Datums | 11.11.2017. |
---|---|
Vieta | Kultūru vidusskolas sporta halle, Ganību dambis 7, Rīga |
Organizators | RV Studio un LSDF |
Atbildīgais | Rihards Mailītis un Viola Abramova-Mailīte |
Galvenais tiesnesis | Valērijs Nazadze |
Tiesneši |
(A)
Anna Baholdina
(B)
Rolands Malcāns
(C)
Rihards Bergs
(D)
Olga Haritonova
(E)
Rihards Eglītis
|
Informators | Marta Kalēja
|
Mūzika | Ainārs Kārkliņš
|
Sekretāri | Andris Rudaks
|
B/D
Rezultāts
Nr | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|
5 | Aleksandrs Artjomenko Angelina Novicka |
Aurum
Latvija |
7 | Artjoms Timoņins Alisa Ļitvinova |
Aurum
Latvija |
13 | Maksims Kurmakajevs Emīlija Amanda Dobelniece |
Anitas deju studija
Latvija |
17 | Danil Korotkykh Deizija Tālberga |
Estētika
Latvija |
18 | Kārlis Sanss Fernandess Madara Stacēviča |
Rīgas Skolēnu pils
Latvija |
23 | Arsēnijs Lačinovs Viktorija Perevozņikova |
Estētika
Latvija |
24 | Arsēnijs Lačinovs Darja Lavrenova |
Estētika
Latvija |
Fināls
Nr | Ch BCD |
W BCD |
Summa |
---|---|---|---|
5 | 111 | 111 | 1.00 |
7 | 112 | 223 | 1.83 |
13 | 333 | 333 | 3.00 |
17 | 233 | 332 | 2.67 |
18 | 223 | 323 | 2.50 |
23 | 233 | 332 | 2.67 |
24 | 333 | 333 | 3.00 |
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
1. - 2. klase
Rezultāts
Nr | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|
22 | Nikita Zeņins Yasna Berzina |
Aurum
Latvija |
25 | Džonatans Hagurs Anna Marija Lāce |
RV Studio
Latvija |
Fināls
Nr | Ch CDE |
J CDE |
W CDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
22 | 332 | -22 | 332 | 2.50 |
25 | 333 | 2-- | 333 | 2.86 |
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Meit. solo 2010 un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
2 | 1 | Darina Muntjane | APK Dance
Latvija |
19 | 1 | Ance Meiere | Škutāna DS
Latvija |
28 | 1 | Sofija Berkova | RV Studio
Latvija |
26 | 2 | Vanesse Šagure | RV Studio
Latvija |
27 | 2 | Paula Rēzija Striķe | RV Studio
Latvija |
12 | 2 | Anastasija Gontarjova | APK Dance
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
2 | 1 | 66666 | 66666 | 60/36 |
19 | 1 | 46666 | 46666 | 56/36 |
28 | 1 | 45666 | 46665 | 54/34 |
26 | 2 | 45565 | 45565 | 50/30 |
27 | 2 | 45565 | 45565 | 50/30 |
12 | 2 | 44454 | 55454 | 44/26 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Meit. solo 2009 un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
2 | 1 | Darina Muntjane | APK Dance
Latvija |
36 | 1 | Yasna Berzina | Aurum
Latvija |
3 | 1 | Vanessa Vasiļevska | Steps
Latvija |
21 | 1 | Kate Matisone | RV Studio
Latvija |
4 | 2 | Agnese Grabeževa | Steps
Latvija |
29 | 2 | Viktorija Berkova | RV Studio
Latvija |
12 | 2 | Anastasija Gontarjova | APK Dance
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
2 | 1 | 66666 | 66666 | 60/36 |
36 | 1 | 36565 | 46665 | 52/33 |
3 | 1 | 46566 | 45555 | 51/32 |
21 | 1 | 44565 | 55566 | 51/30 |
4 | 2 | 45565 | 35455 | 47/29 |
29 | 2 | 45555 | 45454 | 46/28 |
12 | 2 | 54454 | 64354 | 44/26 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Meit. solo 2008 un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
10 | 1 | Sofja Temirgalijeva | APK Dance
