dāniels Dumbris Polīna Kovaļčuka |
Olaine
Latvija |
39 | 3 | Emīls Baranovskis Gunta Bērziņa |
Anitas deju studija
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDE |
Q ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
38 | 1 | 66666 | 64666 | 66665 | 55665 | 114/70 |
33 | 1 | 55656 | 55656 | 54656 | 55666 | 108/65 |
31 | 2 | 55655 | 44655 | 54565 | 44555 | 98/58 |
37 | 2 | 44655 | 55655 | 44655 | 44555 | 97/57 |
36 | 2 | 45665 | 44555 | 44565 | 43554 | 94/57 |
34 | 3 | 44455 | 44554 | 44455 | 44565 | 90/53 |
39 | 3 | 44554 | 43554 | 44565 | 44564 | 90/53 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (E) Oksana Šalajeva-Kraine
Ies. 2004.dz.g. un jaun. - 2.- 3. līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
4 | 1 | Krišjānis Zelčs Estere Vēvere |
Zīle
Latvija |
5 | 1 | Armīns Garbars Ksenija Jekimenko |
Steps
Latvija |
1 | 1 | Jānis Orlovs Evelīna Aļehno |
Edelveiss
Latvija |
3 | 2 | Iļja Junkins Anastasija Vavilova |
Stars
Latvija |
6 | 2 | Pēteris Buske Ieva Buske |
Lielupe
Latvija |
2 | 2 | Viktors Savčenko Laura Sevčūna |
Olaine
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCEF |
Q ABCEF |
Ch ABCEF |
J ABCEF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
4 | 1 | 65666 | 65666 | 54655 | 55655 | 109/66 |
5 | 1 | 54455 | 54456 | 65666 | 65666 | 105/64 |
1 | 1 | 44655 | 44555 | 44656 | 55666 | 100/60 |
3 | 2 | 55666 | 44555 | 44655 | 33555 | 96/58 |
6 | 2 | 45555 | 44655 | 54565 | 44555 | 96/58 |
2 | 2 | 44455 | 43445 | 43455 | 43445 | 83/50 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (E) Oksana Šalajeva-Kraine
- (F) Ramona Kuriene
Ies. 2003.dz.g. un jaun. - 3. līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
31 | 1 | Mihails Morozovs Diāna Dubova |
Magic Dance Studio
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W BCDEF |
Q BCDEF |
Ch BCDEF |
J BCDEF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 55556 | 55565 | 54555 | 45555 | 100/60 |
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (E) Oksana Šalajeva-Kraine
- (F) Ramona Kuriene
Seniori I (Bronze) - E (ST)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
9 | 1 | Oļegs Ekalns Elvīra Ekalne |
Daugavpils
Latvija |
13 | 2 | Māris Frēze Tatjana Frēze |
Latvija |
2 | 3 | Tomas Norvilis Sandra Norvilienė |
Šokio Forma (Lietuva)
Lietuva |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
T ABCDF |
Q ABCDF |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 12121 | 32112 | 11111 |
13 | 2 | 21212 | 11221 | 32222 |
2 | 3 | 33333 | 23333 | 23333 |
Nr | Vieta | W | T | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 |
13 | 2 | 2 | 1 | 2 | 5 |
2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 9 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 3 | - | - |
2 | 3 | - | - | 5 |
13 | 2 | 2 | 5 | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
2 | 3 | - | 1 | 5 |
13 | 1 | 3 | - | - |
9 | 2 | 2 | 4 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 5 | - | - |
13 | 2 | - | 4 | - |
2 | 3 | - | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | Q | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | 1 | 2 | 1 | - | - | - | 4 |
13 | 2 | 2 | 1 | 2 | - | - | - | 5 |
2 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | 9 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Seniori I (Bronze) - E (LA)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
9 | 1 | Oļegs Ekalns Elvīra Ekalne |
Daugavpils
Latvija |
13 | 2 | Māris Frēze Tatjana Frēze |
Latvija |
2 | 3 | Tomas Norvilis Sandra Norvilienė |
Šokio Forma (Lietuva)
Lietuva |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDF |
R ABCDF |
J ABCDF |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 11211 | 11231 | 11211 |
13 | 2 | 23122 | 33113 | 23122 |
2 | 3 | 32333 | 22322 | 32333 |
Nr | Vieta | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
13 | 2 | 2 | 3 | 2 | 7 |
2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 8 |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 4 | - | - |