Latvija |
2 | 1 | Darina Muntjane | APK Dance
Latvija |
9 | 1 | Nikoļa Elizabeta Tkačuka | APK Dance
Latvija |
31 | 2 | Anastasija Gladkiha | APK Dance
Latvija |
28 | 2 | Sofija Berkova | RV Studio
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 66666 | 66666 | 66666 | 90/54 |
2 | 1 | 66666 | 66666 | 66665 | 89/54 |
9 | 1 | 65666 | 55665 | 66666 | 86/52 |
31 | 2 | 56665 | 55654 | 65655 | 80/48 |
28 | 2 | 45555 | 45564 | 45564 | 72/43 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Meit. solo 2007 un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
10 | 1 | Sofja Temirgalijeva | APK Dance
Latvija |
2 | 1 | Darina Muntjane | APK Dance
Latvija |
9 | 1 | Nikoļa Elizabeta Tkačuka | APK Dance
Latvija |
14 | 2 | Karolīna Kate Kļaviņa | Saltāre
Latvija |
34 | 2 | Paula Puze | APK Dance
Latvija |
15 | 2 | Anastasija Antipova | APK Dance
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
Q ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 66666 | 66666 | 66666 | 66666 | 120/72 |
2 | 1 | 66566 | 66666 | 66665 | 66566 | 117/72 |
9 | 1 | 66665 | 66566 | 66566 | 66666 | 117/72 |
14 | 2 | 45665 | 45655 | 45665 | 45655 | 102/62 |
34 | 2 | 56556 | 54354 | 66566 | 55555 | 102/62 |
15 | 2 | 54455 | 55455 | 55455 | 55565 | 97/59 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Meit. solo 2006 un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
10 | 1 | Sofja Temirgalijeva | APK Dance
Latvija |
30 | 1 | Aleksa Tarane | APK Dance
Latvija |
9 | 1 | Nikoļa Elizabeta Tkačuka | APK Dance
Latvija |
33 | 1 | Snežana Šiporova | APK Dance
Latvija |
31 | 2 | Anastasija Gladkiha | APK Dance
Latvija |
34 | 2 | Paula Puze | APK Dance
Latvija |
16 | 3 | Silvija Ella Tambaka | Rihtera deju skola
Latvija |
15 | 3 | Anastasija Antipova | APK Dance
Latvija |
8 | 3 | Meldra Marija Mūrniece | Dzintarjūra
Latvija |
1 | 3 | Kamila Loika | Estētika
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
Q ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
10 | 1 | 66666 | 66666 | 66666 | 66666 | 120/72 |
30 | 1 | 66665 | 66666 | 66666 | 66666 | 119/72 |
9 | 1 | 66666 | 56666 | 66566 | 66566 | 117/72 |
33 | 1 | 66666 | 66666 | 66655 | 66666 | 118/71 |
31 | 2 | 66565 | 66355 | 65665 | 65565 | 108/66 |
34 | 2 | 55566 | 45565 | 55566 | 56566 | 107/64 |
16 | 3 | 45565 | 45555 | 44565 | 45565 | 98/59 |
15 | 3 | 54554 | 45554 | 55455 | 55465 | 95/58 |
8 | 3 | 34455 | 34354 | 34455 | 45455 | 84/51 |
1 | 3 | 44454 | 34354 | 34455 | 34354 | 80/47 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Meit. solo 2005 un jaun.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
30 | 1 | Aleksa Tarane | APK Dance
Latvija |
33 | 1 | Snežana Šiporova | APK Dance
Latvija |
31 | 1 | Anastasija Gladkiha | APK Dance
Latvija |
6 | 2 | Diāna Galkina | Aurum
Latvija |
35 | 2 | Paula Grudinska | Dzintars
Latvija |
32 | 2 | Yuejia Dai | Rīgas Skolēnu pils
Latvija |
11 | 2 | Milena Belaja | APK Dance
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
Q ABCDE |
R ABCDE |
V ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 66565 | 66666 | 66666 | 66665 | 66655 | 66666 | 175/106 |