13 | 2 | 1 | 4 | - |
2 | 3 | - | 1 | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 3 | - | - |
13 | 3 | 2 | 2 | 5 |
2 | 2 | - | 4 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
13 | 2 | 1 | 4 | - |
2 | 3 | - | 1 | 5 |
9 | 1 | 4 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 3 |
13 | 2 | 2 | 3 | 2 | - | - | - | 7 |
2 | 3 | 3 | 2 | 3 | - | - | - | 8 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Seniori II (Bronze) - E (ST)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
10 | 1 | Eero Marnat Eva Mägi |
Ritmo (Igaunija)
Igaunija |
11 | 2 | Andrey Vatlin Elena Nikolaeva |
Krievija
Krievija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
T ABCDF |
Q ABCDF |
---|---|---|---|---|
10 | 1 | 11111 | 11111 | 11111 |
11 | 2 | 22222 | 22222 | 22222 |
Nr | Vieta | W | T | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
11 | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
10 | 1 | 5 | - |
11 | 2 | - | 5 |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
10 | 1 | 5 | - |
11 | 2 | - | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
10 | 1 | 5 | - |
11 | 2 | - | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | Q | 1 | 2 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | 3 |
11 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | 6 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Seniori II (Bronze) - E (LA)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
10 | 1 | Eero Marnat Eva Mägi |
Ritmo (Igaunija)
Igaunija |
16 | 2 | Aleksandrs Ozerskis Irina Ozerska |
Viktorija
Latvija |
11 | 3 | Andrey Vatlin Elena Nikolaeva |
Krievija
Krievija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDF |
R ABCDF |
J ABCDF |
---|---|---|---|---|
10 | 1 | 12111 | 11111 | 11111 |
16 | 2 | 21222 | 22222 | 22322 |
11 | 3 | 33333 | 33333 | 33233 |
Nr | Vieta | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
16 | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 |
11 | 3 | 3 | 3 | 3 | 9 |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
16 | 2 | 1 | 5 | - |
10 | 1 | 4 | - | - |
11 | 3 | - | - | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
16 | 2 | - | 5 | - |
10 | 1 | 5 | - | - |
11 | 3 | - | - | 5 |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
16 | 2 | - | 4 | - |
10 | 1 | 5 | - | - |
11 | 3 | - | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 3 |
16 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | 6 |
11 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | 9 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Seniori I (Silver) - D (ST)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
10 | 1 | Eero Marnat Eva Mägi |
Ritmo (Igaunija)
Igaunija |
20 | 2 | Ervins Andersons Iveta Andersone |
Forte
Latvija |
9 | 3 | Oļegs Ekalns Elvīra Ekalne |
Daugavpils
Latvija |
13 | 4 | Māris Frēze Tatjana Frēze |
Latvija |
3 | 5 | Audrius Blažys Erika Blažienė |
Šokio Forma (Lietuva)
Lietuva |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
T ABCDF |
V ABCDF |
Q ABCDF |
---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 21221 | 11111 | 21111 | 21221 |
20 | 2 | 13415 | 24422 | 12322 | 14312 |
9 | 3 | 45133 | 45235 | 33234 | 33134 |
13 | 4 | 32342 | 53343 | 55455 | 55555 |
3 | 5 | 54554 | 32554 | 44543 | 42443 |
Nr | Vieta | W | T | V | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
20 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 9 |
9 | 3 | 4 | 4.5 | 3 | 3 | 14.5 |
13 | 4 | 2 | 3 | 5 | 5 | 15 |
3 | 5 | 5 | 4.5 | 4 | 4 | 17.5 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | 5 | - | - | - | 2 | 5 |
20 | 3 | 2 | 2 | 3/5 | - | - |
10 | 1 | 2 | 5 | - | - | - |
9 | 4 | 1 | 1 | 3/7 | - | - |
13 | 2 | - | 2 | 4 | - | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 5 | - | - | - | - |
20 | 2 | - | 3 | - | - | - |
13 | 3 | - | - | 3 | - | - |
3 | 4.5 | - | 1 | 2 | 3/9 | 5/19 |
9 | 4.5 | - | 1 | 2 | 3/9 | 5/19 |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 4 | - | - | - | - |
20 | 2 | 1 | 4 | - | - | - |
13 | 5 | - | - | - | 1 | 5 |
9 | 3 | - | 1 | 4 | - | - |
3 | 4 | - | - | 1 | 4 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|
20 | 2 | 2 | 3 | - | - | - |
10 | 1 | 2 | 5 | - | - | - |
9 | 3 | 1 | 1 | 4 | - | - |
13 | 5 | - | - | - | - | 5 |
3 | 4 | - | 1 | 2 | 5 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | Q | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | 4 |
20 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | 9 |
9 | 3 | 4 | 4.5 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | 14.5 |
13 | 4 | 2 | 3 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | 15 |
3 | 5 | 5 | 4.5 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | 17.5 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Seniori I (Silver) - D (LA)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
3 | 1 | Audrius Blažys Erika Blažienė |
Šokio Forma (Lietuva)
Lietuva |
20 | 2 | Ervins Andersons Iveta Andersone |
Forte
Latvija |
10 | 3 | Eero Marnat Eva Mägi |
Ritmo (Igaunija)
Igaunija |
13 | 4 | Māris Frēze Tatjana Frēze |
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | S ABCDF |
Ch ABCDF |
R ABCDF |
J ABCDF |
---|---|---|---|---|---|
3 | 1 | 22131 | 13131 | 33331 | 22131 |
20 | 2 | 31222 | 21222 | 21223 | 11212 |
10 | 3 | 13413 | 32313 | 12112 | 33423 |
13 | 4 | 44344 | 44444 | 44444 | 44344 |
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 7 |
20 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 |
10 | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | 10 |
13 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 16 |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
13 | 4 | - | - | 1 | 5 |
3 | 1 | 2 | 4/6 | - | - |
10 | 3 | 2 | 2 | 4 | - |
20 | 2 | 1 | 4/7 | - | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
10 | 3 | 1 | 2 | 5 | - |
3 | 1 | 3 | - | - | - |
13 | 4 | - | - | - | 5 |
20 | 2 | 1 | 5 | - | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 3 | - | - | - |
20 | 2 | 1 | 4 | - | - |
13 | 4 | - | - | - | 5 |
3 | 3 | 1 | 1 | 5 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
3 | 2 | 2 | 4 | - | - |
20 | 1 | 3 | - | - | - |
10 | 3 | - | 1 | 4 | - |
13 | 4 | - | - | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | - | - | - | 7 |
20 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | - | - | - | 7 |
10 | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | - | - | - | - | 10 |
13 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | - | - | - | - | 16 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Seniori II (Silver) - D (ST)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
7 | 1 | Aleksandrs Ļebedevs Nataļja Bačurina |
Elfs
Latvija |
5 | 2 | Didzis Ērglis Jeļena Doņina |
Rihtera deju skola
Latvija |
12 | 3 | Juris Strazdiņš Ināra Strazdiņa |
Daces deju skola
Latvija |
6 | 4 | Taivo Lillo Marina Lillo |
Mambo AVS (Igaunija)
Latvija |
8 | 5 | Harijs Zablockis Nalda Zablocka |
Viktorija
Latvija |
1 | 6 | Guntis Osis Iveta Ose |
Daces deju skola
Latvija |
16 | 7 | Aleksandrs Ozerskis Irina Ozerska |
Viktorija
Latvija |
19 | 8 | Victor Shelygin Irina Shelygina |
Oniona (Krievija)
Krievija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
T ABCDF |
V ABCDF |
Q ABCDF |
---|---|---|---|---|---|
7 | 1 | 31112 | 21112 | 21123 | 11112 |
5 | 2 | 23341 | 33241 | 33241 | 23241 |
12 | 3 | 44435 | 44536 | 45414 | 44324 |
6 | 4 | 55526 | 56324 | 54332 | 55533 |
8 | 5 | 12663 | 12653 | 12666 | 32666 |
1 | 6 | 66254 | 65465 | 66555 | 66455 |
Nr | Vieta | W | T | V | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 |
12 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 | 16 |
6 | 4 | 5 | 4 | 3 | 4 | 16 |
8 | 5 | 3 | 3 | 6 | 6 | 18 |
1 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 22 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 3 | 1 | 2 | 3 | - | - | - |
1 | 6 | - | 1 | 1 | 2 | 3 | - |
7 | 1 | 3 | - | - | - | - | - |
5 | 2 | 1 | 2 | 4 | - | - | - |