33 | 1 | 66666 | 66666 | 66665 | 66666 | 66566 | 65565 | 175/106 |
31 | 1 | 66665 | 65656 | 65665 | 66666 | 65665 | 64555 | 168/102 |
6 | 2 | 45666 | 46566 | 45666 | 55565 | 45666 | 45665 | 160/99 |
35 | 2 | 55565 | 45565 | 45566 | 45565 | 45566 | 56566 | 156/94 |
32 | 2 | 45555 | 45655 | 45656 | 45556 | 44565 | 45665 | 150/91 |
11 | 2 | 54354 | 54354 | 54554 | 54655 | 54454 | 64655 | 138/84 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Iesāc. 2010 un jaun. - 1.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
48 | 1 | Gustavs Freimanis Loreta Stieģele |
Saltāre
Latvija |
44 | 1 | Gustavs Jaunsleinis Danija Kalita |
Darja Dance Studio
Latvija |
43 | 1 | Reinis Vītols Estere Šēle |
Darja Dance Studio
Latvija |
42 | 2 | Ralfs Geriksons Asnāte Elizabete Jansone |
Aura
Latvija |
38 | 2 | Martins Vītols Dārta Skuja |
Saltāre
Latvija |
41 | 2 | Ralfs Geriksons Agate Milovankina |
Aura
Latvija |
50 | 2 | Rodislavs Kuzņecovs Anastasija Gontarjova |
APK Dance
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
48 | 1 | 66666 | 56666 | 59/36 |
44 | 1 | 56566 | 66666 | 58/35 |
43 | 1 | 55666 | 66566 | 57/35 |
42 | 2 | 65566 | 55565 | 54/32 |
38 | 2 | 55665 | 55655 | 53/31 |
41 | 2 | 65565 | 55565 | 53/31 |
50 | 2 | 54454 | 54454 | 44/26 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Iesāc. 2009 un jaun. - 1.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
53 | 1 | Gabriels Ļeščovs Samanta Felzenberga |
Dīva
Latvija |
50 | 1 | Rodislavs Kuzņecovs Anastasija Gontarjova |
APK Dance
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|
53 | 1 | 56665 | 56665 | 56/34 |
50 | 1 | 65454 | 55454 | 47/28 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Iesāc. 2008 un jaun. - 1.- 2.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
46 | 1 | Kristers Marģers Kātiņš Sabina Grigoroviča |
Aura
Latvija |
37 | 1 | Ralfs Gruntmanis Estere Paula Jankovska |
Aura
Latvija |
47 | 2 | Emīls Čepausks Enija Jonase |
Aura
Latvija |
40 | 2 | Tonijs Guntars Sinkevičs Elizabete Niedola |
Aura
Latvija |
49 | 2 | ŅIkita Smuška Darja Mjagkaja |
Aurum
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
46 | 1 | 46566 | 46666 | 56666 | 84/53 |
37 | 1 | 56666 | 66666 | 45665 | 85/52 |
47 | 2 | 54555 | 55665 | 56665 | 79/48 |
40 | 2 | 45565 | 55665 | 55565 | 78/46 |
49 | 2 | 44454 | 34554 | 44454 | 63/37 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Iesāc. 2007 un jaun. - 1.- 2.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
45 | 1 | Toms Evaldsons Kate Bobriševa |
Aura
Latvija |
39 | 1 | Andrejs Emīls Jansons Milēna Migliniece |
Aura
Latvija |
52 | 2 | Andrians Kuzņecovs Anastasija Antipova |
APK Dance
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
45 | 1 | 56666 | 66666 | 56666 | 88/54 |
39 | 1 | 56666 | 66666 | 56665 | 87/53 |
52 | 2 | 65455 | 65354 | 65454 | 72/43 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Polkas Kauss
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
51 | 1 | Regnārs Struņķis Emīlija Mihaļenko |
RV Studio
Latvija |
52 | 2 | Andrians Kuzņecovs Anastasija Antipova |