6 | 5 | - | 1 | 1 | 1 | 4 | - |
12 | 4 | - | - | 1 | 4 | - | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | - | - | - | 1 | 3 | - |
8 | 3 | 1 | 2 | 3 | - | - | - |
7 | 1 | 3 | - | - | - | - | - |
6 | 4 | - | 1 | 2 | 3/9 | - | - |
5 | 2 | 1 | 2 | 4 | - | - | - |
12 | 5 | - | - | 1 | 3/11 | - | - |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 1 | 2 | 4 | - | - | - | - |
8 | 6 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 |
5 | 2 | 1 | 2 | 4 | - | - | - |
1 | 5 | - | - | - | - | 3 | - |
6 | 3 | - | 1 | 3 | - | - | - |
12 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4 | - | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 1 | 4 | - | - | - | - | - |
5 | 2 | 1 | 3 | - | - | - | - |
12 | 3 | - | 1 | 2 | 5 | - | - |
1 | 5 | - | - | - | 1 | 3 | - |
6 | 4 | - | - | 2 | 2 | 5 | - |
8 | 6 | - | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | Q | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - | 4 |
5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - | 8 |
12 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 | - | - | 1/3 | - | - | - | 16 |
6 | 4 | 5 | 4 | 3 | 4 | - | - | 1/3 | - | - | - | 16 |
8 | 5 | 3 | 3 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - | 18 |
1 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - | 22 |
Noteikumu #11, vieta:3
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 3 | - | - | 5 | 16 | - | - |
6 | 4 | - | - | 8 | 10 | 18 | - |
1/2 fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
T ABCDF |
V ABCDF |
Q ABCDF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
5 | 1-3 | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20 |
7 | 1-3 | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20 |
12 | 1-3 | XXXXX | XXXXX | XXXXX | XXXXX | 20 |
6 | 4 | XXXXX | XX-XX | XXXXX | XXXXX | 19 |
8 | 5 | XXXXX | XXXXX | XX-XX | XX-XX | 18 |
1 | 6 | X-XXX | --XXX | --XXX | X-XXX | 14 |
16 | 7 | -X--- | -X--- | -XX-- | -X--- | 5 |
19 | 8 | ----- | X-X-- | X---- | --X-- | 4 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Seniori II (Silver) - D (LA)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
4 | 1 | Saetalu Urmas Saetalu Triinu |
Igaunija |
5 | 2 | Didzis Ērglis Jeļena Doņina |
Rihtera deju skola
Latvija |
16 | 3 | Aleksandrs Ozerskis Irina Ozerska |
Viktorija
Latvija |
12 | 4 | Juris Strazdiņš Ināra Strazdiņa |
Daces deju skola
Latvija |
6 | 5 | Taivo Lillo Marina Lillo |
Mambo AVS (Igaunija)
Igaunija |
1 | 6 | Guntis Osis Iveta Ose |
Daces deju skola
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | S ABCDF |
Ch ABCDF |
R ABCDF |
J ABCDF |
---|---|---|---|---|---|
4 | 1 | 11112 | 13111 | 13211 | 23211 |
5 | 2 | 23221 | 22332 | 22122 | 12132 |
16 | 3 | 42545 | 41425 | 31334 | 31523 |
12 | 4 | 36634 | 34644 | 44445 | 45344 |
6 | 5 | 54366 | 55253 | 55663 | 54466 |
1 | 6 | 65453 | 66566 | 66556 | 66655 |
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1.5 | 4.5 |
5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1.5 | 7.5 |
16 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
12 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 16 |
6 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 21 |
1 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | 23 |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 1 | 4 | - | - | - | - | - |
5 | 2 | 1 | 4 | - | - | - | - |
1 | 5 | - | - | 1 | 2 | 4 | - |
6 | 6 | - | - | 1 | 2 | 3 | - |
16 | 3 | - | 1 | 1 | 3/10 | 5 | - |
12 | 4 | - | - | 2 | 3/10 | 3 | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | - | - | - | - | 1 | 5 |
6 | 5 | - | 1 | 2 | 2 | 5 | - |
4 | 1 | 4 | - | - | - | - | - |
5 | 2 | - | 3 | - | - | - | - |
12 | 4 | - | - | 1 | 4/15 | - | - |
16 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4/11 | - | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 1 | 3 | - | - | - | - | - |
5 | 2 | 1 | 5 | - | - | - | - |
1 | 6 | - | - | - | - | 2 | 5 |
6 | 5 | - | - | 1 | 1 | 3 | - |
12 | 4 | - | - | - | 4 | - | - |
16 | 3 | 1 | 1 | 4 | - | - | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 1.5 | 2 | 4/6 | 5/9 | 5/9 | 5/9 | 5/9 |
5 | 1.5 | 2 | 4/6 | 5/9 | 5/9 | 5/9 | 5/9 |
16 | 3 | 1 | 2 | 4 | - | - | - |
1 | 6 | - | - | - | - | 2 | 5 |
6 | 5 | - | - | - | 2 | 3 | - |
12 | 4 | - | - | 1 | 4 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1.5 | - | - | - | - | - | - | 4.5 |
5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1.5 | - | - | - | - | - | - | 7.5 |
16 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - | 12 |
12 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - | 16 |
6 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - | 21 |
1 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - | 23 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Pieaugušie (Silver) - D (ST)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
18 | 1 | Auridas Franckevičius Rūta Laurikaitytė |
KTU Viesulas (Lietuva)
Lietuva |
17 | 2 | Evaldas Makrickas Ekaterina Makrickiene |
Viesulas (Lietuva)
Lietuva |
15 | 3 | Sergejs Pipars Anatasija Lapteva |
Vita
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDF |
T ABCDF |
V ABCDF |
Q ABCDF |
---|---|---|---|---|---|
18 | 1 | 11111 | 11111 | 11111 | 11121 |
17 | 2 | 22322 | 22322 | 23223 | 33313 |
15 | 3 | 33233 | 33233 | 32332 | 22232 |
Nr | Vieta | W | T | V | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
18 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
17 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 9 |
15 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 11 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
15 | 3 | - | 1 | 5 |
18 | 1 | 5 | - | - |
17 | 2 | - | 4 | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 5 | - | - |
17 | 2 | - | 4 | - |
15 | 3 | - | 1 | 5 |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 5 | - | - |
17 | 2 | - | 3 | - |
15 | 3 | - | 2 | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 4 | - | - |
15 | 2 | - | 4 | - |
17 | 3 | 1 | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | Q | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 4 |
17 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | - | - | - | 9 |
15 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | - | - | - | 11 |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene
Pieaugušie (Silver) - D (LA)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
14 | 1 | Pavel Budenkov Alina Polukhina |
Krievija
Krievija |
15 | 2 | Sergejs Pipars Anatasija Lapteva |
Vita
Latvija |
17 | 3 | Evaldas Makrickas Ekaterina Makrickiene |
Viesulas (Lietuva)
Lietuva |
Fināls
Nr | Vieta | S ABCDF |
Ch ABCDF |
R ABCDF |
J ABCDF |
---|---|---|---|---|---|
14 | 1 | 12212 | 11222 | 11113 | 12133 |
15 | 2 | 31333 | 32333 | 22221 | 21221 |
17 | 3 | 23121 | 23111 | 33332 | 33312 |
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
14 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 |
15 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 9 |
17 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 9 |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
15 | 3 | 1 | 1 | 5 |
14 | 1 | 2 | 5 | - |
17 | 2 | 2 | 4 | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
15 | 3 | - | 1 | 5 |
17 | 1 | 3 | - | - |
14 | 2 | 2 | 5 | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 4 | - | - |
17 | 3 | - | 1 | 5 |
15 | 2 | 1 | 5 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
14 | 2 | 2 | 3 | - |
15 | 1 | 2 | 5 | - |
17 | 3 | 1 | 2 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | - | - | - | 6 |
15 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | - | 2/3 | - | 9 |
17 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | - | 2/3 | - | 9 |
Noteikumu #11, vieta:2
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
17 | 3 | - | 11 | - |
15 | 2 | - | 12 | - |
- (A) Ilona Kalniņa
- (B) Viola Abramova
- (C) Jeļena Daņiļčenko
- (D) Vitālijs Sidaravičus
- (F) Ramona Kuriene