APK Dance
Latvija |
54 | 3 | Džonatans Hagurs Anna Marija Lāce |
RV Studio
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | J ABCDE |
---|---|---|
51 | 1 | 21111 |
52 | 2 | 12223 |
54 | 3 | 33332 |
Nr | Vieta | J | Summa |
---|---|---|---|
51 | 1 | 1 | 1 |
52 | 2 | 2 | 2 |
54 | 3 | 3 | 3 |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
52 | 2 | 1 | 4 | - |
51 | 1 | 4 | - | - |
54 | 3 | - | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
51 | 1 | 1 | - | - | - | 1 |
52 | 2 | 2 | - | - | - | 2 |
54 | 3 | 3 | - | - | - | 3 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Iesāc. 2009 un jaun. - 1.-2.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
65 | 1 | Normens Krilkovs Eleonora Marta Rullere |
Estētika
Latvija |
69 | 1 | Ralfs Petrovičs Laura Vataša |
Estētika
Latvija |
46 | 1 | Kristers Marģers Kātiņš Sabina Grigoroviča |
Aura
Latvija |
48 | 1 | Gustavs Freimanis Loreta Stieģele |
Saltāre
Latvija |
51 | 1 | Regnārs Struņķis Emīlija Mihaļenko |
RV Studio
Latvija |
59 | 2 | Matīss Daniels Kirilovs Kristiana Birkmane |
Darja Dance Studio
Latvija |
56 | 2 | Kristens Veisbergs Ariana Špagina |
Darja Dance Studio
Latvija |
38 | 3 | Martins Vītols Dārta Skuja |
Saltāre
Latvija |
42 | 3 | Ralfs Geriksons Asnāte Elizabete Jansone |
Aura
Latvija |
76 | 3 | Edvards Rinmanis Anna Estere Maļinka |
Saltāre
Latvija |
53 | 3 | Gabriels Ļeščovs Samanta Felzenberga |
Dīva
Latvija |
41 | 3 | Ralfs Geriksons Agate Milovankina |
Aura
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|
65 | 1 | 56666 | 66666 | 55566 | 86/52 |
69 | 1 | 56566 | 66655 | 56566 | 84/51 |
46 | 1 | 66566 | 56665 | 55655 | 83/50 |
48 | 1 | 45666 | 36656 | 55665 | 80/50 |
51 | 1 | 56566 | 45565 | 55666 | 81/49 |
59 | 2 | 55666 | 45566 | 45566 | 80/49 |
56 | 2 | 45566 | 45565 | 56566 | 79/48 |
38 | 3 | 44665 | 34654 | 45664 | 72/43 |
42 | 3 | 55565 | 35554 | 45465 | 72/43 |
76 | 3 | 44654 | 34554 | 54655 | 69/41 |
53 | 3 | 44455 | 45564 | 44455 | 68/40 |
41 | 3 | 44565 | 34354 | 45455 | 66/39 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Iesāc. 2008 un jaun. - 2.-3.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
73 | 1 | Ričards Pētersons Marta Hansone |
Deju studija
Latvija |
66 | 1 | Vladislavs Kurganskis Marinika Štālberga |
Dance4U
Latvija |
51 | 1 | Regnārs Struņķis Emīlija Mihaļenko |
RV Studio
Latvija |
72 | 1 | Semjons Kravčenko Sanda Dzelmane |
Aurum
Latvija |
75 | 2 | Rihards Keišs Madara Višņakova |
Aurum
Latvija |
74 | 2 | Ivo Zvaigzne Vanessa Macāne |
Deju studija 7
Latvija |
64 | 2 | Aleksejs Bessoļcevs Sofja Temirgalijeva |
APK Dance
Latvija |
40 | 2 | Tonijs Guntars Sinkevičs Elizabete Niedola |
Aura
Latvija |
37 | 2 | Ralfs Gruntmanis Estere Paula Jankovska |
Aura
Latvija |
47 | 3 | Emīls Čepausks Enija Jonase |
Aura
Latvija |
70 | 3 | Haralds Apsītis Dārta Apsīte |
Sara
Latvija |
62 | 3 | Edvards Zanders Marta Marija Mackevica |
Golda
Latvija |
71 | 3 | Haralds Apsītis Samanta Cēberga |
Sara
Latvija |
63 | 3 | Dmitrijs Jevstafijs Ņesteruks Ksenija Semjonova |
Aurum
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
Q ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
73 | 1 | 56666 | 55665 | 46666 | 46666 | 112/70 |
66 | 1 | 56665 | 56565 | 46666 | 46666 | 111/69 |
51 | 1 | 45666 | 46666 | 45566 | 55666 | 109/68 |
72 | 1 | 45665 | 36665 | 56566 | 46666 | 108/68 |
75 | 2 | 35656 | 45666 | 45566 | 45566 | 104/65 |
74 | 2 | 56666 | 56666 | 44464 | 55565 | 106/63 |
64 | 2 | 65566 | 65565 | 65555 | 64464 | 105/62 |
40 | 2 | 55665 | 45655 | 44665 | 45665 | 103/62 |
37 | 2 | 55665 | 45665 | 45555 | 45565 | 102/62 |
47 | 3 | 45554 | 45554 | 45565 | 45555 | 95/58 |
70 | 3 | 55565 | 35555 | 34565 | 44555 | 95/58 |
62 | 3 | 44566 | 44565 | 45464 | 34455 | 93/55 |
71 | 3 | 44555 | 34454 | 35465 | 34455 | 87/53 |
63 | 3 | 44454 | 34354 | 44556 | 35555 | 87/52 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Iesāc. 2007 un jaun. - 2.-3.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
77 | 1 | Ņikita Gromovs Sofija Maceika |
Aurum
Latvija |
39 | 1 | Andrejs Emīls Jansons Milēna Migliniece |
Aura
Latvija |
72 | 1 | Semjons Kravčenko Sanda Dzelmane |
Aurum
Latvija |
66 | 1 | Vladislavs Kurganskis Marinika Štālberga |
Dance4U
Latvija |
45 | 2 | Toms Evaldsons Kate Bobriševa |
Aura
Latvija |
68 | 2 | Daniels Skulte Sāra Patrīcija Alveša-Di Melu |
Rīgas Skolēnu pils
Latvija |
64 | 2 | Aleksejs Bessoļcevs Sofja Temirgalijeva |
APK Dance
Latvija |
61 | 2 | Kristaps Mulers Natālija Stafecka |
Frīda
Latvija |
58 | 2 | Dāvis Cīrulis Ance Marta Neivarte |
Sara
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
Q ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
77 | 1 | 46665 | 55665 | 46566 | 56666 | 110/68 |
39 | 1 | 45665 | 46566 | 56566 | 56665 | 109/67 |
72 | 1 | 45565 | 56566 | 46566 | 56666 | 109/67 |
66 | 1 | 55666 | 45555 | 45665 | 45666 | 105/65 |
45 | 2 | 55665 | 46666 | 45565 | 45565 | 105/64 |
68 | 2 | 44566 | 35666 | 34455 | 45555 | 96/60 |
64 | 2 | 64565 | 64465 | 64454 | 64454 | 97/57 |
61 | 2 | 45556 | 45555 | 44465 | 44554 | 94/56 |
58 | 2 | 45566 | 45565 | 34454 | 44554 | 93/56 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Iesāc. 2006 un jaun. - 2.-3.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
67 | 1 | Gusts Dūšelis Adele Kozlovska |
Rīgas Skolēnu pils
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
Q ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
67 | 1 | 55665 | 45566 | 46665 | 56666 | 109/67 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis
Iesāc. 2005 un jaun. - 2.-3.līm.
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
55 | 1 | Rainers Kuplis Elīze Estere Mardaka |
Saltāre
Latvija |
57 | 2 | Maksims Maiskis Diāna Zudava |
Aura
Latvija |
60 | 3 | Jānis Klimaševskis Samanta Kelmere |
Rīgas Skolēnu pils
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | Ch ABCDE |
J ABCDE |
Q ABCDE |
W ABCDE |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
55 | 1 | 56666 | 46666 | 56665 | 56666 | 114/71 |
57 | 2 | 45665 | 46565 | 55666 | 55566 | 107/65 |
60 | 3 | 44455 | 55456 | 45555 | 44565 | 95/57 |
- (A) Anna Baholdina
- (B) Rolands Malcāns
- (C) Rihards Bergs
- (D) Olga Haritonova
- (E) Rihards Eglītis